Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדה ממחירון - סוזוקי סוויפט

sela
שימו לב! השרשור הזה בן 4154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם -

המחירון של סוויפט 2008 יד 1 אצל לוי יצחק 62,200 ש"ח (לאחר שקלול) (במחירון יד 2 יותר).

כמה נהוג וסביר, כקונה, להוריד ממחירון?

הבנתי שהמחירונים היום לא משקפים את המצב כפי שהוא.

כמו כן, המחיר הבסיסי הוא נמוך. מה שמקפיץ אותו בעיקר זו העובדה שעלה על הכביש בחודש מאוחר - דצמבר 2008.

האם לנתון הזה אמורה להיות יותר מדי השלכה עבורי, כשאבוא למכור את האוטו, נניח עוד 2-3 שנים?

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

1. מחירון הסוויפט (עפ"י לוי יצחק, המחירון שתקף בשוק), ולפני השכלול שחישבת - 56K לדגם GLS ו58K לדגם GLX, מפה רק יורדים, הפרמטרים שישפיעו על המחיר הם מצב טכני, וגובה הקילומטראז'. אם הרכב שמור, ורק בגלל שזו סוויפט קשה לי להאמין שהמוכר יוריד לך יותר מאלף - אלפיים ש"ח. יש לרכב הזה שוק טוב.

2. בשטח, עוד שנתיים - שלוש, חודש עליית הרכב לכביש לא יעניין או ישכנע את הקונה כמו מצב הרכב בתכלס.

אתם תלכו יחד לבדיקה וכל תקלה שתִמָצֵא תביא להפחתה במחיר הרכב.

ענת

שלום לכולם -

המחירון של סוויפט 2008 יד 1 אצל לוי יצחק 62,200 ש"ח (לאחר שקלול) (במחירון יד 2 יותר).

כמה נהוג וסביר, כקונה, להוריד ממחירון?

הבנתי שהמחירונים היום לא משקפים את המצב כפי שהוא.

כמו כן, המחיר הבסיסי הוא נמוך. מה שמקפיץ אותו בעיקר זו העובדה שעלה על הכביש בחודש מאוחר - דצמבר 2008.

האם לנתון הזה אמורה להיות יותר מדי השלכה עבורי, כשאבוא למכור את האוטו, נניח עוד 2-3 שנים?

תודה!!

http://malkabakvish.blogspot.co.il/ מבחני דרך במלכת הכביש

https://www.facebook.com/queenoftroads פייסבוק

http://instagram.com/queen.of.the.roadאינסטגראם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ענת (כיף לראות בחורות בפורום לשם שינוי:),

העניין הוא שלאחר שקלול המחיר קופץ, והשקלול מבוסס בעיקר על נתון חודש העליה לכביש.

ו-beastmode - העניין הוא שאני מחפש רכב יותר חזק מ-1, 1.2, ורכבים חזקים אוטומטיים חדשים כבר עולים סכומים גבוהים, שחבל קצת לשלם, לא?

יש עוד דעות חברים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נחמד מה שכתבו האנשים מעליי, אבל...

ידידה שלי פירסמה את הסוויפט 2008 שלה לפני חודש וחצי בערך...

במהלך שבוע וחצי היא קיבלה קרוב ל 30 טלפונים,

הבחור הראשון שבא וראה את הרכב, לקח אותו לבדיקה וקנה אותו ב 62,000 ₪

אין כאן שחור ולבן....

ET

"אני לא מצטער על דברים שעשיתי, אני מצטער על דברים שלא עשיתי…"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

הכל תלוי במצבו של הרכב בדגם שלו וברמת הביקוש ע"י הקונים.

אם הרכב הוא מלוקק ושמור עם מעט ק"מ

לדוגמא נסע רק 10K לשנה ולא 18K ק"מ הממוצע.

אם הדגם הנמכר הוא מבוקש לדוגמא סוזוקי סוויפט בהשוואה לרנו קליאו (ברור שלסוזוקי יתרון,)

אם המוכר לא לחוץ לעומת אחד שקנה כבר רכב וצריך דחוף את הכסף מהרכב ,

אם הרכב מליסינג /השכרה לעומת יד פרטית,

אם בבדיקה אין כמעט טענות למכון הבדיקה לעומת הוחלף פח חזית קורות אורך וכדומה...

בקיצור אם הרכב שמור ומלוקק יד ראשונה פרטית נסע 40K ק"מ והוא סוזוקי סוויפט ,מאזדה 2 ,

ללא תאונות -המוכר יקבל מחירון.

אם לא תלוי מה כן.

בהצלחה!

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דוקא לא מסכים עם זה שלחודש אין משמעות רבה או אפילו שלא תהיה לחודש משמעות בעתיד.

שנת 2008 הייתה השנה בה שינו את השיטה של שנת הדגם ולכן צריך להתחשב בשקלול לדצמבר 2008.

אני מכרתי בקיץ האחרון סוויפט 2008 שעלתה לכביש באוגוסט 2007 עם 75 אלף קילומטר ויד שנייה, המחירון המשקולל היה 2000 מתחת ל"מחירון הרגיל" ובסך הכל 57,000 -> נמכרה ב60,000.

באופן אישי לא הייתי מוציא היום סכום כזה על רכב בן 5 כשיש אלטנטיבות כמו פיקנטו אוטומטית דנדשה תמורת 16,000 שקלים נוספים (ידניות לא רלוונטי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

16K זה לא עוד 2K,קצת פרופורציות.

המחירון לא חזק כמו פעם,הכי טוב לבדוק ביד 2 בכמה נמכרים רכבים דומים לנתונים כמו הרכב שמצאת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים!

יגאל , נגעת בנקודה רגישה. הזמנתי את הפיקנטו כשהייתה במבצע "חבר", אבל עם כל היתרונות הרבים שלה, הפריע לי מאוד שהיא מתקשה בעליות. זה נראה לי פוגם בחוויית הנסיעה לירושלים. לכן רציתי רכב עם מנוע חזק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ראיתי את האוטו.

אין מה לומר, רכב טוב.

העניין הוא שכל פעם שלחצתי על הגז, מעל מהירות מסיימת, נניח 40 קמ"ש, שמעתי רחש מעצבן של זזזזזזזז... (לא חזק אמנם אבל בהחלט נשמע)

אין לי מושג מאיפה.

מה אני עושה?

הולך לשלם על בדיקה? זה בכלל משהו שמוצאים בבדיקות?

יש למישהו השערה מה זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ראיתי את האוטו.

אין מה לומר, רכב טוב.

העניין הוא שכל פעם שלחצתי על הגז, מעל מהירות מסיימת, נניח 40 קמ"ש, שמעתי רחש מעצבן של זזזזזזזז... (לא חזק אמנם אבל בהחלט נשמע)

אין לי מושג מאיפה.

מה אני עושה?

הולך לשלם על בדיקה? זה בכלל משהו שמוצאים בבדיקות?

יש למישהו השערה מה זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...