Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן ראש בראש, C63 AMG Coupe VS M3 E92 Coupe

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 4608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תאווה לעיניים! הגשמת בסופ"ש אחד חלומות מוטוריים שיש לאנשים לחיים שלמים... :wink:

הסאונד של ה-C63 באמת מדהים, לאבא של חבר יש אחת כזו ופשוט כיף לעמוד מחוץ לאוטו ולהקשיב לו.

(סיבוב הוא לא עשה, מה לעשות...) :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יודע איך זה בM החדשה, אבל לי בחול יש 2008, והבעיה איתה היא כשאתה באוטומט, מעביר להעברה הכי מהירה של ההילוכים ולוחץ על כפתור ה M, האוטו פשוט עושה בעיטה בכל העברת הילוכים וצריך להעביר את הרגישות לאמצע.

זה הדבר שהכי שנאתי באוטו (והוא כבר עשה מעל 100 אלף).

.

הבעיטה הזאת עדיין קיימת גם בחדשה, מסכים איתך שיש כאלה שלא יאהבו את זה, לי אישית זה לא הפריע ובחלק מהמקרים דווקא מאוד אהבתי את ה"ברוטליות" שלה.

אבל כמו שציינתי, התפעול האוטומטי בב.מ.וו עובד היטב אבל לא מרגש ולא "ממוקצע" כמו במרצדס.

המרצדס הזאת פשוט מכונה מדהימה והיא בהחלט נכנסה ל-wish list שלי.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, בדיוק נגמר לי החוזה על הדירה. יש משהו אצלך בסביבה?

אגב, אחלה כתיבה. מצליח להעביר הררים של תחושות, ואצלי בראש כבר יש תמונה שלמה, כולל כמובן החלק הווקאלי של הערב. שאפו.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שנהניתם מההשוואה, בחמישי הבא אני אסקר את הקאיימן S.

כרגע אני ממתין לתגובה של אודי לגבי בדיקה של S5 או (בעדיפות כמובן) RS5 ו-R8, וגם ממתין לתגובה של אסטון מרטין ופרארי לאחר ששלחתי מייל נוסף מהכתובת ה"מתאימה".

מקווה לתשובות חיוביות ומבטיח לסקר אם זה יצא לפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרארי ואסטון זרקתי חכה, צריך לראות איזה רכבים זמינים למבחן (ככה היה עם פורשה, כיוונתי ל-911 עם קריצה לקאיימן, הסתבר שבגלל החלפת הדגם מכרו כבר את רכב ההדגמה של ה-911 אבל סיפרו לי שהקאיימן S זמינה וקבעו לי נסיעת מבחן).

בגדול הכיוון הוא על פרארי איטליה וקליפורניה ואסטון מרטין ואנטאג׳ (ואם אפשר ב-V12 מה טוב).

עוד חכה שזרקתי אתמול היתה לניסן, מובן לאיזה דגם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחד עם זאת, המרצדס יותר "משחקית" וקל להרגיש שגם עם הבקרות אחיזה דלוקות הרכב אוהב כמעט בכל פניה להשלים את הקו על ידי הוצאת התחת החוצה, הכל מבוצע בצורה נשלטת ופשוט כייף לנהוג ברכב הזה.

ה-M3 לטעמי יותר וורסטילית, היא מותחת את המכונית בין קיצונים של "מכונית מכובדת" ל-"מכונת ביצועים" בצורה טובה יותר ואין בעיה שגם האישה (למשל) תנהג בה ללא חשש במצב המתון שלה והמכונית תיהיה יותר סלחנית מאשר המרצדס שכאמור גם במצב המתון מגלה נטיות "כוחניות".

כתוב יפה מאוד. נהניתי.

לעניין המצוטט, כשאתה כותב נשלטת, מי בדיוק שולט, אתה או הבקרה?

מה שמחזיר אותנו לעניין האישה, שים את הבקרה במצב סבתא, ואין לך שום בעיה עם סלחנות של שום רכב מודרני.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ונעבור לכתבנו מסין...." :wink:

סחתיין עלייך עידן איך התקדמת מהפיזו לזה .

אישתי מתה לעוף מפה ויש לה את האזרחות לארהב ואחת הסיבות של לעבור היא סוף סוף להנות מרכבים רציניים ותרבות נהיגה שונה .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישתי מתה לעוף מפה ויש לה את האזרחות לארהב ואחת הסיבות של לעבור היא סוף סוף להנות מרכבים רציניים ותרבות נהיגה שונה .

אם סיבה מרכזית למעבר היא לשדרג את ה-RIDE, אז חסוך את זה מעצמך. אני מסכים שיש סיבות רבות וטובות לעזוב (ובאותה מידה יש גם סיבות רבות להישאר), אך מניסיון אישי של חיים בארה"ב - ברגע שיש לך רכב חלומות, זה כבר לא מרגש כ"כ. ובאותה נשימה, לצערי אני מסכים שזה מתסכל מאוד שרכבים כאלה עולים בחו"ל כמו רכב "מנהלים" משודרג בישראל (באזור 200K ש"ח בארה"ב).

עידן - סקירה מעניינת. מברוק. כמה עולים הרכבים הללו בהונג קונג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב יפה מאוד. נהניתי.

לעניין המצוטט, כשאתה כותב נשלטת, מי בדיוק שולט, אתה או הבקרה?

