Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש בפורום משתמשי מברשת שיניים חשמלית?

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 1943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המוצרים של אורלי-בי מארה"ב חייבים שנאי מתאם

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אספקה מהירה, אי הסתבכות במכס, אחריות קלה יותר למימוש.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ מחיר ללא לחברי מועדון 410 , משלוח עוד 29 שח

כבר 87 שח על שום דבר בערך ..

זה התוצאה הראשונה שראיתי בזאפ, אולי במקומות אחרים זה אף זול יותר.

שלא תבין לא נכון, אני חסיד מכור לרכישות באיביי ושות'. כמעט בכל זמן נתון אני ממתין לקבל מספר חבילות בו זמנית.

אבל בשביל כמה עשרות שקלים לחכות חודש וחצי של עצבים ובלי אחריות לא נראה לי שזה כדאי.

ולגופו של ענין,

אני כעת בעיצומו של תהליך טיפול בשיניים ותוך כדי בדיקות עבור הצעות טיפול התייעצתי לגבי מברשת חשמלית עם 3 שינניות שונות ו3 רופאי שיניים שונים, וכולם פה אחד המליצו לי להשתמש במברשת ידנית רכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

היי,

ההבדל הוא ב:בטריות, זוויות תנועה, מהירויות, מנועים.

בתכלס, אני משתמש בהכי פשוט:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=770270

מכונה טובה תוצרת בראון, בטריה חזקה, מכונה איכותית מאוד.

שמתי לה את הראש הזה:

http://www.medi-link.co.il/%D7%A8%D7%90%D7%A9-%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%9C%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%A7-floss-action-refill.html

שעושה עבודה טובה מאוד!

בת זוג של אבא שלי, שיננית, משתמשת במכונה של 900 שקל שקיבלה מORAL-B לפי מה שהבנתי.. מכונה מגניבה עם מסך קטן כזה וכל מיני פונקציות לזוויות ותנועה מסויימת.

כבר כמה שנים שאני משתמש באופן יום יומי במברשת שיניים החשמלית (בצחצוח לפני השינה בלבד!)

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה של קולגייט שעלתה כמה מאות ועכשיו פשוטה של LIFE (סופר פארם) תכלס לא מרגיש הבדל בניהם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל מה שחשוב הוא צחצוח נכון,

לאט ויסודי,

אני משתמש במברשת פשוטה,פעם השתמשתי בחשמלית,

אין הבדל,אבל

להקפיד על חוט דנטלי,או שמוש ב ''סילונית''.

מי פה אחרי הטיפול.

להזכיר שגם המברשת החשמלית לא תוריד לך שאריות של אכל שמסתתרות

בין השיניים או בחללים של הכתרים,

זה לוקחת הסילונית בקלות, או מברשת קטנה שנכנסת בחריצים,

נימכרת בכל הפארמים.

שיניים.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי של בראון שעבדה כמה שנים טובות ואז שבקה חיים. במקומה קניתי אחת של LIFE.

פשוט קקה.

הראשים כול כך נוקשים, שזה מרגיש לי כמו לצחצח שיניים עם מטאטא.

כיום אני משתמש במברשת רגילה, אבל בהנחה שהייתי הולך על חשמלית, הייתי קונה שוב של בראון(למרות המחיר הגבוה של הראשים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, פשוט יש לנו מברשת של בראון (אוראל-בי) גם דגם VITALITY (צבע קצת שונה) וראיתי שיש כביכול כל מיני דגמים, אני מאמין שאין הבדל בין אותו הדגם בצבעים קצת שונים (הכפתור כחול ומאחורה תכלת) אבל באמת תהיתי למה יש דגמים יקרים פי כמה..

כל כמה זמן אתם מחליפים ראש?

אני אקח את ההמלצה על ה'ראש לניקוי עמוק', בינתיים יש חבילה של 4.

