Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכבוד השנה החדשה, בזיון משטרת ישראל? לא בטוח [שמרו על לשון נקייה בדיון!]

tu3s
שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מה היה לנו ?

מישהו כאן רצה להצית באזזז נגד המשטרה ,גם על הכביש וגם בתרד ולא כל כך הצליח.קיבל קוקטייל של דעות שרובן לא משרתות את מטרתו. בטח לא אצל כל השוטרים ומתנדבי מתנ"א שייקראו את הסיפור וייזהרו הרבה יותר לא לתת לענין כזה להגיע ל"החמרת מצב " אלא להזמין מיד את היס"מ - כפי שמתדרכים אותנו. 4-6 מהם תוך 5 דקות על 2-3 קאוואסקים ועוד חבילה ב ואנדורה או שתיים כמה דקות אחריהם היא הדרך לטפל בפרשה כזאת . ולא, אני לא מדבר על מכות . יש כאן יותר מעילה אחת למעצר יותר מאדם אחד. ככל שנוגע לחברי ולי - כך ייעשה. הכל בהתאם לחוק,פה"ק וההוראות.

. החברה האלה קיבלו תמיכה מהמון חברים בפייסבוק, אף אחד לא מחפש את התמיכה שלך. זה שאתה עיוור זה בעיה שלך. עכשיו לך, צא לכביש ותחפש אנשים שחונים בתחנת אוטובוס ב23 בלילה, מתנדב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תסלחו לי, כל שראיתי בסרטון זו חבורה של בהמות שראויה בדיוק ליחס שקיבלה.

הנחתי שהטיול בערב החג היה טיול התעוררות לקראת הימים הנוראיים, אך משום מה רפרטואר כלי הרכב שנעצרו מעורר בי חשד שהמשטרה הציבה במקום מחסומים כדי להגן על משתמשי הכביש הנורמטיביים מפראי האדם שעל הכביש (מכיר את השומכרים שחושבים שנס הרים הוא הרינג הישראלי ומתנהגים בהתאם).

חבל שהמתפרע הראשי לא הריח ליזול בראש השנה, ארוע שהיה מעניק לו פרופורציות חדשות לחיים, אבל אני מתנחם בכך שלא פרסמתם איזה דו"ח קיבלתם, מה שנותן לי תיקווה שאכלתם צינור ארוך ועבה במיוחד...

גועל נפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך אם אתה לא ילד מפונק שקיבל מההורים במתנה רכב ספורט יוקרתי אסור לך להביע דעה בקשר למוטוריקה.

ממש מייצגים את הסטיגמה.

אני עובר על הסרט שוב ושוב פשוט רק מתחזקת דעתי, כולם יכולים לראות שהבחור שעשה את כל הרעש וצעק, הוא זה שמההתחלה נכנס למגננה והתחיל עם כל העקיצות, מהרגע שביקשו ממנו תעודה התחיל עם ״מה אני עבריין?״.

ובקשר לכל אלה שנתפסו על השוטר ועניין החגורה, הוא לא הזכיר חגורה ולא להוריד מכנסיים חבל שאתם נסחפים, הבחור שחפר לו על כובע והופעה קיבל תשובה שהוא יהיה גם בלי כובע ובלי חגור!! (חגורת הנשק והאביזירים שלו) מבחינת הופעה ולא לאן שאתם לקחתם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קל לבוא ולהקנית את המערכת המשטרתית. אך קודם כול סבלנות, הרעיון פה להיות חכם ולא להיות צודק. לעמוד מול השוטר ולהגיד לו "אני יעשה מה שאני רוצה במדינה שלי" ומי אתם בכלל , לא מוסיף לאירוע הזה בכלל.

בקשר להיות חכם, זה יפה שכולם עומדים ומצלמים את האירוע ואת השוטרים, ובאים בטענות לכך שהשוטר בלי כובע או לא הציג תעודת שוטר, אז כמה דברים, אחד שוטר לא מחוייב להיות עם כובע גם כאשר הוא נותן דוח או כאשר הוא מטפל באירוע של אלימות. שתיים שוטר במדים מחוייב שיהיה עליו תג שמי או תג כתף שעליו שמו ומספר אישי שלו, מספיק המדים והניידת משטרה בכדי להבין כי מדובר בשוטר ולא בסתם איזה אזרח שהתחשק לו לשחק בשוטרים וגנבים. כמו כן רשאי כל אזרח לבקש משוטר תעודת מנוי (כמו שראיתי השוטר עם השפם, הוא ללא תג שמי וללא תג כתף).

כל אזרח שמעוכב מעל ל20 דקות בשטח מחוייב השוטר למלא דו"ח עיכוב שהאזרח מחוייב (אך לא חייב) לחתום עליו. בנוסף כל אזרח שמעוכב מחוייב לדעת מה סיבת העיכוב, במקרה הזאת ניסתי להבין מה הסיבה, אך לא הצלחתי , אולי לא צולם . אך לא יודע מה הסיבה וחבל.

