Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמין עד 11 אלף

NiKiPrO
שימו לב! השרשור הזה בן 4276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואיזה רכב בטיותי ואמין אתה יכול להמליץ?

פונטו ספייס, יונדאי אקסנט, 306.

כל אלו יהיו הרבה יותר בטיחותיים.

ומעבר לכך כל רכב קצת יותר גדול בשנתונים הללו (לנטיס, אלמרה) , יהיה יותר בטיחותי בגלל מסה יותר גדולה. אמנם זה לא יהיה 5 כוכבי בטיחות אבל עדיין יותר בטיחותי מאשר קופסאות הגפרורים הללו.

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה אי אפשר להחזיק רכב עם משכורת של 1900 שקל בחודש מה הבעיה דלק 700 שקל סבבה ועוד 1200 שקל שאני לא נוגע שזה שם על האוטו טיפולים וכאלה למה יש בעיה עם זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לדעת עד כמה ה306תהיה בטיחותית,אל תשכח שהיא תוכננה אי שם בתחילת שנות ה90,לדעתי הספייס אופציה טובה למחיר.

רכבים משפחתים יניו יותר בטיחותים,אבל זאת לא הדרישה המרכזית שלו,סופר מיני יתן לו רכב יותר חסכוני וזול לאחזקה,וחדש יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אי אפשר להחזיק רכב עם משכורת של 1900 שקל בחודש מה הבעיה דלק 700 שקל סבבה ועוד 1200 שקל שאני לא נוגע שזה שם על האוטו טיפולים וכאלה למה יש בעיה עם זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשכורת שלך לא מספיקה לאחזקת רכב. צא מזה.

המשכורת השנתית שלך היא 24 אלף ש"ח, מזה יורד 8500 ש"ח על דלק, 3000 ש"ח על ביטוח (במקרה הטוב), 1000 ש"ח על אגרת רישוי והופס נותרת עם 11,500 ש"ח וזה לפני שנשמת\אכלת\ירדת עם הכלב\תיקנת תקלה באוטו.

אתה באמת חושב שאתה יכול לחיות מ-950 ש"ח בחודש (לפני תקלות?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי עזוב ביטוח ההורים שלי משלמים על ביטוח לכל שנה דבר ראשון

ואני עוד לומד וזה

אני רק משלם על הדלק ועל הרכב עצמו

1900 שקל בחודש 700 דלק וכל השאר על האוטו 1200 שקל שאני לא נוגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה ניראה לך הדבר האחרון לעשות כי אתה כולך לחוץ לרכב, אבל תחסוך עוד קצת , עד שתגיע לסכום של 25 אלף ותיקנה כבר רכב נורמלי.

עוד שנה כשיהיה לך סכום כזה, אתה תצחק על הרכבים אתה מדבר עליהם עכשיו לעומת הרכבים שאפשר לקנות בסכום הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי זמן לחכות לעוד כסף למה יש לי צבא עוד שנה וחודשיים ואין החברה של אבא שלי לא מסכימה לעשות ביטוח על הרכב וזיין זה חלום שלי !!! רכב ואם אני לא קונה עכשיו אני בלי רכב 4 שנים לא יכול תחשבו על זה רגע

ומה עם זה מה שאמרתי

ההורים שלי משלמים לי על ביטוח

ואני רק משלם על דלק וטיפולים 1900 שקל בחודש

700 דלק ועוד 1200 לא נוגע לטיפולים

מספיק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,אתה ממש מתעקש על תשובה,אז אני מקווה שתיקח אותה לתשומת ליבך,משום שכמו שזה נראה,אתה כבר נעול על כך שאתה קונה רכב ורק מחכה שמישהוא יאמר לך:

״משכורת של 1900 ₪ לחודש זה די והותר,לך תקנה״.

לצערך ככל הנראה זה לא יקרה.נכון שברמת העיקרון 1900 ₪ לחודש יכולים להספיק על מנת להחזיק רכב,אך כמו שכבר נאמר לך,אתה לא יוצא עם חברים?אתה לא אוכל בחוץ?להזמין מישהיא לדייט?אם התשובה היא לא,אז אני בכלל לא מבין בשביל מה לך להחזיק רכב?בשביל להגיע לעבודה,ובכסף שאתה מרוויח מהעבודה לתחזק את הרכב?

בשביל הכיף?מצטער,אבל ממשכורת של 1900 שקל בחודש,אני לא רואה הגיון בלהחזיק רכב לכיף.

את העלויות הכרוכות בהחזקת רכב כבר הסבירו לך בשרשור הזה,אבל אתה מתעקש אז בבקשה:

ביטוח נהג חדש/צעיר-אבא שלך משלם למיטב הבנתי אז מבחינתך הפינה סגורה.

