Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

נראה לי שהאיראנים נהנים ממה שקורה בעניין הזה.

לי נראה שהם די במלכוד בין ההצמרות הלוחמניות לבין חשש מהתגובה הישראלית והאמריקאית, אבל ימצו עד תום את הלחץ בארץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4752

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

לפני 11 דקות, David32 כתב:

אומנם אני לא גר בישראל, אבל זה רק אני או שהתקשורת מנסה לזרוע פאניקה לגבי איראן?

בהחלט, זו הציניות הדוחה של התקשורת, בהמון מקומות בעולם אבל בישראל במיוחד כנראה. בגלל זה אני כמעט ולא צופה בחדשות וכו'. 

במקום להעניק לצופים משהו אחר, הם יורדים לרמה של קבוצות וואטאפ וטלגרם כי זה מה שמוכר להם עוד זמן צפייה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, MostlyWicked כתב:

אני הולך להתחרט על זה, אבל אני אקח צ'אנס ואלך נגד מעגל האוננות פה לרגע (שוב)... אני לא מאמין שמנסים להאשים כאן את ביבי בכך שאין עסקת חטופים! מישהו ראה את התנאים הבסיסיים של חמאס לעסקה?

עזוב רגע שמבחינתי לשלם כל מחיר, הרבה מהביקורת היא שבגלל שהמו''מ והמלחמה מנוהלים ע"י ביבי זה נראה ככה.

מחמיץ הזדמנויות שבהן היו תנאים יותר נוחים, מורח את המלחמה כך שצהל דה פקטו יצא מעזה והחטופים עוד לא חזרו, ובכל זאת ממשיך לבלבל לנו בשכל שלחץ צבאי ישחרר את החטופים.

למשל כמו שכבר נאמר פה, אם היינו משחררים מחבלים לפני 4 חודשים ויותר חזרה לעזה, הרבה מהם כבר היו מתים או נעצרים מחדש. לשחרר אותם עכשיו זה מצב שונה לגמרי. אבל ביבי לא יודע לקבל החלטות / רוצה למשוך את המלחמה / כל התשובות נכונות, אז זה לא קרה. וזה עליו ובאשמתו.

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להסכים עם זה, בעיקר כי הכרזנו שדי, אין יותר חמאס כך שזה לא משנה אם זה יקרה עכשיו או מאוחר יותר ולכן אני מוכן לשלם מחירים גבוהים (הם לא גבוהים עבורי, תמיד אפשר לחסל מחבלים), אבל צריך להודות שגם חמאס יודע את זה ומבחינתו אפשר להחזיק חטופים חיים גם לעוד עשור אם זה מה שצריך כדי להבטיח את ההישרדות שלו וזה בדיוק מה שהוא עושה. יש לנו עסק עם השטן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MostlyWicked כתב:

... אני לא מאמין שמנסים להאשים כאן את ביבי בכך שאין עסקת חטופים! מישהו ראה את התנאים הבסיסיים של חמאס לעסקה?

אני לא מאמין שמנסים להסיר אחריות ממנו.

הוא יזם משהו ?

הוא ניצל את היתרון הראשוני של תמיכה ב"ל רחבה והישגים של צהל כדי להפעיל לחץ ?

מה ביידן ביקש ? תחשוב על היום שאחרי.  אין תכנית.  גדול עליו.

איבד תמיכה ב"ל, מסמס יתרון צבאי, החמס לא מורתע, לצוות המו"מ אין סמכויות,

ובסוף מגיע עוד אחד שלא מאמין.

• אהבתי 4

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, David32 כתב:

איראן

מאז החיסול זה מרגיש:

Well That Escalated Quickly Anchorman Will Ferell GIF | GIFDB.com

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.4.2024 בשעה 16:58, oryo כתב:

פורום חובבי רכב ישראלים.

ובתרגום לעברית = מחפש רכב זול אמין וחסכוני. לא בדיוק חובבי וורום וורום....

לפני 3 שעות, ArikM כתב:

אכתוב משהו לא פופולרי, 

בגלל שאלו אזרחים, תינוקות וזקנים חייבים לשלם מחיר, הם לא צריכים לבלות אפילו לא שעה אחת בשבי. הם לא חיילים. 

כשחש אזרחים שנתקעים בחול בעקבות משברים ישראל גאה בעובדה שהיא דואגת לכלל אזרחיה בארץ ובעולם ושולחת מטוסי חילוץ. 

