Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטר ושוטרת מבוגרים (מסתבר שנתון הגיל אינו רלוונטי לדיון) טוענים שעברתי באדום!!!

שימו לב! השרשור הזה בן 4591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול סביבות שעה 12 בצהריים עצר אותי טרנזיט גדולה של משטרה שטענו שעמדתי ברמזור ופשוט עברתי באדום ככה סתם!

מיותר לציין שלא עברתי באדום, למרות שאחרי שהם טענו שוב ושוב שראו אותי עובר באדום מול העיניים שלהם אז הם גרמו לי מעט לפקפק בעצמי (טעות גדולה).

בכל מקרה חזרתי למקום ואז הבנתי שאין סיכוי שעברתי באדום והם פשוט התבלבלו!!!

אני פניתי ימינה ברמזור, בחנתי אתמול את תזמון הרמזורים שהולך כך: שניהם מתחלפים לירוק בו זמנית, אך פעם ב2 מחזורים הרמזור לפנייה ישר ושמאלה מתחלף לאדום קודם והרמזור לפניה ימינה נשאר ירוק למשך עוד כמה שניות.

זאת אומרת שאין מצב שאני התבלבלתי בין הרמזורים - מה שכנראה קרה הוא שהטרנזיט הגיעה מהכביש שאליו פניתי והם ראו את הרמזור האדום הרחוק שבכלל מיועד למי שפונה ישר ושמאלה!!

מדובר ב2 שוטרים מבוגרים, הם רשמו את הפרטים שלי על דף ואמרו שישלח דוח בדואר, הצלחתי לשים לב שהוא טעה בשם שלי שזה מצביע מעט על איכות הראייה שלו, בנוסף כיוון שהם לא שוטרי תנועה הם לא רשמו פרטים רבים על הדף כמו למשל איפה הוא היה ביחס אלי וכדומה...

בהנחה שהדוח יגיע בדואר כיצד כדאי לנהוג? כדאי לבקש להשפט ישר?

Photo012.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם וכאשר יגיע הדו"ח תעלה אותו לכאן ונראה מה הם כתבו .

יש גם סיכוי שלא תקבל דו"ח בכלל.

את הבדיקה של הרמזורים תעשה בדיוק באותו יום בשבוע ובאותה שעה בה קרה המקרה.

יכול להיות גם שהרמזור עובד על חיישנים כך שאין "סדר" כביכול בפעולותיו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הבדיקה של הרמזור עשיתי בדיוק שעה לאחר המקרה ועמדתי מעל 5 דקות מול הרמזור וראיתי שזה התזמון הקבוע שלו, גם צילמתי את זה בוידאו עם הפלאפון החלופי המעפן של אורנג' אבל גם משהו.

חשוב לציין שאין רמזור רחוק למי שפונה ימינה, כלומר רק רמזור אחד לפני הפנייה ואני די בטוח שהטרנזיט הגיע מכיוון דרך לוד כיוון שלא נראה לי שהייתי מפספס טרזיט כזו גדולה אם הייתה עומדת מאחורי.

המקום זה פינת צביה לובטקין - דרך לוד למי שמכיר...

באם הדוח יגיע, האם כדאי לבקש ישר להשפט או שיש משהו אחר שכדאי לעשות לפני כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קבלת דוח ביד, אולי כדאי להמתין להגעתו של הדוח ואז לפעול?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם בלחץ

חכה שיגיע הדו"ח

ברור שאם הם באו מדרך לוד אין מצב שהם רואים את הרמזור ימינה , מקסימום את זה של ישר ושמאלה מעבר לרחוב ולא בפינה ממנה באת.

תוכל בשלב ראשון לבקש לבטל ואם לא יסכימו אז תוכל לבקש להישפט.

והקשר שהם מבוגרים הוא ? הראיה שלהם אולי פגומה ?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אני קצת בלחץ כי מנסים לדפוק לי פה עבירה מאוד חמורה שלא עשיתי.

הקשר לכך שהם מבוגרים היא שעובדה שהם התבלבלו, והוא גם טעה בהעתקה של השם שלי מהרשיון ואולי בעוד דברים אז זה יכול לשחק לטובתי גם והדוח לא יגיע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכל להיות.

