Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת שרשרת

שימו לב! השרשור הזה בן 4247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

הייתי מעורבת בתאונת שרשרת,

אני הרכב הראשון.

מאחורי הרכב שפגע בי כתוצאה מיכך שנהדף ע"י הרכב שהיה מאחוריו (שמימנו התחילה התאונה).

הסוכן שלי תבע את הצד ג של הרכב שהיה מאחורי זה שפגע בי, אך החברה דחתה את התביעה בטענה שהמבטוח שלהם (זה שפגע בי) לא אשם כלל שכן הוא נהדף ע"י הנהג שהיה מאחוריו ולכן יש לתבוע את הנהג הזה שגרם לכל השרשרת.

האם הסוכן שלי אכן היה אמור לתבוע דוקא את ההוא שהיה מאחורי או שהוא טעה בשיקול דעתו והיה אמור לתבוע את גורם השרשרת?ובכלל מה עושים במצב כזה?

עכשיו הסוכן שלי תובע את הצד ג' של הנהג שגרם לכל השרשרת אבל אני בטוח שגם הם ידחו את התביעה בטענה שמי שגרם שבפועל גרם לי לנזק הוא זה שאמור לשלם....

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תובעים את שניהם ושהם ישברו את הראש ביניהם

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם,

הייתי מעורבת בתאונת שרשרת,

אני הרכב הראשון.

מאחורי הרכב שפגע בי כתוצאה מיכך שנהדף ע"י הרכב שהיה מאחוריו (שמימנו התחילה התאונה).

הסוכן שלי תבע את הצד ג של הרכב שהיה מאחורי זה שפגע בי, אך החברה דחתה את התביעה בטענה שהמבטוח שלהם (זה שפגע בי) לא אשם כלל שכן הוא נהדף ע"י הנהג שהיה מאחוריו ולכן יש לתבוע את הנהג הזה שגרם לכל השרשרת.

האם הסוכן שלי אכן היה אמור לתבוע דוקא את ההוא שהיה מאחורי או שהוא טעה בשיקול דעתו והיה אמור לתבוע את גורם השרשרת?ובכלל מה עושים במצב כזה?

עכשיו הסוכן שלי תובע את הצד ג' של הנהג שגרם לכל השרשרת אבל אני בטוח שגם הם ידחו את התביעה בטענה שמי שגרם שבפועל גרם לי לנזק הוא זה שאמור לשלם....

תודה.

כשהייתי בחברת הביטוח שלי בדיוק היה שם בנאדם עם אותו סיפור, כן ישבתי שם שעתיים אז היה מעניין לשמוע מה הלך

בכל מקרה, בעיקרון הנהג שאשם הוא הנהג שנכנס בך, הוא גרם לך את הנזק עקב אי שמירת מרחק.

כן גם במצב שבעצם נכנסו בו והוא עף על הרכב שלך !

הנהג שנכנס בך צריך לתבוע את הנהג שנכנס בו על הנזק שנגרם לו וגם על הנזק שנגרם לך כתוצאה מהפגיעה בו.

זה לפחות מה שהיה במקרה הספציפי ההוא.

2005-2006 Pontiac Grand Prix

2006-2009 Renault 19, 94

2009-2011 Mitsubishi Lancer 2001

2012 Audi A4 2003 Cabriolet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני פעם נתקעתי בין שתי נהגות, אחת שפגעה בי, ואחת שחתכה ואתה וגרמה לפגיעה.

סוכן הביטוח שלי דרש את הכסף מזו שחתכה, למרות שאני התעקשתי שעליי לתבוע את זה שפגע בי ישירות, ושהוא ישבור את הראש.

אחרי כ4 חודשים קיבלתי את מלוא הסכום מה"חותכת", ולא מזו שפגעה בי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חובת שמירת מרחק בעצירה. אני מבין שלפי התיאור שלך גם אתה וגם הרכב מאחוריך עמדתם במקום.

תבע את שניהם, בית המשפט כבר ישבור את הראש מי אשם. ואל תהייה מופתע אם יקבעו לך גם איזה 10% אשמה סתם ככה.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאין חובה חוקית (לפי הכותב שמעליי), כמובן שעדיין מומלץ לשמור מרחק כזה שרואים את הגלגלים האחוריים של הרכב שלפנייך במלואם. גם כדי להימנע מרכבים שמתדרדרים, וגם כדי להימנע ממקרים כמו שקרו לך.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ אפילו יותר, מרחק כזה שמאפשר לך בהטיה מהירה של ההגה לחמוק לנתיב מילוט (שגם אותו יש לאתר מראש) כאשר סכנה מתקרבת מאחור.