עכשיו פתאום הם על ה@*ן שלה כי צריך לשחרר מחבלים ?

חבל שלא שחררו אותם ברגע הראשון, אם זה היה קורה רוב הסיכויים שהמחבלים המשוחררים כבר היו מתים עד עכשיו.

אבל בגלל שגם אני ואתה אזרחים צריך לדאוג לעסקה שלא תוביל בוודאות לכך שאזרח אלמוני ישלם על עוול (אמיתי) שנעשה לאזרח פלמוני.

להערכתי חמאז בכלל לא מעוניין בעסקה. וגם אם יכלו כל הקיצין מבחינתו הוא ילך על עסקה חלקית לאורך הרבה מאוד זמן. אחרי הפסקת אש ארוכה מאוד ישראל תתקשה מבחינת לגיטימציה לחזור ללחימה.

והמחיר של שאר החטופים יעלה דרמטית... זוכרים את גלעד שליט? הוא לבד היה שווה יותר מ1000 נבלות.

לפני שעה, רוןS כתב:

הוא יזם משהו ?

ביבי נושא באחריות הכוללת וכו' זה ברור...

אחרי שאמרנו את זה. אחרי ה7 באוקטובר מה היה ניתן לעשות אחרת בעיניך?

הוא לא הפעיל לחץ על חמאס?

כל המצקצקים על תכנית היום שאחרי, יש לכם איזה רעיון חדש/רלוונטי בנושא?

אולי תפנימו שלא לכל בעיה קיים פתרון גם אם ממש רוצים פתרון.

וגם אם ביידן מאוד מבקש לא בטוח שיש. 

(מן הסתם יעלו כאן את הרש"פ כאפשרות הפחות גרועה- הרש"פ כיום מתפוררת וזה עוד לפני שלוקחים בחשבון שאבו מאזן כל יום יכול לעבור מהעולם, ואז כל התיאוריות והמהלכים יקרסו כמו מגדל קלפים, אמין/טוב זה לא משנה כשהשליטה שלהם על כרעי תרנגולת)

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, DubelBoom כתב:

עזוב רגע שמבחינתי לשלם כל מחיר, הרבה מהביקורת היא שבגלל שהמו''מ והמלחמה מנוהלים ע"י ביבי זה נראה ככה.

מחמיץ הזדמנויות שבהן היו תנאים יותר נוחים, מורח את המלחמה כך שצהל דה פקטו יצא מעזה והחטופים עוד לא חזרו, ובכל זאת ממשיך לבלבל לנו בשכל שלחץ צבאי ישחרר את החטופים.

למשל כמו שכבר נאמר פה, אם היינו משחררים מחבלים לפני 4 חודשים ויותר חזרה לעזה, הרבה מהם כבר היו מתים או נעצרים מחדש. לשחרר אותם עכשיו זה מצב שונה לגמרי. אבל ביבי לא יודע לקבל החלטות / רוצה למשוך את המלחמה / כל התשובות נכונות, אז זה לא קרה. וזה עליו ובאשמתו.

אני ממש ממש לא בעד "לשלם כל מחיר". ליבי עם החטופים ועם המשפחות ובתכלס כל אחד מאיתנו יכל להיות בדיוק באותה סיטואציה עם קצת חוסר מזל. אבל אפילו בזה יש מחירים שכן, הם גבוהים מדי לשלם. לא מפרקים מדינה של מיליונים בשביל 130+ איש, כואב ככל שזה יהיה. חמאס דורש נסיגה מלאה מעזה והפסקה לצמיתות של הלחימה, ביבי או לא ביבי, ילדים בשבי ונאנסות, עדיין זה לא תנאי שמתקבל על הדעת, נקודה.

לפני שעתיים, רוןS כתב:

הוא יזם משהו ?

בנושא ה-7.10 האחראיות כולה שלו, אבל בזה שחמאס מתחפר בעמדה התאבדותית עבור עצמו הוא לא אשם, אני מצטער. אני יודע שאתה שונא את ביבי, תאמין או לא גם אני. אבל מודיקום של הגיון בבקשה, יש דברים בעולם הזה שאפילו הוא לא אשם בהם.

