Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ועדיין באנדרואיד אפשר לעשות דברים שאי אפשר באייפון, למשל דפדפן עם תוספים כמו במחשב. אני אישית לא יכול לחזור אחורה לדפדפן בלי dark reader שהופך כל אתר לdark mode. או secure folder של סמסונג.

אלו דברים קטנים ונישתיים, אבל ביחד הדברים הקטנים מצטברים, ולמי שזה חשוב הוא ימצא באיזה מערכת לבחור וכנראה יישאר בה.

(לא היה לי אייפון אז לא יודע להצביע על דברים שאפשר לעשות באייפון ולא באנדרואיד, ואני בטוח שיש)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, DubelBoom כתב:

ועדיין באנדרואיד אפשר לעשות דברים שאי אפשר באייפון, למשל דפדפן עם תוספים כמו במחשב.

אני לא יודע על אילו תוספים אתה מדבר. באייפון גלשתי בכרום, לא זוכר שהיה חסר לי משהו. למיטב זכרוני, היה לי dark mode מלא באפל, בלי תלות באפליקציה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יש כזה דבר ״מבטא ישראלי״, אבל לי יש מבטא ״אנגלי״ (במרחאות, כי אין כזה דבר, יש להם כמות מבטאים פסיכית) ברמה כזו שעובד על ישראלים (על בריטים, פחות...).

מה שאתה מדבר זה על שמות ישראלים. באנשי הקשר, האסיסטנט לומד לזהות. מניסיוני הלא מדעי (יענו, לא בדקתי את זה שיטתית ולא למדתי איך אפשר לשפר), סירי הייתה יותר טובה בזה, בהרבה. לגבי שמות שהם לא באנשי הקשר, לא יצליח לזהות, אבל אולי יש טכניקה ללמד אותו.

יש לאסיסטנט יכולות שטובות רק לדוברי אנגלית, עם מגוון שימושים של תמלול בזמן אמת (יכול לסנן שיחות ולקחת הודעות קוליות כטקסט, לדוגמא), אבל זה לא רלוונטי לנו.

נ.ב. הפיקסל שלי הוא ישן. יכול להיות שהחדשים יותר טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי במערכות הפעלה עושות אותן דברים . אבל , כמו באוטו, הרכישה זה רק החלק ההתחלתי. אני מסתכל על חלקי חילוף ועזרים.

אם אני צריך לשלם על כבל טעינה (לא מקורי) של אפל €2 יותר... זה לא סימן טוב. 

אם כדי להחליף מסך צריך מעבדה מורשית (כי המסך עובר צימוד ללוח אם ובלי זה אין בהירות אוטומטית) : זה לא טוב. בקטעים האלה מתברר היתרון של אנדרואיד. בקיצור right to repair וכל המי טו שסביבו. 

אבל אתם בטח פדנטים שלא נשבר לכם בחיים כלום . 

קניתי השבוע בטריה חיצונית אלחוטית לאפל (מקורית , כן ) €109 

אותה בטריה, אותה קיבולת ,  של סמסונג : 69$ 

https://www.amazon.com/SAMSUNG-Portable-Wireless-Warranty-EB-U3300XJEGUS/dp/B084GVM6NC

אני מבין שהמגנט מייקר את הכל אבל ככה?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, save כתב:

אם אני צריך לשלם על כבל טעינה (לא מקורי) של אפל €2 יותר... זה לא סימן טוב. 

אין ספק ש-2 יורו זה דיל ברייקר🥸

לפני 8 דקות, save כתב:

בקטעים האלה מתברר היתרון של אנדרואיד. בקיצור right to repair וכל המי טו שסביבו. 

הבעיה היא אחרת לגמרי. ברגע שקנית מכשיר יקר, עם גב זכוכית (ללא ספק הגימור הכי מיותר בהיסטוריה) ועלות החלפת מסך שהיא שני שליש מהמכשיר, במכשיר שסביר שייפול... זה כבר לא כלכלי לתקן, לא משנה איזה מכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה השבוע במשפחה עם אייפון 12 עם גב זכוכית מנופץ. התיקון היה לקנות מגן סיליקון צבעונ (לא מקורי) . 4$ ולא רואים את השבר. 

כי מחיר התיקון לא שפוי. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העניין הזה של גב זכוכית נדמה כמו מזימה של התעשייה, כאשר בין כה וכה רב האנשים שמים מגן.

סלולרי צריך להיות עשוי מפלסטיק, אלא אם הוא אמור גם להיות תכשיט. פלסטיק קל וזול להחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, falou כתב:

לא יודע אם יש כזה דבר ״מבטא ישראלי״, אבל לי יש מבטא ״אנגלי״ (במרחאות, כי אין כזה דבר, יש להם כמות מבטאים פסיכית) ברמה כזו שעובד על ישראלים (על בריטים, פחות...).

הזכרת לי את הציטוט הזה מהסרט my fair lady

Professor Henry Higgins: Simple phonetics. The science of speech. That's my profession. Also my hobby. Anyone can spot an Irishman or a Yorkshireman by his brogue, but I can place a man within six miles. I can place him within two miles in London. Sometimes within two streets.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לאמר לך שאשתי, האנגליה, יכלה לדעת שמישהו מתגורר בצד השני של הנהר, מרחק נסיעה כביר של שתי דקות מעבר לגשר, לפי המבטא. 

פעם ראשונה שנתקלתי במחשב שאפשר לתת לו פקודות קוליות, היה לפני יותר מ-30 שנה. היית צריך לדבר לאט ובקצב אחיד ובמבטא מאוד נייטרלי. החזון של לדבר למחשב קיים כבר מזמן. מסתבר שהיישום קצת מסובך ואנחנו רחוקים ממחשב עם יכולות של אדם בשיח, אבל... התקדמו לא מעט. לפחות בכל מה שקשור לניהול תזכורות ופונקציות שעון, זה עובד טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...