כרגע לרוץ ולהתרוצץ, ולנסות לבטל דוח שאולי אינו קיים וטרם נרשם הוא להוציא אנרגיה לחינם.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מבוגרים ? בני 30 ? 50 ? מעל 100 עם בעיות ראייה קשות ? מה הקשר לדו״ח ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה אתה קובע שהם לא שוטרי תנועה ? לי, שעשיתי כל הקורסים וההשתלמויות ואני מוסמך לכל כשוטר תנועה , נותנים לפעמים ברלינגו,הייאייס,טנדר ירוק או 3 סיויק/ שכורה - מה שיש בתחנה אם ניידת תנועה עסוקה/ במוסך/בליווי.... עשו לך דו"ח פנימי כנראה כי לא היה להם מחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי מה אני הייתי עושה.

אז ככה,

1. מצלם את הרמזור היטב (מראה שיש אור ירוק בשני מקומות, ואכן, היה לי ירוק).

2. מעלה על הכתוב ומסביר איפה לטענתם, הם עמדו, והיכן אתה עמדת/נסעת. החל בנתיב, וזוית הראיה שלהם.

3. מחכה שיגיע הדוח.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסיק שהם לא היו שוטרי תנועה כי הוא לא הבין כ"כ בחוקים (למשל אמר ש"אפילו אי אפשר לתת לך אזהרה" כי קיבלתי דוח ב08 כשבכלל אי אפשר לתת אזהרה על רמזור אדום) ומבוגרים זה לפחות 50+ כמו כן על הדף הוא כתב בעיקר את הפרטים שלי, שעה ותאריך ולא פירט הרבה נסיבות וכאלה.

לגבי המיקום שלהם, באותו רגע לא התעקשתי לשאול איפה הם היו ובעיקר אמרתי להם שזה לא הגיוני שעברתי באדום.

הבעיה הגדולה שיש לי כמעט בלאקאאוט מוחלט לגבי מה שקרה לפני ואחרי שעברתי את הרמזור, אבל אין סיכוי שעברתי אותו באדום!

אין סיכוי שהתבלבלתי בין הרמזורים כי הרמזור השמאלי מתחלף לאדום לפני הימני ויש שם תנועה ענפה של רכבים שנוסעים על דרך לוד ואם ככה סתם הייתי מתפרץ באדום בלי לשים לב בטוח שמישהו היה נכנס בי\צופר צפירה ברוטאלית.

אני חושב שאין שום סיבה שהניידות לא יצוידו במצלמות ועל התביעה להוכיח שהנהג ביצע עבירה בדמות צילום וידאו!

המצב הנוכחי שאם שוטר מתבלבל או משקר והנהגים צריכים לאכול אותה בגלל זה - זה לא הוגן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול סביבות שעה 12 בצהריים עצר אותי טרנזיט גדולה של משטרה שטענו שעמדתי ברמזור ופשוט עברתי באדום ככה סתם!

מיותר לציין שלא עברתי באדום, למרות שאחרי שהם טענו שוב ושוב שראו אותי עובר באדום מול העיניים שלהם אז הם גרמו לי מעט לפקפק בעצמי (טעות גדולה).

בכל מקרה חזרתי למקום ואז הבנתי שאין סיכוי שעברתי באדום והם פשוט התבלבלו!!!

אני פניתי ימינה ברמזור, בחנתי אתמול את תזמון הרמזורים שהולך כך: שתיהם מתחלפים לירוק בו זמנית, אך פעם ב2 מחזורים הרמזור לפנייה ישר ושמאלה מתחלף לאדום קודם והרמזור לפניה ימינה נשאר ירוק למשך עוד כמה שניות.

זאת אומרת שאין מצב שאני התבלבלתי בין הרמזורים - מה שכנראה קרה הוא שהטרנזיט הגיעה מהכביש שאליו פניתי והם ראו את הרמזור האדום הרחוק שבכלל מיועד למי שפונה ישר ושמאלה!!

מדובר ב2 שוטרים מבוגרים, הם רשמו את הפרטים שלי על דף ואמרו שישלח דוח בדואר, הצלחתי לשים לב שהוא טעה בשם שלי שזה מצביע מעט על איכות הראייה שלו, בנוסף כיוון שהם לא שוטרי תנועה הם לא רשמו פרטים רבים על הדף כמו למשל איפה הוא היה ביחס אלי וכדומה...

בהנחה שהדוח יגיע בדואר כיצד כדאי לנהוג? כדאי לבקש להשפט ישר?

האם עמדת ברמזור? ואז התחלת לנסוע? או באת בנסיעה שוטפת?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה אורך הזמן בו הרמזור בכיוונך ירוק.

ייתכן אולי כי עד שאתה עברת הוא כבר התחלף לאדום בשנית?.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...