Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודה על מיקסר בטון

haimvrt
שימו לב! השרשור הזה בן 4424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי עבודה על מיקסר בטון

התקשרתי לאחראי אמרתי לו שאני מעוניין לעבוד על זה

הוא שאל אותי מה עשיתי בחיים

אמרתי לו שסיימתי קבע כנהג משאית

הוא שאל האם יש לי ניסיון על מיקסר

עניתי לו שלא

שאלתי אותו האם תיהיה לי בעיה להשתלב בעבודה הזאת

אז הוא אמר שכן כי העבודה קשה מאוד

מי שמכיר את העבודה על מיקסר בטון

למה העבודה היא קשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך ,עבודה על מיקסר בטון

1. שעות העבודה לא נורמליות , יציקות יכולות להתחיל ב 4 בבוקר ואפילו ב 12 בלילה , ענף הבניה עובד 24 שעות

2. מפעל הבטון נמצא במקום לא נגיש , ויהיה לך קשה להגיע ולחזור לעבודה

3. דרכי הגישה באתרי בניה הם גרועים מאד וצריך להיות נהג סופר מקצועי

אצלי באתר מקסרים שוקעים חופשי ונהגים פוגעים בכל מיני דברים , וגם יש להם הרבה פנצרים בגלגלים .

4. צריך גם קצת שכל כדי לחסוך בסולר ונהג מיקסר מקצועי יודע לחסוך

5. ענף הבניה הינו ענף קשה ואם אתה לא מחוספס יאכלו אותך כבר בהתחלה , הרבה פורשים בחודש הראשון

בהצלחה

נ.ב המשכורות גבוהות מאד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך ,עבודה על מיקסר בטון

1. שעות העבודה לא נורמליות , יציקות יכולות להתחיל ב 4 בבוקר ואפילו ב 12 בלילה , ענף הבניה עובד 24 שעות

2. מפעל הבטון נמצא במקום לא נגיש , ויהיה לך קשה להגיע ולחזור לעבודה

3. דרכי הגישה באתרי בניה הם גרועים מאד וצריך להיות נהג סופר מקצועי

אצלי באתר מקסרים שוקעים חופשי ונהגים פוגעים בכל מיני דברים , וגם יש להם הרבה פנצרים בגלגלים .

4. צריך גם קצת שכל כדי לחסוך בסולר ונהג מיקסר מקצועי יודע לחסוך

5. ענף הבניה הינו ענף קשה ואם אתה לא מחוספס יאכלו אותך כבר בהתחלה , הרבה פורשים בחודש הראשון

בהצלחה

נ.ב המשכורות גבוהות מאד

2. בסוף היום הנהג עם המשאית חוזר למעסיק לא? או שהמשאית נשארת באתר העבודה ואז צריך לחשוב איך להגיע ואיך לחזור?

אם כך איך בדרך כלל מסתדרים?

3. כנהג מיקסר העבודה היא פיזית חוץ מלהחליף גלגל?

5. אתה יכול להגיד לי למה אתה מתכוון שיאכלו אותי מהתחלה?

6. המשכורת היא 6500 זה נחשב לגבוה לנהגי מיקסר?

כשהייתי בשירות המפקד שלי אמר לי כשאני יילך לעבוד רק על מיקסר כי העבודה היא קלה ומשכורת גבוהה אבל עכשיו אני שומע הפוך שזה לא כך ,

אני לא יודע מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן להשאיר את המשאית זה תלוי במעסיק והיכן הוא משאיר את הצי שלו.

בעיקרון אין עם זה בעיה בדרך כלל והנהגים לא אבודים בשטח.

בעיקרון נהג מיקסר הוא נהג בלבד שמגיע נקי וחוזר נקי הביתה אבל זה לא מוחלט תמיד.

אף אחד לא מתחיל בתור נהג מיקסר עם ניסיון.

מי שלא בא מהתחום צריך לקבל את הניסיון שלו תוך כדיי עבודה במידה ויש לו רצון.

משכורת 6.5K היא סבירה לנהג מיקסר ואפילו גבוהה לנהג ללא ניסיון בכלל בבטון.

נהג עם ניסיון יכול לעזור הרבה למעסיק. למשל לתת התראה מתי הבטון לא טוב, להתריע בפני בעיות וכן הלאה.

נהג מיקסר בלי ניסיון יכול לעשות הרבה נזק. להיות עם בטון בתוך המשאית מעל שעה כי יש איזה תקלה קטנה באתר ולא להבין מה רע בזה היא דוגמא קלאסית... (נהג מיקסר טוב יודע שבטון שכזה לא ראוי לעבודה אלא אם כן ניתן לו תוסף מיוחד).

בקיצור, העבודה לא קלה (מזג אוויר/שעות/אופי העבודה) אבל אם אתה מעוניין, פשוט קח ניסיון של חודש ותנסה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערבל בטון צריך נהג מקצועי עם נסיון, במיוחד במקומות הרריים שהוא צריך לנהוג בדרכים שגם עם ג'יפ לא הייתי עובר שם. זה לא כמו משאית שאתה נוסע בכביש סלול כל הזמן. בגלל מרכז כובד גבוה הוא גם מתהפך בקלות, וראיתי לא מעט מקרים כאלו.

ואגב לגבי הנקיון זה לא בטוח, הנהג גם אחראי לנקות את המערבל אחרי העבודה, אומנם לא עבודה פיזית אבל מלוכלכלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...