Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמין עד 11 אלף

NiKiPrO
שימו לב! השרשור הזה בן 4287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כאילו יהיה לי גם כסף בצד סבבה

אבל כן חברה אני ממש מת לקנות אתם לא מבינים כמה !!! מילה חלום

ולחכות עוד 4 שנים דייי לא יכול באמת תבינו אותי

ועוד משו אני עובד במקדונלדס סבבה אני מביא משכורת סבבה שם באמת עבודה לא ממש קשה ועוד מעט אני בן 18 אני יקבל יותר ואתן מיבנים חודש אחד אני יכול להביא 2500 חודש אחד אני יכול להביא 2000 חודש אחר 1800 מבינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מספיק:

דלק בחודש בסביבות ה 700 שקל.

טיפולים ושאר ירקות בערך 300-400 בחודש.

ביטוח אמרת ממנים לך, וטסט זה 1000 בשנה.

פשוט אל תעשה טעות ותקנה אוטו גרמני. תקנה יפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרשימה של פותח השרשור רק הגולף שווה משהו.

סיאט עוד לא יישרה קו בשנים ההן עם האיכויות שלה, הבאלנו זה רכב פשוט מבחיל לנהיגה, סוזוקי לא ממש מצטיינים בנוחות.

על השאר אפילו אין טעם לדבר.

הגולף יותר מעודנת ומלוטשת מהניסאן, ייתכן שהאלמרה תהיה יותר אמינה מהגולף, והיא מתמודדת ראויה, בכל מקרה כדאי לבצע נסיעת בשתיהן כדי לגבש החלטה.

ליונדאי גטס מיתלים של קומנדקר, חטפתי כאב ראש נוראי מהנסיעה בה.

אני לא הייתי פוסל 306 במצב טוב או קסארה משנתון מתקדם יותר ו- 206 1.4 אולי גם תכנס בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שכשתתגייס אתה תגרוט את הרכב, כי במהלך השרות שלך לא ברור לי איך תתקיים ממשכורת צבאית ותחזיק רכב

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי תיקח רכב ידני, עם חלונות ידניים ולא חשמליים, ועם כמה שפחות חשמל שיכול להתקלקל(כמו סאנרוף לדוגמא).

אני לפני הצבא ובזמן הצבא נסעתי על רכב גדול יחסית, אבל נהנתי מכל רגע.

החזקתי את הרכב כ4 שנים, האם אתה רוצה רכב זמני או רכב לתקופה ארוכה, כאן יש שאלת סחירות?

הרכב שלי נמכר לפירוק (ע"י הטרייד אין שאצלו החלפתי את הרכב באחר) כי הוא היה לא סחיר בעליל, וחודש אחר כך גם הרכב החדש הלך לפירוק(טוטאלוס) אבל זה כבר סיפור אחר :lol:.

אם אצלך משלמים על הביטוח, תחפש את הרכב הכי שמור שתמצא. לי הספיקה משכורת של 700 ש"ח בחודש להנות מהרכב, אבל זה כי הוא היה שמור מאוד לגילו(מודל 92).

אל תקשיב לאלה שאומרים קח יפני, כי אני מכיר כאלה שנפלו.

אני במקרה הלכתי נגד הזרם ולקחתי צרפתי, נהנתי מכל רגע, ועכשיו אני בצרפתיה ה3 שלי ואני מחייך כל פעם שאני מאחורי ההגה.

הרכב שלי היה פיג'ו 405, אם תמצא אחת כזאת שמורה, אין לי מילה רעה להגיד עליה.

**רק לבדוק ב8 עיניים שבמיכל נוזל הקירור יש נוזל קירור ולא מי ברז, כי זה מכת מוות למנוע.

נ.ב. תיקח בחשבון שאם אתה מעונין ברכב זמני אז עדיף לך להביא רכב קטן(רכב מסגמנט סטודנטים) על מנת שתוכל למכור אותו הלאה. אה וכן כאן באמת עדיף יפני. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אחד מאלה... (לא אטרח להסביר לך למה אתה טועה)

אני יודע מה אתה חושב.