אכן אין שום תחליף לחוט דנטלי (חייב בכל מקרה אחרי צחצוח), מה שכן לעומת מברשת רגילה יש קצת פחות לכלוך בין השיניים, אבל בעיקר זה חוסך קצת זמן מהצחצוח.

אגב, באיזשהו שלב המברשת עושה מן עצירה פעמיים (כאילו מפסיקה לפחות משנייה) ואז ממשיכה רגיל, מה זה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי מידנית לORAL-B 5000 לפני כשנה. הבעיה שלי הייתה שפשוט לא הייתי מצחצח טוב מספיק, לא הקדשתי לזה מספיק תשומת לב.

השיננית כל 4 חודשים עבדה קשה אצלי, המון אבנית. עם החשמלית הצחצוח הרבה יותר קל, היא עושה את העבודה, יש לה טיימר שמזכיר לי לא לחפף ולסייים תוך חצי דקה, אלא להקדיש חצי דקה לכל רבע פה. יש לה חיישן לחץ שמתריע אם אני מפעיל יותר מדי לחץ, והפעולה המהירה של הסיבוב והרטיטה עושה הרבה יותר ניקוי מאשר פעולה של מברשת ידנית, באותו זמן נתון. רואים הבדל ממשי אצלי, גם השיננית אמרה מיד שהמצב הרבה יותר טוב מהרגיל. היא גם עמידה למים, כך שאפשר לצחצח תוך כדי מקלחת בלי בעיה.

טעינה אחת מספיקה לשבוע של שני צחצוחים ביום.

אני מאד מרוצה (עלתה 100$ בארה"ב, בארץ סביב 650 ש"ח).

מה שכן - היא לא מחליפה את הצורך בחוט דנטלי/מברשות למרווחים שבין השיניים כמובן.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, פשוט יש לנו מברשת של בראון (אוראל-בי) גם דגם VITALITY (צבע קצת שונה) וראיתי שיש כביכול כל מיני דגמים, אני מאמין שאין הבדל בין אותו הדגם בצבעים קצת שונים (הכפתור כחול ומאחורה תכלת) אבל באמת תהיתי למה יש דגמים יקרים פי כמה..

כל כמה זמן אתם מחליפים ראש?

אני אקח את ההמלצה על ה'ראש לניקוי עמוק', בינתיים יש חבילה של 4.

אכן אין שום תחליף לחוט דנטלי (חייב בכל מקרה אחרי צחצוח), מה שכן לעומת מברשת רגילה יש קצת פחות לכלוך בין השיניים, אבל בעיקר זה חוסך קצת זמן מהצחצוח.

אגב, באיזשהו שלב המברשת עושה מן עצירה פעמיים (כאילו מפסיקה לפחות משנייה) ואז ממשיכה רגיל, מה זה אומר?

התראה של המברשת שעברה חצי דקה ואתה צריך לעבור לאיזור אחר בפה.

יש לי גם את דגם 5000, היתה לי אחת בשימוש למשך שנתיים וחצי והיא שבקה חיים, אז קנינו אחת אחרת.

את האמת - רמת ניקיון אחרת לגמרי ממברשת שיניים רגילה או מהחשמליות הזולות. למי שעובר טיפול יישור שיניים או עבר כזה בעבר, למי שעבר טיפולים שמקשים על הניקיון זה בהחלט מומלץ. אני למשל עברתי לפני כמה שנים טיפול אורתודנטי ומאז יש לי קיבועים גם בשיניים הקדמיות וגם באחוריות, מאוד קשה לנקות שם ובעיקר את הקיבוע עצמו קשה לנקות, אז מברשת כזאת מאוד מועילה ומוציאה את מה שהחוט הדנטלי לא מצליח להוציא. מניח שזה נכון גם לגביי כל האנשים עם גשרים/כתרים וכו'.

זה לא תחליף לחוט דנטלי, אבל בשילוב עם חוט דנטלי מקבלים ניקיון מאוד טוב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...