Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטר ושוטרת מבוגרים (מסתבר שנתון הגיל אינו רלוונטי לדיון) טוענים שעברתי באדום!!!

שימו לב! השרשור הזה בן 4590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לטובתך, אם תגיע לשופט, אל תחזור גם לפניו על "מבוגרים" כמו כאן. זה לא יהיה לטובתך.

אני אחד מהם ואינני יודע למה אתה חותר כשאתה משתמש כל כך הרבה ב"מבוגרים" אבל אני יודע מה רואה השופט לפניו כשמעיד אדם שאין לו שום סיבה לנדב מזמנו חוץ מלתרום להקטנת הג'ונגל והדם בכבישים. אנחנו כבר לא צריכים דרגות ולא מפחדים משום גנרל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בראיון שנערך עם אחת משופטות ישראל לפני שנים לא רב, סיפרה היא כי יום אחד הופיע בפניה נאשם וטען כי אי אפשר לסמוך על עדות העדה הזקנה.

והשופטת העירה לו כי היא מבוגרת מהעדה במספר שנים.

ובצחוק הוסיפה למראיין כי זה לא השפיע על הענישה של אותו צעיר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי זה שכיניתי אותם מבוגרים, אתם צודקים זה קצת מזלזל פשוט אחרי שהוא גם טעה בשם שלי וגם ראיתי אותו חולם באיזה רמזור עמוס כשהוא היה ראשון אז "הסטיגמה נתפסת".

ייתכן אולי כי עד שאתה עברת הוא כבר התחלף לאדום בשנית?.

לא הגיוני כיוון שהרמזור ארוך, תכף אעלה את הסרטון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הם היו עם מדים כחולים?

האם הי להם דרגה?

-------------

אם היו עם מדים כחולים ולא היה להם דרגה אזי מדובר בזוג מתנדבים מבוגרים שאין להם הסמכה על דוחות או שלא היה להם דוחות וסתם סיימו איתך טיפול בקטע של להפחיד אותך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הם היו כנראה מתנדבים השאלה אם אין הם יכולים להוציא דוח בתחנה?

הם אמרו לי שיכול לקחת חודש-חודשיים עד שיגיע הדוח.

זה הרמזור בכל מקרה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כותבים את הדוח על דוח שנקרא "דוח לבן", שהו דוח פנימי אותו הם כותבים בתחנה

או בניידת, מעבירים אותו לאחראי עליהם והוא דואג להנפיק דוח ולשלוח אותו לביתו של הנהג.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו נשאר חל רק לחכות ולראות שתקבל את הדו"ח, וכפי שכתבתי לך בהודעה הראשונה שלי יהיה מעניין לראות מה ייכתב בפרטי האירוע ומהיכן בא הרכב המשטרתי.

אם אכן הוא בא מדרך לוד אתה תצא זכאי, כי הוא לא יכול לראות את הרמזור שלך אלא רק את הרמזור ישר ושמאלה בחלק הרחוק של הצומת, ולך יש יותר מכמה שניות בהם לך עדיין יש אור ירוק.

בזמן הזה יש ירוק לאלה שבאים מדרך לוד ופונים שמאלה לרחוב לובטקין.

ייתכן אבל מצב בו הרמזור לאלה שפונים ללובטקין מופעל רק כאשר רכב ממתין לפניה (מופעל על פי חיישן )

בדוק זאת.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמתי לב בהתחלה אבל ישנו עוד רמזור רחוק לאלה שפונים ימינה אבל אם רכב המשטרה הגיע מדרך לוד יהיה לו קשה גם את הרמזור הזה לראות כי הוא ממש בצד ימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם הוא יכול לראות , כי אם כן ,זה, משנה את כל התמונה.

נסה לצלם שוב מהזוית ההיא ותעלה סרטון. שוב צלם בשעה שבא אירע האירוע אולי אור השמש מונע ממנו לראות או מסנוור אותו.

וכל זה עוד בטרם אתה יודע מאיפוא באה הטרנזיט והאם תקבל בכלל דו"ח:lol:

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שהדוח לא יגיע ובזה תם הסיפור...

עכשיו עברתי שם שוב פעם ותזמון הרמזורים הזה קבוע, אפילו עכשיו בלילה זה בדיוק אותו הדבר.

פשוט לא הגיוני לעבור שם בטעות באדום, רמזור ענק מול הפנים שאין מצב לפספס אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הם היו עם מדים כחולים?

האם הי להם דרגה?