איך אמר המדריך נהיגה שלי "תשמור מרחק של מאזדה 3 עם הרכב שלפניך", קשה מאוד ליישום ביום יום בעיקר כי יהיה מי שידחף לשם.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמור מרחק של 4 מטר בערך זה הזוי ולא ריאלי לחלוטין, לא רק בגלל שידחפו לפניך, אין מספיק מרחק בין צומת לצומת כדי לאפשר דבר כזה.

האמת היא שגם מרחק שבו רואים את גלגלי הרכב מאחור (בערך 2 מטר) לא ניתן ליישום, אני שומר על מרחק כזה רק בעליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני פעם נתקעתי בין שתי נהגות, אחת שפגעה בי, ואחת שחתכה ואתה וגרמה לפגיעה.

סוכן הביטוח שלי דרש את הכסף מזו שחתכה, למרות שאני התעקשתי שעליי לתבוע את זה שפגע בי ישירות, ושהוא ישבור את הראש.

אחרי כ4 חודשים קיבלתי את מלוא הסכום מה"חותכת", ולא מזו שפגעה בי.

ניקו אז אתה בעצם אומר לי שיש לי סיכוי לזכות בתביעת צד ג שהגשתי נגד הנהג הראשון שגרם לשרשת. אני רואה שזה היה המצב אצלך.

מעניין....אין שחור ולבן בדברים כאלה.ברוב המקומות ראיתי שתובעים את מי שפגע ישירות.

אגב למה זה לקח 4 חודשים?

עוד שאלה - האם מההתחלה תבעת את החותכת או שניסית קודם לתבוע את הפוגעת ישירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו אז אתה בעצם אומר לי שיש לי סיכוי לזכות בתביעת צד ג שהגשתי נגד הנהג הראשון שגרם לשרשת. אני רואה שזה היה המצב אצלך.

מעניין....אין שחור ולבן בדברים כאלה.ברוב המקומות ראיתי שתובעים את מי שפגע ישירות.

אגב למה זה לקח 4 חודשים?

עוד שאלה - האם מההתחלה תבעת את החותכת או שניסית קודם לתבוע את הפוגעת ישירות?

לא תבעתי אף אחת. דרשתי (או יותר נכון, סוכן הביטוח שלי).

אני התווכחתי איתו ואמרתי לו שידרוש את הכסף מזו שפגעה בי, ושהיא תשבור את הראש עם השלישית, הוא מנגד אמר אל תדאג אני אדרוש את הכסף מזו שחתכה (בעלה אגב, היה עו"ד) ואל תדאג אתה תקבל את מלוא הסכום.

אחרי רדיפה של ארבעה חודשים קיבלתי טלפון מסוכן הביטוח שאמר לי "בוא תיקח את השיק על סך התיקון+שמאי. איך הוא עשה את זה אין לי שמץ.

הוא גם אמר לי: "ירידת ערך תצטרך לתבוע, כי אין לך היעדר תביעות על הרכב."

בסוף לא היה לי כוח לתבוע בשביל 400 ש"ח, אז ויתרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד, אבל זה לא הייתי אני, אלא סוכן הביטוח שלי ש"התווכח" איתם. בשביל זה אני משלם לו כסף, שהוא יטפל לי בדברים ויחסוך לי את הכאב ראש.

מה חברת הביטוח שלך אומרת? תתייעצי איתם, אני חושב שהם ידעו לכוון אותך הכי טוב. בשביל זה את משלמת להם כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר כתבתי (או שלא...) הסוכן שלי תבע קודם את הנהגת שפגעה בי ישירות מאחור. חברת הביטוח שלה דחתה את התביעה בטענה שזה שגרם לכל השרשרת הוא האשם. ולכן הוא תובע עכשיו את הנהג הזה ( שגרם לשרשרת) סה"כ היינו 3 נהגים.זה שהתחיל את השרשרת, אח"כ הנהגת שפגעה בי מאחור ואח"כ אני.

אני ממתינה לתשובה אבל יש לי תחושב שגם הביטוח של גורם השרשרת ידחה את התביעה ויגלגל אחריות על זו שפגעה בי....

אני ממש ממש מודאג. התיקון עלה 14000 שקל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נראה מה יגיד "מתחיל השרשרת", ואז תעדכני.

לדעתי אין מה לדאוג, את הכסף את תקבלי, השאלה היא: כמה זמן זה ייקח?

במקרה הכי גרוע, אתם תגיעו למשפט שבו יהיו נוכחים כל המעורבים, והשופט יהיה זה שיחליט מי ישלם לך את הכסף, ובאיזו חלוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...