Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמין עד 11 אלף

NiKiPrO
שימו לב! השרשור הזה בן 4271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי בסדר אני יראה עוד מכוניות כיאלו יהיה לי את התקציב הזה בתחילת חודש הבא כבר ואני רק מחכה שהכסף יכנס לחשבון ואז אני יתחיל להתקשר וזה אבל אני מקווה שיהיה לי כבר את הכסף יהיו מלאה מכוניות טובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא.

לא.

לא.

עם משכורת כזו נוסעים באוטובוס, לא קונים רכב.

מה אתה מקשקש?

אני מחזיק הונדה סיויק אוטומטית שעושה 1.9 ולא מוציא עליה כל כך הרבה, רק על הדלק בעיקר, זה שהחלפתי צמיגים ועשיתי טיפול 10 אלף לאוטו, והוספתי שטיות לרכב זה כבר משהו אחר, טסטים זה גם לא בעיה, בתקציב שיש לו, יש גם קצת עזרה מההורים אל תשכח.

אני מוציא בעקר כסף על דלק, יותר חשוב שיקנה רכב שידוע כרכב אמין מבחינת חלקים שלא מתקלקל בקלות, רכב טוב לא מתקלקל כל שבוע. ידני זה בונוס ברכבים ישנים כאלה, גם אמין וגם חסכוני, והוא בכייף יכול להסתדר עם התקציב הזה.

אני הייתי במצב שלו ליפני שהתחלתי לעבוד כמו שצריך, היה לי 2000 בחודש ועם קצת עזרה מההורים על ביטוח וקנית האוטו עצמו

והחזקתי אותו יפה מאוד + חסכתי כל חודש 500 שקל מתוך ה 2000, והוצאות שהיו לי עד לטסט היו רק על דלק, אחריזה החלפתי צמיגים, ואחרי שנה טיפול כללי והיה בסדר גמור.

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי בסדר אני יראה עוד מכוניות כיאלו יהיה לי את התקציב הזה בתחילת חודש הבא כבר ואני רק מחכה שהכסף יכנס לחשבון ואז אני יתחיל להתקשר וזה אבל אני מקווה שיהיה לי כבר את הכסף יהיו מלאה מכוניות טובות

כשתתחיל באמת להתקשר לאנשים ולראות,תגלה שזה לוקח הרבה זמן למצוא משהו שמור,יש מלא שקרנים,רכב בובה,רכב שמור בסוף אתה בא ורואה זוועה.צריך להיות סבלני,כול הזמן יש מציאות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מקשקש?

.

זו בחורה.

מחצית מהמשכורת שהוא ציין תלך על הוצאות חודשיות כוללות ,זו החלטה שלו.

במצב כזה הסקודה היא בחירה טובה,תחזוקה פשוטה וזולה ביותר , לוודא

את טיב הרכבת המזגן אם הותקן כזה.

המחיר שצויין הוא ריאלי ואפילו פחות,לרוב הם ימצאו בק"מ מאוד נמוך כי לרוב

הם היו בבעלות אנשים מבוגרים ממזרח אירופה.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פולו קלאסיק 1998, מנוע 1.6 (100 כ"ס), ידני כמובן.

צריכת דלק: בין-עירוני 16 ק"מ לליטר, עירוני 13.5.

לגבי אמינות - הוא אמין אם תטפל בו כמו שצריך, שזה נכון לגבי כל רכב ישן אבל יש רכבים שסובלים הזנחה ויש שלא. פולקסווגן כנראה שייכת לסוג השני :roll:

תדע גם שהחלפים לא זולים, אם כבר קרה ותצטרך להחליף משהו רציני.

סה"כ אני מאוד מרוצה ממנו והייתי מחזיק אותו עוד הרבה שנים, אלא שכבר הזמנתי פולו חדשה והיא בדרך, אז הוא בקרוב יעמוד למכירה.

אם תרצה עוד פרטים אתה יכול לכתוב לי בפרטי.

Seat Leon 1.4TSI, Manual

--

Will Vag-Com For Food

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מחזיק אותה קשה להחזיק פול קלאסיק ?

עם המשכורת שלי של 1900 שקל בחודש אני יוכל להחזיק פולו קלאסיק ?

700 לדלק ועוד 1100 שקל לשים בצד לרכב עצמו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את השאלה "איך אני מחזיק"...

1100 לחודש אמור להספיק. אני טיפלתי בו במוסך רון, חלפים מקוריים, טיפולים בזמן וגם החלפתי כמה חלקים יקרים (מחשב ABS לדוגמא) ועדיין לא הגעתי לסכום הזה.

מצד שני 1100 שקל לחודש זה גם לא מעט, תחשוב אם אתה באמת רוצה להוציא חלק כל כך גדול מהמשכורת שלך רק על רכב, בסה"כ זה כלי שאמור לעבוד בשבילך - לא אתה בשבילו.

