Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמין עד 11 אלף

NiKiPrO
שימו לב! השרשור הזה בן 4277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתה אומר לא אחי בטח אפשר להחזיק רכב עם משכורת כזאת לדלק אני שם ככה כסף וכל השאר אני שם בצד בשביל דלק וזה מה בעיה ? לא ככה לא יספיק 1900 בחודש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סך הכול עם כזה סכום אפשר להחזיק רכב במידה וההורים עוזרים,אם אין תקלות מיוחדות אתה תסתדר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים לא יודע אם יעזור אבל שמע יש מצב יהיו חודשים שהמשכורת שלי תיהיה יותר חזקה אבל גם לא בטוח ואם כן אז יכול להגיע ל 2000 וקצת אבל אני בונה בחודש על 1800 שקל וגם כי אני עדיין לומד וזה

ותגיד איך ה SEAT IBIZA 1999 ?

ואם אני קונה משו זה רק ידני !!!

ועוד משו אני יוכל להחזיק רכב גמרני כמו POLO או GOLF שנתונים 1998 עם משכורת כזאת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק כמה עולה ביטוח,תוסיף לזה טסט ותחלק לתשלומים.

כמו כן קח בחשבון מידי פעם תיקונים,לדעתי בסכום שלך אתה יכול להחזיק רכב,אך תמיד תאסוף בצד כסף למקרה של תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ברור אחי נגיד אני עושה 1800 שקל בחודש סבבה אני שם לדלק נגיד בין 600 ל700 שקל לדלק ונשאר לי לרכב עצמו כיאלו טיפולים וזה 1200 שקל ואני לא נוגע בכסף הזה אתה מבין אז אפשרי לא

חשוב: ההורים שלי עוזרים לי עם הביטוח סבבה ואני מחפש אוטו עם טסט ארוף סבבה אבל עם אני לא ממצש מוצא אז מוריד את הבן אדם (ועוד משו אבא שלי כיאלו עושה לי את הביטוח סבבה והוא רוצה להכניס את עצמו לביטוח אז הוא לא יודע מה עדיף לעשות לעשות ביטוח על עצמו לרכב ולהכניס אותי אחרי זה או שאני יעשה ביטוח ואני יכניס אותו או שזה לא משנה כי אמרו לו שזה יותר זול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבינה שחוץ מלהסתובב באוטו ברחוב אתה לא עושה כלום. לא הולך למסיבות, לא קונה אוכל ושתייה, לא מבלה עם חברים, לא קונה בגדים ונעליים, ואין לך טלפון נייד או איזה שהן שאיפות לעבור לגור בשכירות, ללמוד, לקחת מישהי לדייט, או לחסוך למשהו.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הביטוח לי גם עדיף היה שאבא שלי יעשה על עצמו,כי אז עוץד לא הייתי בן 24,אבל את זה אתה צריך לבדוק מול הביטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי סבבה בקשר לביטוח

היי יש אוטו ממש שאהבתי רציתי לשאול איך הוא

סקודה ניו פליסיה מנוע 1600 שנת 1998

רוצים אותו ב 6 אלף ?

למורות שאני לא רוצה לקנות רכב ב 5 אלף שיתפרק לי אבל אולי זה המכיר של הרכב הזה ואיך הוא לתחזוקה ובקללי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכום שאתה משקיע ברכב לעומת הדרישות אינו משתווה היטב ....

תשקיע קצת יותר, יונדאי גטס ידנית משנתון מתקדם יותר... פיאט פונטו ידנית (נדיר שתמצא משהו טוב באמת) , זה הכיוון לדעתי בשבילך.

אל תשכח , מה שעולה זול , יעלה לך ביוקר.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יש אוטו ממש שאהבתי רציתי לשאול איך הוא

סקודה ניו פליסיה מנוע 1600 שנת 1998

רוצים אותו ב 6 אלף ?

למורות שאני לא רוצה לקנות רכב ב 5 אלף שיתפרק לי אבל אולי זה המכיר של הרכב הזה ואיך הוא לתחזוקה ובכללי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאם אתה מעיז קצת ,

תוכל לקנות C5 או פיג'ו 406 במחיר הזה.

זאת יכולה להיות מציאה ממש טובה

אני מסתייג מההצעה של ה C5, באמת אפשר למצוא כזה שיהיה מפנק בצורה בלתי רגילה, גם יש כאלה עם מנוע 3000, אמנם שותה דלק - אבל יחסית חזק.

ההסתייגות : מכיר שני אנשים שהיו להם C5, שהם קנו משומשות, תוך חצי שנה מיום הקנייה שניהם הוציאו 30,000 שקל על תיקונים.

לאחר הלך גיר, לשני הלכה מערכת הידראולית אם אני לא טועה, ורק אדגיש שהרכב עלה פחות....

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי ביד 2 ויש כמה מציאות

אתה יכול לקנות ב11 אלף ,

פונטו ספייס שנתון 2001-2002 , יש כמה כאלה במצב טוב שרוצים 12 ואני מאמין שתוכל להוריד אותם.

יש מזדה 323 שנתון 97

וכמובן ניסאן אלמרה באותו שנתון , לא יודע עד כמה חסכוני אבל אמין מאוד.

ובנוסף ראיתי איפהשהוא גולף 97 עם 100 ק"מ שרצו עליה 12

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנהג חדש האוטו הראשון שלי הוא הונדה סיויק 97 אחלה אוטו חזק מהיר ממש נהנה איתו, היום הוא לא כל כך יקר אתה יכול להביא ב 12 13 אלף חפש אחת שמורה יפה, אוטו נדיר ואם אתה רוצה את הידני זה עוד יותר טוב בהונדות, תאמין לי לך על הונדה יפה שמורה ואתה תהנה מכל רגע.

תאמין לי גם אני חיפשתי אז פונטו ספייד 2002 2003 והתמזל מזלי וקרה מה שקרה כמעט סגרנו עם מישהו על הפונטו בסוף הוא לא יכל למכור ואז אבא שלי הציע לי ללכת על הונדה, ואני ממש מרוצה היא אצלי כבר שנתיים לא היו שום בעיות מיוחדות אוטו חזק, ובידני הוא גם יהיה לך מאוד חסכוני.

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...