Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לפתוח סטארטפ

toonami
שימו לב! השרשור הזה בן 4419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמובן! אגב, אין לי שום ניסיון בפיתוח אפליקציות סלולריות, כך שגם תקופת הלימוד היא עליו. בעצם זה יהיה קורס בפיתוח אפליקציות שאני מקבל עליו תשלום :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנים האחרונות כולם במדינה שלנו קוראים לעצמם יזמים ייענו מישהו אחר ייעשה את העבודה ואני הרוויח.

לכו לעבוד !

"יזמים הינם אנשים בעלי זיקה עסקית אשר מעוניינים לקדם רעיון עסקי כלשהו, לרוב כזה העונה על צורך או חסך מסוים, בשביל רווח כלכלי. לרוב יזמים הינם אנשי אנשים אך יזמים עשויים להפוך לכאלו בזכות חשיפה לרעיון קוסם במיוחד".

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנים האחרונות כולם במדינה שלנו קוראים לעצמם יזמים ייענו מישהו אחר ייעשה את העבודה ואני הרוויח.

לכו לעבוד !

"יזמים הינם אנשים בעלי זיקה עסקית אשר מעוניינים לקדם רעיון עסקי כלשהו, לרוב כזה העונה על צורך או חסך מסוים, בשביל רווח כלכלי. לרוב יזמים הינם אנשי אנשים אך יזמים עשויים להפוך לכאלו בזכות חשיפה לרעיון קוסם במיוחד".

רק אל תשכח שהחברה שמשלמת לך משכורת כל חודש - וגם זו שלפניה, וזו שאחריה - התחילה בתור רעיון מטופש של יזם.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה קצת יותר פרקטית לשם שינוי:

אם לא יצא לך להכיר את האתר הבא: http://www.kickstarter.com

אז כדאי לך לנסות לחשוב בכיוון. כל מה שאתה צריך זה סרטון וידאו מגניב וקצר + אפשרות לתגמל משקיעים קט(טנ)ים.

כך תוכל לגייס השקעה ראשונית בשביל לשלם לרוני וליביו. אבל קח בחשבון שהרעיון שלך ייחשף לכלל.

עוד עצה שלי- אם אתה באמת רציני לגבי מימוש הרעיון, אל תפחד לדבר עליו. אין יותר מדי אנשים שיקחו על עצמם ויממשו רעיון מ-א' עד ת'. כמו כן כמובן שלא מומלץ לפרסם בפורומים וכד'.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או hack (intosh) 8):wink:

אם אין מישהו שיביא מארה"ב \ לחלופין עסקת יד2 טובה, חבל לרכוש מאיידיגיטל במחירים אסטרונומיים.

http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page

אתה יכול למצוא כאן רשימה של רכיבי חומרה מדוייקים שמתאימים למערכות המק השונות,

תשוטט שם בפורומים ותראה מפרטים מומלצים.

הרכבתי מק פרו עם 8ג'יגה זכרון פנימי, מעבד i5 2500k, אחלה לוח וכל שאר הרכיבים מסביב,

יצא לי 4k לא כולל מסך.

מריץ osx lion כבר כמעט חמישה חודשים ללא תקלה אחת טפו-טפו-טפו :wink:

מה כן? זו טיפה התעסקות, קח בחשבון שייתכן ותצטרך לבלות כמה שעות טובות בקריאה בגוגל -

עד שתמצא את הדריוורים הכי טובים לחומרה שרכשת וכן הלאה.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אז בסוף היום זה הימור שעלול להישבר כל פעם עם העדכון הכי חדש של המערכת הפעלה (אם אתה יכול לעשות כאלו).

ב4 אלף אתה כבר קונה את הדגם ביניים של המק מיני:

http://www.istoreil.co.il/145492/Mac_mini_2_5

יותר חלש ממה שכתבת - אבל בטוח עובד וימשיך לתמוך כראוי לשנים רבות.

ואם זה רק לפיתוח - גם הדגם הבסיסי שעולה שם 2800 ש"ח יספיק (מקסימום יצטרך שידרוג זיכרון - אם אתה עובד על דברים מאוד כבדים) או אפילו יד שנייה בפחות מזה.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אז בסוף היום זה הימור שעלול להישבר כל פעם עם העדכון הכי חדש של המערכת הפעלה (אם אתה יכול לעשות כאלו).

ואם זה רק לפיתוח - גם הדגם הבסיסי שעולה שם 2800 ש"ח יספיק (מקסימום יצטרך שידרוג זיכרון - אם אתה עובד על דברים מאוד כבדים) או אפילו יד שנייה בפחות מזה.

ליביו

אבל המחיר הזה לא כולל מסך ושאר גאדג'טים, יש אפשרות לחבר מסך קיים למיני של אפל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו

יש משהו בדבריך...

למרות שתמיד ימשיכו להוציא גרסאות פרוצות של ההפצות,

תמיד קיים הסיכון שמתישהו הפריצה \ הדרייברים שקיימים לה יתאימו לחומרה שכבר הספיקה "להתיישן".

מה שכן, נקווה לטוב :wink::-)

לא נראה לי שצפוייה בעייה כזו, לפחות לא בשנתיים שלוש הקרובות...

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז זה חוזר לסוגית ההתעסקות.

האם אתה בנוי לזה שעדכון קטן יכול לחרבן לך את המחשב לכמה ימים ותצתרך להתעסק בזה כמו אחרונת הפצות הלינוקס (וממש לא בכיוון של אובונטו).

כמובן זה Give and Take , פשוט במקרה הזה - אני לא חושב שהGive כזה גדול.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה צריך להיות זהיר יותר כמשתמש.

אני לא מעדכן באופן אוטומטי את המערכת,

כשאעדכן זה יהיה לגרסאת הפצה פרוצה לאחר שאראה באינטרנט כי יש לאנשים נסיון איתה בעבודה לפחות עם המעבד,הלוח,כרטיס המסך וכרטיס הקול שלי...

אתה צודק, אין כמו מק אורגינל...

אבל רציתי מחשב שישמש אותי לכל ולא רק לתכנות,

ולא היה לי כסף למק פרו באיידיגיטל מן הסתם.

אם מישהו רוצה לתכנת בלבד, שיקנה מקמיני כמו שאתה אומר...

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...