Seat Leon 1.4TSI, Manual

--

Will Vag-Com For Food

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים שלי לא ראיתי שירשור כזה הזוי

הבחור מחפש רכב אמין וזול לאחזקה ב 11 אלף

ואנשים מציעים לו סיטרואן ופולו

תגידו לי אתם שפויים?

חשבת לרגע לפני שהתחלתם לרשום?

טוב שלא המלצתם לו על למבורגיני

בקיצור חמוד רכב טוב אמין וזול לאחזקה

זה הסוזוקי בלאנו

דייטסו שרייד או אפלאוז

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מקשקש?

אני מחזיק הונדה סיויק אוטומטית שעושה 1.9 ולא מוציא עליה כל כך הרבה, רק על הדלק בעיקר, זה שהחלפתי צמיגים ועשיתי טיפול 10 אלף לאוטו, והוספתי שטיות לרכב זה כבר משהו אחר, טסטים זה גם לא בעיה, בתקציב שיש לו, יש גם קצת עזרה מההורים אל תשכח.

זה שהחלפת צמיגים ועשית טיפול 10 אלף זה שטויות? טוב לדעת שלהחליף צמיגים נחשב שטות בעיניך.

ולגבי עזרה מההורים- הוא כתב שלא בטוח שתהיה לו.

גם אני החזקתי את הרכב הראשון עם משכורת של כ2000 ש"ח בחודש בזמן שהייתי סטודנטית. את הרכב אמא שלי קנתה לי (פג'ו 205 שעלתה אז 14 אלף), וגם מימנה את יישור הקו שעלה כ2000 ש"ח. את השאר אני מימנתי, וכן- הסתדרתי. חוץ מהעובדה שהדלק עלה אז 4.20 ש"ח לליטר, היה מדובר גם בסה"כ בתקופה של כחצי שנה, שלאחריה התחלתי לעבוד בשתי עבודות במשכורת כמעט כפולה, ולאחר עוד שנה כבר סיימתי תואר והתחלתי להרויח משכורת הייטק. אז כן- זה היה אפשרי, אבל בעיקר בזכות העובדה שראיתי את העתיד שלי משתנה וביחד איתו ההכנסה, והתייחסתי לרכב כאל כלי שרת לאותה תקופה.

אני לא רואה טעם גדול בלקנות רכב בתקציב כזה ולהחזיק אותו ממשכורת כל כך קטנה, אלא אם אתה יודע שזה לתקופה קצרה שלאחריה יהיה שינוי, ושלרכב יש תועלת מאוד גדולה עבורך (לי הוא איפשר לקחת על עצמי עבודות שדרשו נסיעות לכל מיני מקומות = יותר כסף בסוף החודש). אחרת מה הלאה? כמה שנים תמשיך להחזיק רכב ישן שאתה מוציא עליו את כל כספך? לאן מתקדמים מכאן?

אני מבינה שכותב השאלה החליט כבר שבא לו רכב ויהי מה. אני רק רוצה להציע את האפשרות הפחות פופולרית: אם אתה יכול להסתדר בלי רכב עכשיו- חסוך את ה1100 שקל האלה שלטענתך אין לך בעיה לחסוך היום, ובעוד שנה, כשאולי תתחיל לעבוד במשכורות סבירות יותר וקבועות יותר- תקנה רכב ב25 אלף ש"ח, ותחזיק אותו בכיף.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אני מנצל גם את השרשור בשביל חבר שמחפש רכב ב10K.

בעצם לפי דעתי יש שתי אפשרויות

1. לקנות רכב ישן באיזה 7 ולשמור 3K לתיקונים וישור קו. ברכבים האלה אני מדבר על רכבים סוף שנות ה90

2. לנסות להוריד במחיר רכבים שעולים 12,13 ובכך אפשר להשיג רכבים חדשים יותר בצורה משמעותית (כמו פונטו 2002 , יונדאי אקסנט 2001 וכדומה).

מה דעתכם?

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור למוכר.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3494413#post3494413

רכב עם אמינות בשמיים ללא הגזמה,לדודה שלי היה כזה עד שהיא החליפה לגטס:-( ,עד עכשיו היא מצטערת שמכרה את האוטו ועברה לגטס בזבזנית.

TOYOTA COROLLA 2006

VW SUPER BEETLE 1303 1973

SUZUKI JIMNY JLX 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור למוכר.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3494413#post3494413

רכב עם אמינות בשמיים ללא הגזמה,לדודה שלי היה כזה עד שהיא החליפה לגטס:-( ,עד עכשיו היא מצטערת שמכרה את האוטו ועברה לגטס בזבזנית.

הבעיה שרכב הזה הוא קופסת גפרורים לא בטיחותית

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שרכב הזה הוא קופסת גפרורים לא בטיחותית

ואיזה רכב בטיותי ואמין אתה יכול להמליץ?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...