Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים אוקטובר - דצמבר 2011

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא צילמתי אבל...

במחסום הביקורת בים המלח, בכניסה לנחל דרגות

ישנו מזנונצ'יק שפועל מתוך טרנספורטר משנות השישים, ירוק,

דומה לצהוב שמדברים עליו מעלי.

יובל.... אם אנחנו מדברים על אותו מזנון, בצומת של מצוקי דרגות, למיטב זכרוני זה לא טרנספורטר.

(למישהו יש תמונה?? )

אסף.

שמתי פעם תמונה שלו, אם אני זוכר נכון זה דווקא רנו!

זו רנו ESTAFETTE או פיאט 238. או משהוא אחר בסדר גודל כזה, בטוח לא טרנספורטר. טרנספורטר הרבה יותר קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 409
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זו אכן רנו (קיבלתי תמונה בה"פ, שמאששת את הזכרון הרעוע שלי... )...

:lol::lol:

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

תרשו לי לאכזב אותכם

הרכב המדובר בים המלח הוא

--------------------

פזו' D4A בדיוק כמו שרכש נועם חרצוני :lol:

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני- אז אנחנו מדברים על המכוניות שונות- ההוא שאני מכיר ועומד בצומת- בוודאות לא כזה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במנחמיה ניצפו סיטרואן b x וטנדר סוסיתא במצב מוזנח+בדרך לכיון בית שאן בצד ימין יש סימקה שעומדת ללא גלגלים על סטנד רואים מהכביש חג שמח:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרמל באזור חיפה של מוסך ניסים

0544857570

ותשאל אותו גם על הקוביה בפנים

הכרמל דוכס ללא ניירת רשומה על מישהו מאיזור כפר סבא שהלך לעולמו והקוביה לא למכירה הם היו שלי.

בבעלותי BmW 518 1982

:-D.ואני מהמפגש הצפוני.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה!!!

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...