לפני 11 דקות, SlowRide כתב:

במקום למרוח את כל העולם, לאבד את המומנטום של המלחמה ולשחוק את כל ההישגים של צה''ל במשך חודשים, היה יכול להיכנס לרפיח לפני חודש וחצי, לנקות את ציר פילדלפי, לעשות עסקת שבויים מעמדה טובה בהרבה מעכשיו ולקבל את הפיתרון הגרוע של האמריקאים והיום היינו במצב יותר טוב ולקראת נירמול יחסים עם סעודיה, שזה מכה קשה לאיראן וגם מתנה לביידן בשנת בחירות. הרי ביבי מודה היום שהרשפ הם האפשרות הכי פחות גרועה. לתת לחמולות לשלוט שם זה לא עובד. מה עדיף? להישאר בתוך עזה ולאבד חיילים בכל יום במלחמות גרילה קטנות במשך שנים?

עזה זה חתיכת חרא שאף אחד לא רוצה. היחידים שמסכימים לקחת את עזה, זה החמאס והרש"פ.

שניהם ארגוני טרור, רק שאחד מהם מוכר ע"י המערב כשלטון לגיטימי והשני זה ארגון טרור איסלמי עם מימון איראני וקטארי שלא היה לגיטימי בשום מקום אף פעם. גם אם הרש"פ לא תצליח להתמודד עם חמאס, זאת בעיה שלהם. חמאס מפיל שוב את הרש"פ ויורה רקטות לישראל? יש לך את כל הלגיטימציה בעולם להיכנס לשם שוב ולטחון להם את הצורה. מה שבפעם הראשונה לא עשינו, כי ביבי העדיף לקנות שקט ולטפח נכס.

הטיעון הזה שונה בתכלית מהטיעון ש"ביבי מעכב עסקת שבויים" או "אין עסקת שבויים בגלל ביבי". לא, אין עסקת שבויים אך ורק בגלל חמאס. עכשיו כן, לדעתי הוא היה צריך להכנס לרפיח מזמן ולייצר עליו יותר לחץ, לזה אני לגמרי מסכים. שוב, זה טיעון אחר לחלוטין.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, MostlyWicked כתב:

בזה שחמאס מתחפר בעמדה התאבדותית עבור עצמו הוא לא אשם, אני מצטער. אני יודע שאתה שונא את ביבי, תאמין או לא גם אני. אבל מודיקום של הגיון בבקשה, יש דברים בעולם הזה שאפילו הוא לא אשם בהם.

מאינסטלטור אני מצפה שיכניס את הידיים לח#א ויפתח את הסתימה,

ומראש ממשלה אני מצפה שידע לעשות עיסקה עם השטן ולהוציא את החטופים.

אז שלא יבוא לנו עם ידיים נקיות ויספר לנו כמה העסק מסריח וזה לא הח#א שלו בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, BoazB11 כתב:

כי זה המופתי שהביא אותנו עד הלום..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MostlyWicked כתב:

אני ממש ממש לא בעד "לשלם כל מחיר". ליבי עם החטופים ועם המשפחות ובתכלס כל אחד מאיתנו יכל להיות בדיוק באותה סיטואציה עם קצת חוסר מזל. אבל אפילו בזה יש מחירים שכן, הם גבוהים מדי לשלם. לא מפרקים מדינה של מיליונים בשביל 130+ איש, כואב ככל שזה יהיה. חמאס דורש נסיגה מלאה מעזה והפסקה לצמיתות של הלחימה, ביבי או לא ביבי, ילדים בשבי ונאנסות, עדיין זה לא תנאי שמתקבל על הדעת, נקודה.

התייחסת מעולה לנקודה שאמרתי שאותה אני שם בצד כי ברור לי שאנחנו לא מסכימים, ולא התייחסת לשום דבר ממה שאמרתי למה לדעתי לביבי יש המון אחריות בנושא, ועם ניהול אחר אולי היינו במצב אחר.

הוא הצליח להחדיר כל כך חזק את המחשבה שרק הוא יכול, עד כדי שגם כשהוא מפשל שוב ושוב ושוב הוא מצליח לשכנע שזה הכי פחות גרוע, ואם מישהו אחר היה בשלטון הכל היה יותר גרוע. אנחנו במצב כל כך גרוע שכבר אין לנו מה להפסיד, במקרה הרע פשוט ישאר גרוע. ספציפית בענייננו - לא להחזיר את החטופים כל ראש ממשלה היה יכול. ראש ממשלה אחר אולי גם היה מצליח להחזיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, BoazB11 כתב:

מאינסטלטור אני מצפה שיכניס את הידיים לח#א ויפתח את הסתימה,

ומראש ממשלה אני מצפה שידע לעשות עיסקה עם השטן ולהוציא את החטופים.