דלק-קח בחשבון שליטר דלק מתקרב בצעדי ענק לעבר השמונה שקלים לליטר.

תקלות-תקלות לצער כולנו,לא באות ושואלות אותך לפני כן אם אספת מספיק כסף עבורן,למקרה שלא הייתי ברור,אז תקלה יכולה להופיע גם חודש אחרי שקנית את הרכב ועוד לא הספקת לגייס מספיק כסף בצד.

אגרת רישוי+דברים שעלולים לצוץ בטסט.

טיפול-לפחות פעם בשנה.

יישור קו לרכב שתקנה-מאוד מומלץ לעשות,במיוחד ברכבים בסכומים כאלו.

בלאי טבעי של רכב ישן-משמע,מכלולים שעלולים להתפגר מפאת גילם וחלקם לא זולים כלל.

עכשיו שאלה שמסקרנת אותי,לצורך העניין,נכנס לך בורג לצמיג בדיוק בנקודה בה אין אופצייה לתקן וצריך להחליף,נכון,זה נדיר,אבל זה כבר קרה בעבר,במצב כזה צריך להחליף לפחות שני צמיגים,ונניח שזה יקרה לך על החודש הראשון?מה תעשה במקרה כזה?תעמיד את הרכב עד המשכורת הבאה,בה יהיה לך מספיק כסף לקנות שני צמיגים?

לסיכום,שאלתך הייתה למה אי אפשר להחזיק רכב עם משכורת של 1900 שקל בחודש?

תשובתי היא אפשר,הכל אפשר,אפשר להשתעבד לרכב,אפשר להתחיל לקחת הלוואות,אגב,אישית אני ממש ממליץ לך לא להכנס לזה,אתה לא תצליח לצאת מזה.פשוט כשהייתי בגילך,ראיתי המון בני גילי במצב שלך שהיו ״חמים״ על רכב,ולא יכלו להרשות לעצמם להחזיק רכב,לכן הם התחילו בהלוואות למיניהן שכבר 8 שנים הם לא מצליחים לצאת מהן,בקיצור,עם המשכורת שלך,לדעתי אין שום היגיון ושום הצדקה להחזיק רכב.אני חושב שאפילו כאן בפורום חובבי רכב,הרוב יסכימו שרכב הוא אמצעי ולא מטרה,את זה חשוב שתזכור,כי נראה שכרגע אצלך רכב הוא המטרה ואתה לא רואה שום דבר אחר פרט לזה.

עכשיו,אם הכל ברור לך ואתה עדיין רוצה לקנות רכב,אין בכוחי למנוע זאת ממך אז אני רק מקווה שהוא יהיה שווה את זה.

בהצלחה

מארק

את טעם נרכש,את כמו בירה,כמו סיגריות,כמו קפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט פונטו לא באלי ואם פיאט פונטו אז רק מנוע ELX של ה 80 כוח סוס

למה נסעתי ב פיאט פונטו רגילה שנת 2001 אוטו לא זז חלק רצח 60 כוח סוס

ויונדאי גטס לא באלי לא אוהב

ובכללי איך המוכוניות שציינתי נגיד והכל טוב אצלהם והחליפו בזמן אז אני יוכל להחזיק אוטו עם המשכורת שלי נכון ?

לא יודע באיזה פונטו נסעת, אבל הפונטו שלי נעלבת כשמלכלכים עליה ככה.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להחזיק רכב עם משכורת כזאת מניסיון!

מי שאומר שלא לדעתי או שיש לו רכב צרפתי איטלקי או גרמני או שהוא קנה נבלה.

אני מחזיק הונדה סיוויק, משכורת זהה לשלך ומשלם גם על טסט וביטוח, ונשאר גם כסף בצד לשיפורים!

העובדות מדברות בעד עצמם.

אני חושב שהכל תלוי ברכב, תקנה רכב יפני במצב טוב לא תתאכזב.

קח בחשבון, הסיויק שלי האצ'בק ידנית מודל 97, וכבר קרוב לשנתיים רק דלק וטיפול פעם בשנה. 0 תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להחזיק רכב עם משכורת כזאת מניסיון!

מי שאומר שלא לדעתי או שיש לו רכב צרפתי איטלקי או גרמני...

תקנה רכב יפני במצב טוב לא תתאכזב

אתה אחד מאלה... (לא אטרח להסביר לך למה אתה טועה)

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,בוא נדייק בעובדות,אני לא דואג,אתה שאלת שאלה,אני עניתי.

דבר שני,כפי שזה נראה,אתה כבר החלטת,לכן אני לא רואה טעם להמשיך את הדיון.

בהצלחה עם הרכב החדש.

את טעם נרכש,את כמו בירה,כמו סיגריות,כמו קפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...