Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעילה מרכזית

norco
שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קודם כל אני רוצה להגיד שקראתי פה בפורום את רוב השרשורים לגבי נעילה מרכזית שהיו, רובם ישנים, לכן אני מוצא את ההודעה שלי כן רלוונטית.

אז ככה ברשותי היאריס שבחתימה(3 דלתות) ובזמנו כשקניתי את הרכב הוא הגיע עם נעילה מרכזית ואזעקה(נדמה לי של רב בריח), בשלב מסויים האזעקה עשתה בעיות הייתה מצפצפת באמצע הלילה בלי קשר ועושה הרבה בעיות. כבר רציתי לזרוק אותה לפח, ואז לצערי עקב טעות שלי נשרפה היחידה(ה"מוח") של האזעקה ויצאה מכלל שימוש(איזה מזל אפשר לישון בלילה בשקט בלי להתעורר כדי לכבות את האזעקה כל שעתיים:wink: ).

הלכתי לחשמלאי שסידר שהאימובלייזר+קודן עדיין יעבדו ובעצם ניתק את יחידת ה"מוח" של האזעקה, וכל השאר נשאר(מה שאחראי על נעילה חשמלית).

מאז אותו מקרה ועד עכשיו הייתי פותח רק עם המפתח, והיום החלטתי שגם אני רוצה לפתוח את הרכב עם שלט.

מקריאה בפורום הבנתי שהרבה ממליצים על guard וגם רב בריח מעולה (רק יקר יותר), אני רוצה לדעת האם אני יכול להשתמש ברכיבים שנשארו בדלתות(שבטח אחראיות על נעילה חשמלית) ורק לצרף להן יחידת "מוח" עם שלטים, או שעדיף ללכת על מערכת חדשה קומפלט?

לא צריך אזעקה, רק שלט שיפתח את הרכב ויסגור ביחד עם החלונות כשאני נועל אותו.

יש לזכור שיש לי רק 2 חלונות(חשמל, ובעצם גם סה"כ 2 חלונוות :roll: )

מקום להתקנה אני לא צריך, יש לי חשמלאי שאני סומך עליו ויתן לו להתקין לי.

אז מה סביבות המחירים(מאז השרשורים שקראתי ב-2005 עד 2008 )?

האם שווה להביא מ-ebay או שהמחירים בארץ מספיק נוחים(האתר של guard לא פעיל)?

ואיזה דגם מומלץ?

תודה מראש, וחג שמח!

2008 AUDI S3

Former: Toyota Yaris TS 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מיתכוון זה שלטי נוחות כך זה ניקרא זה נע סביב ה400 שקל כולל התקנה

Honda civic eg9 manual 1995

Honda civic es1 manual 2004

הונדה הציתה את הדמיון!

היוםMX5 NC1 כי יש חוויות של פעם בחיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כדי שהחלונות יעלו בלחיצה על הכפתור אתה צריך יחידה נוספת בעלת השם המפתיע - "מרים חלונות" או באיביי - WINDOWS ROLL UP MODULE.

ב. כדי לענות על השאלה מה אתה צריך לקנות , תצטרך לענות לנו- האם כשאתה פותח עם המפתח כל הדלתות נפתחות?

אם כן, אתה אכן צריך יחידת שלטי נוחות. אם לא, אתה צריך מע' נעילה שלמה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעילה מרכזית יש לי(כלומר לא דרך שלט)...או כפי שאמרת "כל הדלתות נפתחות עם מפתח".

אבל לדעתי המרים חלונות שציינת כבר קיים אצלי ברכב, כי ככה זה עבד לפני שה"מוח" של האזעקה נשרף.

לפי הבנתי, אני צריך רק את השלט ורכיב שירים את החלונות וזהו, לא?

בכל מקרה יש לכם המלצה לדגם של מערכת הכוללת את הרכיבים הבאים: שלטי נוחות + מרים חלונות. וכמובן המלצה על מקום שאני יכול למצוא אחת כזו במחיר זול באזור אשדוד או המרכז (לא צפונית מת"א) עם עדיפות לדרום :)

עדכון:

מצאתי את הדיל הזה:

http://www.coupo.co.il/%D7%94%D7%93%D7%99%D7%9C_%D7%94%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%99_%D7%9B%D7%9C_%D7%94%D7%90%D7%A8%D7%A5/87/

שווה?

דיברתי עם המקום הם אומרים שהם יכולים לבדוק אם המרים שמשות תקין, ואין להם בעיה לחבר אותו אם הוא תקין.

2008 AUDI S3

Former: Toyota Yaris TS 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...