אני באמת לא אחד שאוהב ללכת עם העדר, ההפך.

ואני בטח לא חולם על מזדה 3, אבל הכל תלוי בנסיבות.

אני לא אומר שיפניות יותר טובות,

מה שאני כן מאמין הוא שרכבים יפנים בפירוש יותר אמינים מאחרים וזולים יותר לתחזוקה.

האמת היא שזה גם מוכח במחקרים שונים.

במידה וכמו לפותח השרשור אין תקציב גבוהה לאחזקה חודשית אני בטוח שרכב יפני תיהיה הבחירה הנכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני כן רואה אנשים שהיו מחזיקים רכבים עם משכורת כמו שלי והיו סבבה אז אני רואה שיש פה כאלה שלא יתנסו וסתם אומרים ויש כאלה שיתנסו בזה ואומרים שזה אפשרי מה לא ככה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאם אתה מעיז קצת ,

תוכל לקנות C5 או פיג'ו 406 במחיר הזה.

זאת יכולה להיות מציאה ממש טובה

הלכת איתו מכות שאתה ממליץ לו?

אם אין לו משכורת 4K לפחות (זה כשהוא חי לבד), הוא לא יוכל להחזיק רכב מנהלים! ועוד צרפתי! (בעיה חשמלית קטנה והרכב נשאר בבית שבוע, זה במקרה הטוב, למרות שב406 אין בעיות חשמל בכמויות.)

לעניין, פונטו תפטור את הבעיה, איזון בין חלקים זולים לחסכוניות. (בלנו-לא חסכונית, חלקים לא זולים כמו פונטו, אמינה. סיאט-חלקים לא זולים כמו פונטו, חסכונית יותר מהסוזוקי, לא אמינה כמו הסוזוקי).

פונטו עונה הכי טוב לדרישות שלך.

יש לי חברים עם פונטו שגם הם מכניסים בסביבות ה1500 שח בחודש, לא נשאר להם הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,זוהי הודעתי האחרונה בהחלט בדיון הזה.

אתה רואה בדיוק,אבל בדיוק מה שאתה רוצה לראות.

יש כאן מיעוט שאומר לך שהדבר אפשרי,שזאת כמובן התשובה שאתה רוצה לשמוע,לכן מכך אתה מסיק שכל מי שאומר אחרת אינו מדבר מניסיון,אז לשאלתך,לא,לא ככה! בפורום זה,מי שעונה,לרוב מדבר מניסיון(זה אפילו בחוקי הפורום,שלפי צורת כתיבתך,כלל לא בטוח שקראת).

רק על מנת שלא תתבלבל,הניסיון שלי היה עם מיצובישי סופר לנסר 1994 ידנית(בת 10 בזמנו)אשר בפעם האחרונה שבדקתי הייתה יפנית.

אתה יודע איך אומרים?

"טיפש לא לומד מניסיון שלו עצמו,חכם לומד מניסיון,חכם יותר לומד מניסיון של אחרים".

אתה רוצה לנסות לבד? אף אחד כאן לא ימנע ממך את הניסיון.

הערת שוליים:

"יתנסו"=זמן עתיד.

"התנסו"-זמן עבר.

את טעם נרכש,את כמו בירה,כמו סיגריות,כמו קפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בואו נחשב,הבן אדם יעשה ביטוח צד ג'

למשל ביטוח יעלה לו 3500 אלף לשנה,נהג חדש ונהג צעיר,טסט עוד 1100 שקל אם הוא יחלק את זה ל12 יצא לו=>380 לחודש. נגיד ותהיה ריבית נעלה ל450 שקל. דלק זה כבר תלוי בו,זה יכול להיות 400 שקל בחודש ויכול להיות 800 שקל.

לגבי התיקונים לא כול חודש הרכב יהיה במוסך וגם לא מחייב שכול תקלה תעלה אלף שקל ומעלה.

מרק,מה הבעיה להחזיק ברכב עם תקציב של 1800 שקל?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...