Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים אוקטובר - דצמבר 2011

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 409
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היא הייתה במצב מדהים שהיא לא! עמדה ליד הים! (לפחות ככה זה היה נראה) לפחות היא עכשיו לא ליד הים! ועדיין ניתן להציל אותה! (תקנו אותי אם אני טועה)

היא היתה במצב בר שיפוץ, אבל ממש לא מדהים לפני שהיא הפכה לשלט פרסומת על הטיילת. עכשיו כבר אין מה להציל. אין פאנל אחד לא רקוב.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצפון ת"א, עומדת שם כבר שנים.

דווח עליה בעבר, שלוש שנים שאני עובר שם יום יום והיא באותו מצב.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האולדסמוביל (?) בכניסה למגרש חנייה ליד שער הפרחים בירושלים

זו דווקא אחותה הביואיק סקיילארק.

בדיוק על כזאת (אך מבית אולדסמוביל) למדתי נהיגה...וזה היה לפני 28 :shock: שנים

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא היתה במצב בר שיפוץ, אבל ממש לא מדהים לפני שהיא הפכה לשלט פרסומת על הטיילת. עכשיו כבר אין מה להציל. אין פאנל אחד לא רקוב.

אסף.

+1....:cry: לצערי שיפוץ ממצב כזה לאוטו הזה, אם בכלל אפשרי (ואני בספק שיחזיק מעמד זמן סביר כלשהו)- יעלה פי כמה מלייבא אחד כזה, גם כאשר המחירים שלהם גבוהים! עדיין זה יעלה פחות... אין מה לעשות- עם הים לא משחקים... ים והפח- לא הולך ביחד...:cry::cry::cry::x:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחיר שלו היה הגיוני, הייתי קונה.

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צילמתי אבל...

במחסום הביקורת בים המלח, בכניסה לנחל דרגות

ישנו מזנונצ'יק שפועל מתוך טרנספורטר משנות השישים, ירוק,

דומה לצהוב שמדברים עליו מעלי.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפו Shit!!!

בדרום ת"א.

(נכתב בהלצה).

ל'

DSC00048.jpg

DSC00049.jpg

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה בת"א: סרטוגה מודל 93, פח יפה, צבע קצת דהוי מהשמש, ניראית לא רע, שלט "למכירה" 0545601260. איני קשור לרכב אף שהוא מוצא חן בעיני.

- אשמח לשמוע חוו"ד על הרכב הנ"ל, אמינות טיפולים וכו'.

עריכה: התקשרתי לבעל הרכב, לדבריו: הרכב ללא טסט שנתיים, הועמד לאחר שקיבל רכב מהעבודה, צינור הגה כוח קרוע, הבטיח שחוץ מזה מכאני מעולה, 2 רדיאטורים חדשים, אלטרנטור חדש. מבקש 1000 ש"ח.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירושלים.

ל'

פיג'ו.jpg

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין הכרמים של מושב לכיש יושבת עזובה פיאט 500 או 600 במצב גרוע אבל טובה לחלקים או למשוגע,

מצטער שלא יכולתי לצלם.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צילמתי אבל...

במחסום הביקורת בים המלח, בכניסה לנחל דרגות

ישנו מזנונצ'יק שפועל מתוך טרנספורטר משנות השישים, ירוק,

דומה לצהוב שמדברים עליו מעלי.

יובל.... אם אנחנו מדברים על אותו מזנון, בצומת של מצוקי דרגות, למיטב זכרוני זה לא טרנספורטר.

(למישהו יש תמונה?? )

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי פעם תמונה שלו, אם אני זוכר נכון זה דווקא רנו!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...