-------------

אם היו עם מדים כחולים ולא היה להם דרגה אזי מדובר בזוג מתנדבים מבוגרים שאין להם הסמכה על דוחות או שלא היה להם דוחות וסתם סיימו איתך טיפול בקטע של להפחיד אותך..

עוד מר (ילד ?) יודע הכל. אין כל בסיס למילה אחת כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

גיל המתנדבים, מצבם הבריאותי , סוג הרכב , צבע מדיהם ודרגתם איננו רלוונטי בכלל, רד מזה.

האם יתכן שעמדת ברמזור ולפתע התחלת לנהוג ברכב כאשר עדיין בעדשה דולק אור אדום?, או שאכן כן נהגת באור אדום?

בהרבה מקרים במהלך המשמרות ראיתי נהגים העוברים צומת באור אדום-פשוט בהסך הדעת (קיבלו ממני דו"ח , אני מתנדב)

ניתן לרשום גם דו"ח על רמזור אלכסוני תלוי במיומנות השוטר, יתכן שלא יצא כלום מדיון זה ולא תקבל דו"ח היות ואותם מתנדבים אינם רשאים לרשום דוחו"ת, תמתין בסבלנות וראה ממקרה זה שעור לחיים.

1. לגבי העברה עצמה- התקנה מדברת על " נהיגה כשברמזור אור אדום בצומת" וההגדרה היא-

נהגת ברכב הנ"ל

ולא צייתת לאור אדום שהיה ברמזור בכיוון נסיעתך, בכך שלא

עצרת את רכבך לפני קו העצירה / לפני מעבר חצייה/סמוך לרמזור הקרוב ונכנסת

לצומת בניגוד לאור האדום, בניגוד לתקנה 22 (א) לתקנות התעבורה.

10 1000 6528

שים לב שבשום מקום לא נרשם "עברת" אלה כניסה בלבד, כך שעם עברת את קו העצירה ואת מעבר החצייה וחלקו הקדמי של הרכב עבר את הכתפיים הדימיוניות של הכניסה לצומת-אתה עברת עברת רמזור.

2. לגבי אזהרה :

החל מיום 01-04-2010 רישום דוחות אזהרה לנהגים/משתמשים אחרים בדרך, בעבירות ברירת משפט בלבד, לפי

קריטריונים הבאים:

לנהג(ת) ותק נהיגה של 10 (עשר) שנים לפחות. אם מדובר במשתמש בדרך שאינו נהג, לא יבחן קריטריון זה

אין לנהג(ת)/משתמש אחר בדרך הרשעה או אזהרה ב 5- (חמש) שנים אחרונות שקדמו לביצוע העבירה הנוכחית

כאשר הנסיבות ביצוע העבירה ומידת הסיכון או ההפרעה שגרמה אינן חמורות

הנהג(ת) (או משתמש בדרך) מודה בביצועה העבירה

העבירה שבוצעה הינה מסוג ברירת משפט, למעט בעבירות הבאות לא ירשם דו"ח אזהרה:

שימוש בטלפון נייד שלא באמצעות דיבורית, שליחת או קריאת מסרון, עבירה על תקנה 28 (ב)( 1) לת"ת

אי ציות לאור ברמזור, עבירה על התקנה 22 (א) או תקנה 64 (ה) לת"ת

עקיפות (לכל סוגיהן), עבירה על תקנה 47 לת"ת

מטען מעל המותר, עבירה על תקנה 85 לת"ת

אי ציות לתמרור 437 , חנייה במקום השמור לנכה

עבירה על תמרור עצור 302 , אי ציות לתקנה 22 (א) לתקנות התעבורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע דבר אחד - אני את הרמזור הזה עברתי ב י-ר-ו-ק!

האור הירוק מהדהד לי בראש!

אם הייתי עובר אותו באדום הייתי מתבאס אבל הייתי מקבל את העונש.

איזה שוטרים רשאים ואיזה לא רשאים לרשום דוחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שוטר, גם אחד שיושב בתוך משרד ואינו שוטר תנועה/שוטר מג"ב.

ואפילו אזרח שראה אותך עובר עברה ומגיע לתחנה ומגיש על כך תלונה ודוח רשמי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

ניתן לרשום גם דו"ח על רמזור אלכסוני תלוי במיומנות השוטר, יתכן שלא יצא כלום מדיון זה ולא תקבל דו"ח היות ואותם מתנדבים אינם רשאים לרשום דוחו"ת, תמתין בסבלנות וראה ממקרה זה שעור לחיים.

כן גם אני חשבתי כמוך נהגת, אבל הוא טוען אחרת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...