מה שמחזיר אותנו לעניין האישה, שים את הבקרה במצב סבתא, ואין לך שום בעיה עם סלחנות של שום רכב מודרני.

כתבתי שהיא נשלטת והתכוונתי שהיא קלה לשליטה על ידי הנהג ולא על ידי בקרת האחיזה שאפילו לא מתערבת ביציאות הקלות האלה של הזנב.

לפי מה שהרגשתי בקרת האחיזה במרצדס קצת יותר ליברלית מאשר זו שבב.מ.וו וזו חלק מהסיבה שהמרצדס קצת יותר משחקית, בב.מ.וו הבקרה התערבה יותר, פחות במשחקי זנב (שכאמור כמעט ולא הורגשו בגלל שהיא יותר מדוייקת) אבל הבקרה כן התערבה באותם פירפורים קלים בהעברות הילוכים.

מסכים שכל מכונית הופכת ליותר נשלטת עם בקרת אחיזה מופעלת אבל צריך להבין שלמכוניות האלה יש אחיזה כל כך גבוהה שלוקח זמן עד שהבקרה נכנסת לפעולה ומעבר לכך, במרצדס יש התפרצות מטורפת של כוח כבר בסל״ד די נמוך שגורם לכך שאם אישתך בטעות תלטף את הדוושה חזק מדי המכונית פשוט תשגר אותה קדימה....הב.מ.וו לחלוטין יותר מרוסנת במצב המתון שלה וגם לחיצה די חזקה על הדוושה אומנם תניב תאוצה ״בריאה״ אבל פחות ברוטליות מהמרצדס ולכן לטעמי הב.מ.וו באמת יותר וורסטילית.

זה לא משנה את העובדה שעדיין הייתי בוחר במרצדס ומלמד את האישה להיות עדין על הגז...:wink:

"ונעבור לכתבנו מסין...." :wink:

סחתיין עלייך עידן איך התקדמת מהפיזו לזה .

אכן עברנו זמנים מימי הפז׳ו, אותם ימים שאישתך לפעמים היתה מקפיצה אותך מדי פעם למפגש הישן ומכריזה משם עם ה-VR6 עם האיזולירבנד במקום צמיגים....:wink:

לא הייתי עובר לחו״ל בגלל הרכבים אבל כמו שהבנת, אם כבר עברת, למה לא להנחת ממה שיש למקום להציע?....

:lol:

מבחינת מחירי המכוניות, 2 המכוניות מתומחרות באיזור ה-600,000 שקלים כאשר בב.מ.וו זה כולל בקרת מתלים אלקטרונית, במרצדס זה כולל גג פנורמי נפתח (בב.מ.וו אין אפילו סאן רוף בגלל שזה גג קארבון), יתר הפיצ׳רים די דומים בגדול (במרצדס מגיעה עם 18׳ והב.מ.וו עם 19׳).

לב.מ.וו יש גם גרסת לימיטד אדישן שמגיע באפור כסוף מאט (מדהים!!!) וכוללת שלדה מונמכת ב-10 מילימטר, מנוע עם הספק מעט גבוה יותר ועוד כמה דברים.

למרצדס גם יש חבילת כח ביצועים שמעניקה לרכב עוד איזה 30 כ״ס ועוד כמה שינוייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהסיקורים האלה צריכים להפוך לעניין שבשגרה , אחלה סיקור !

לסיקורים "הכבדים" תקח איתך צלם (שיבוא על תקן עוזר אישי)

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא יצא לי לנהוג על הC63 AMG, אבל נהגתי על הS63 והמנוע הזה אכן פנטסטי.

מבחינת מחירים הבנתי שהC63 קופה עולה אצלנו באיזור ה60K$, שזה ממש ממש ממש מפתה, מה גם שבמבחנים היא עשתה 0-60 בפחות מ4 שניות כאשר נתוני ניצרן מדברים על 4.4 שניות.

מה שיותר מעניין אותי הוא מה יהיה התמחור של הBLACK SERIES, אם יש משהו שאני ממש אוהב במרצדס זאת המהדורה הזאת, הCLK במהדורה הנ"ל פשוט מפחידה.

2012-Mercedes-Benz-C63-AMG-Coupe-Black-Series-Front-Angle-2.jpg

mercedes-benz-clk-63-amg-black-series.jpg

כרגע יש את הSL BLACK SERIES באחת הסוכנויות ליד הבית שלי, אני לא יודע אם אוכל לקחת אותה לנסיעת מבחן אבל אני צריך לנסות, זה כמו שבפורשה לא יכולתי לקחת את ה911 ספידסטר למבחן אבל הם הציעו לי הרבה דברים אחרים במקום :)

mercedes-benz_sl-65-black-series-small.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא בהונג קונג כמובן (פשוט תרגמתי את המחירים לשקלים במקום להגיד לכם 1.3 מליון דולר הונג קונגי ולשלוח את כולם להתחיל לחשב המרות...).

בנצי אתה סגור על 60,000$ ?

אני יודע שבארה״ב יותר זול אבל לא ברמות של שליש מחיר ביחס להונג קונג....עושה לי רושם זול מדי.

עריכה,

אכן המחיר בארה״ב החל מ-61,430$, במחיר הזה בהונג קונג בעוד 3 שבועות היתה חונה לי מכונית כזאת בחנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...