זאת גישה של ילד קטן. "תעשה את זה איכשהו גם אם זה בלתי אפשרי, או שזאת אשמתך". זה כמו לבקש מאינסטלטור לבנות צנרת מזהב עבור תחנת החלל הבינלאומית, ללא שום כלים או חומרי גלם.

ספוילר

לפני 29 דקות, DubelBoom כתב:

התייחסת מעולה לנקודה שאמרתי שאותה אני שם בצד כי ברור לי שאנחנו לא מסכימים, ולא התייחסת לשום דבר ממה שאמרתי למה לדעתי לביבי יש המון אחריות בנושא, ועם ניהול אחר אולי היינו במצב אחר.

הוא הצליח להחדיר כל כך חזק את המחשבה שרק הוא יכול, עד כדי שגם כשהוא מפשל שוב ושוב ושוב הוא מצליח לשכנע שזה הכי פחות גרוע, ואם מישהו אחר היה בשלטון הכל היה יותר גרוע. אנחנו במצב כל כך גרוע שכבר אין לנו מה להפסיד, במקרה הרע פשוט ישאר גרוע. ספציפית בענייננו - לא להחזיר את החטופים כל ראש ממשלה היה יכול. ראש ממשלה אחר אולי גם היה מצליח להחזיר.

לא התייחסתי לנושא כי אני לא בטוח בכלל שאני לא מסכים איתך. אני טוען שבתנאים הנוכחיים (שכן, יש לו חלק בהווצרותם) אין אפשרות לשחרר חטופים על ידי מו"מ, אתה טוען שהוא היה צריך לעשות דבר כזה או אחר לפני חודשים שהיה משפר את התנאים כיום. אלה טענות שונות לגמרי שלא סותרות אחת את השניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה בלתי אפשרי?

להיכנס לרפיח לפני 5 שבועות זה אפשרי.

להציג תכנית פינוי לאמריקאים זה אפשרי.

לא לצאת בפומבי נגד בעלת הברית הגדולה ביותר שלנו זה אפשרי.

לפעול עבור עסקה במקום להסית נגד משפחות זה אפשרי.

נראה לך הגיוני לתמוך במי שעד עכשיו נמנע מהחלטות ובחר בשיטתיות את האפשרות הגרועה ביותר כל פעם מחדש שאנסו אותו להחליט משהו?

אף אחד לא מצפה ממנו שיגיד הוקוס פוקוס  ומחר סינוואר מסגיר את עצמו יחד עם כל החטופים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MostlyWicked כתב:

אני ממש ממש לא בעד "לשלם כל מחיר".

הפקרת את התושבים האלו בצורה מחרידה? אז תשלם! לחסל את חמאס אפשר בכל יום, כל רגע, מה שהיה צריך לעשות כבר מעל לעשור, צריך לעשות עכשיו אבל ממש לא על גב של אזרחים שכל הפשע שלהם זה שהם אזרחים של מדינת ישראל. אם בשביל צרכנית סמים קטנה הנבלה מכר שטח מהמדינה לרוסיה וגם בזבז מיליונים על טיסה מיותרת, אז אפשר לעשות קצת יותר פשוט צריך להיות יצירתי ולדעת לאן אתה שואף בסוף להגיע ולהבין איך לעשות את זה ובכל זה ביבי פשוט גרוע ביותר, הוא וכל ה-63 הנוספים שבממשלה שלו. 

כפי ש- @DubelBoom כתב, ביבי הצליח בכישרון רב (בזה הוא בהחלט מוכשר) לגרום להמון אפסים לחשוב שגם כשהוא מפשל שוב ושוב ושוב הוא מצליח לשכנע שזה הכי פחות גרוע, ואם מישהו אחר היה בשלטון הכל היה יותר גרוע. זו התמצית של שלטון ההפחדה של ביבי, למרות שאותם אפסים ראו וגילו שבמשך שנה שלמה היה הרבה יותר טוב, גם בטחונית, אבל קשה לפרק פחד שהחדירו לך במשך כל כך הרבה זמן. 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...