Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I30 או לנסר קלאסיק

gilperez21
שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מתלבט איזה רכב עדיף אז ככה עד לפני שבוע הייתה לי לנסר 2007 ועשיתי תאונה והרכב הושבת ועכשיו אני מחפש אחר אז שמעתי שi30 מוצלחת וגם הלנסר שהייתה לי הייתה מצויינת יש לי 40k בערך מה לקחת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום גיל,

ראשית כל צר לי לשמוע על התאונה ואני מקווה שכל המעורבים בריאים ושלמים.

שנית, אני מסיק שהלנסר הוכיחה את עצמה מבחינה בטיחותית שכן אתה שוקל לקנותה שוב.

אם הינך מרוצה מהלנסר, הייתי מציע לך לרכוש כזו בשנית. מדובר ברכב אמין, חזק ולא יקר לאחזקה. הלנסר נופלת בדבר אחד בלבד ממתחרותיה, והוא שמירת הערך בשנים הראשונות - אך זה כבר מאחוריך.

בתקציב ניתן לרכוש לנסר משנת 2008 אשר היתה בליסינג. אמנם 2008 לא נפוצות בחברות הליסינג, אך בחלקן נשאר מלאי מצומצם ונוכחתי לדעת שגם בחברות הטרייד אין ישנם מספר לא קטן של אקזמפלרים עם נתונים לא רעים.

עוד אופציה שכדאי לשקול הינה פורד פוקוס משנת 2007. מדובר ברכב איכותי ובטיחותי, אשר מפגין אמינות מצויינת ששאב מאחותה לבית מאזדה. הפוקוס הינה גדולה ומרווחת, בעלת עיצוב נאה ונמכרה במספרים מרשימים - כך שמבחר לא יחסר. חיסרון אחד ישנו לפוקוס והוא צריכת הדלק המפתיעה לרעה. מדובר במנוע 1.6 יחסית מיושן ועצל, הנזקק להניע משקל לא קטן ועל כן מתאמץ מאוד, דבר שמתבטא בצריכת דלק מעט גבוהה ממתחרותיה.

לצערי, יונדאי I30 אשר ציינת בכותרת שווקה משנת 2008 והמחיר שלה גבוה מהתקציב, גם ליוצאות ליסינג. מדובר ברכב אמין ומרווח, בעל צריכת דלק נמוכה ושמירת ערך טובה. אקזמפלרים שמורים נסחרים במחירים הנעים סביב 55,000-60,000 ש"ח.

לשאלות נוספות אשמח לעמוד לשרותכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הינך מרוצה מהלנסר, הייתי מציע לך לרכוש כזו בשנית. מדובר ברכב אמין, חזק ולא יקר לאחזקה. הלנסר נופלת בדבר אחד בלבד ממתחרותיה, והוא שמירת הערך בשנים הראשונות - אך זה כבר מאחוריך.

אפשר להגיד הרבה דברים על הלנסר, חזקה- היא לא. בנוסף, צריכת הדלק שלה נחותה משמעותית מרוב המתחרות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום gilperez21,

יונדאי i30 היא מכונית מצויינת אך בסכום של כ 40 אלף ש״ח יהיה קשה מאוד למצוא מכונית כזאת במצב טוב ועם קילומטראז׳ נמוך. הלאנסר קלאסיק זולה ממנה ולכן תתאים טוב יותר לדרישותיך. היא אמנם מעט פחות מאובזרת ומשוכללת, אך כפי שבוודאי למדת להכיר, מדובר במכונית אמינה וזולה מאוד לאחזקה.

עוד תוכל לשקול במסגרת התקציב הזאת את פורד פוקוס, ממודל 2008 לערך. היא מעט מרווחת מהלאנסר, נוחה ובטיחותית.

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הI30 טובה מהלאנסר בערך בהכל. היא חדשה יותר מבחינת שנת ההצגה, נוחה ושקטה, עשויה טוב יותר, ובטיחותית יותר משמעותית.

אם איני טועה, לI30 יש 6 כ"א ובקרת יציבות, וללאנסר יש 4 כ"א ללא בקרה.

שווה בהחלט להשקיע מעט מאמץ עבור I30, או לשקול אפשרויות אחרות (פוקוס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא בתקציב הזה i30 – היא עדיפה. היא מודרנית יותר ומאובזרת יותר. אך יהיה לך קשה למצוא כזה רכב, בתקציב הזה, שאינו עתיר קילומטרים או כזה שלא עבר אירוע טראומטי בעברו. אם התקציב קשיח – תתמקד בלאנסר. שם תוכל גם לרדת קצת בשנתון ולא להתפשר על קילומטרז' או על איכות הרכב.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להגיד הרבה דברים על הלנסר, חזקה- היא לא. בנוסף, צריכת הדלק שלה נחותה משמעותית מרוב המתחרות שלה.

פשוט לא נכון ומטעה. מניסיון של כמה שנים, הלנסר צורכת בנסיעה שרובה בינעירונית באזור 1/13. האם זה כזה גרוע? כמה אתה חושב שרכב מקביל צורך?

יש לי לנסר ופוקוס. אני מאוד מרוצה משני הרכבים, אך אין ספק שהפוקוס רכב יותר איכותי ויותר נעים לנסיעה ולשהות מאשר הלנסר. הפוקוס מרגיש כמו רכב בדרגה אחת או כמה דרגות מעל הלנסר הפלסטיקי, וזאת בחריג אחד והוא הכבדות שלו שמורגשת בעיקר בעיר ופחות מחוץ לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...