זה שהשוטרים לוקחים את הרישיונות וחזורים אחרי רבע שעה, פעם ראשונה שאני נתקל בדבר הזה, הזוי ביותר.

היה שלב בסרטון שאותו רב סמל בכיר מיכאל, ביצע חיפוש ברכב, הפעולה לא הייתה חוקית, על פי הסרטון , לפחות כך זה נראה, הוא ביצע חיפוש ללא אישור בעל הרכב, כמו כן ללא נכחות בעל הרכב שמחוייב לשמש כעד, כי אחרת הוא יכול לטעון שבצד הרכב היה כסף והוא נעלם... בכל מקרה תקלה של השוטר.

בנוסף לא הצלחתי להבין מה מהות העבירה כן בסרטון... אם השוטר קבע כי "בוצעו רייסים" שיפרט, שיגיד שיסביר. בקשר לרוכבי האופניים, אני לא יודע מה הסיפור שלהם "בנס אני עדין חי" לא ניתן להבין מה קרה שם איתם, יכול להיות שהמכוניות "סיכנו" את הרכובי האופניים כאשר מנגד אותם רוכבי האופניים סיכנו את המכוניות. בנושא, אם יש אותם רכובי אופניים בעיה, הם רשאים להתלונן במשטרה על כך.

בקשר למעורבות של השוטר עם הרכב מג"ב. לא ניתן להבין מהסרט מה תפקידו בכל הסיפור, אך כן ניתן להבין שהוא הפעיל כוח/הכה/תקף את הבחור עם הפלאפון ללא סיבה. בנושא הזה נכון לגשת לתחנת המשטרה ולהתלונן על כך כי שוטר אשר נהג ברכב מספר XX-YYY בשעה XX:YY תקף את הבחור עם הפלאפון, כמו כן יש עדות מצולמת של האירוע (ויש להציג את הסרטון) מומלץ לצלם האם נגמרה חבלה על גוף האזרח או במכשיר עקב העפתו באוויר. לאחר הגשת התלונה ובירור פרטיו של השוטר התקוף יש לציין כי במקום נכוחו עוד שוטרים כמו אותו רס"ב והשוטרת השח"מית. ולציין כי הם היו עדים לאירוע גם !

מכן ניתן ואף רצוי לפנות למח"ש ולהעדכן אותם בתלונה כי השוטר "פלוני אלמוני" המשרת ביחידה XYZ (הפרטים שתקבלו בתלונה הראשונה) תקף אזרח סתם ללא סיבה וכל האירוע מצולם בקול ובתמונה.

חבל שאין פרטים על האירוע, מה מו מי למה ואיפה..

אני שמח אם הצלחתי לעזור.

תגובתי מPSI

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד נהיה לי פה סנגור של השני, אתם יכולים להמשיך לשלול, לעשות מה בראש שלכם.

הרי אתם אילו שלא מזדהים עם רכבים ספורטיבים ומשופרים, אלא ראש בקיר, מקימים מועדון, אספתם פיאט אונו, פיאט פונטו 95 בלי הגה כח 1400 במקסימום, או איזה מועדון מאזדה שרוב הרכבים שם מאזדה 3-6 323F בעלת ג'נט 13" ולא יותר מזה וחושבים את עצמכם אנשי עולם ומלואו, המתמצאים בחוק ספורט מוטורי (עלק).

צאו מהבית בחגים, בשבתות לנהוג, להתרענן, להסיק את עצמך בשעות הבוקר המוקדמות שעוד הציפורים לא התעוררו ושעדיין חשוך.

עצם כל הנהיגה כאן היא בשעות המוקדמות שאין נפש חיה על הכביש והנהיגה מסתיימת גג שבגג בשעה 7 בבוקר כאשר אנו יוצאים ב5-6 בבוקר.

אז תפסיקו להיות אתם עלובי נפש, לחזק דיברי שוטר (ואני מנייאק אם אחד כזה היה מתלבש על אחד מכם כשאתם נוסעים ברכב ספורט שעוד הפורק לא הצליח להוציא חלקיק אוויר) ואז ניראה אותכם כיצד אתם מגיבים וכיצד אתם מתחילים להתנהג על השאלה הראשונה כאשר אתה פונה לשוטר ומבקש ממנו תעודת שוטר והוא עונה לך בזילזול.

תחילת הסרטון ניתן ליראות שה"יחס גורר יחס" מאיפה הוא התחיל, שוטר זילזל, הצילומים בהתאם נמשכו בכדי לצלם עוד פדיחות של השוטר שעל הדרך הוא עשה ויעשה.

אנחנו חיים במדינת ישראל אל תשכחו, על כל בורג, על כל מוט מייצב, על כל כיסא שהורד מהרכב על מנת להפחית משקל של הרכב ושהוא יתנהג בהתאם יורידו לך את הרכב, יזמנו אותך לחקירה או כל דבר אחר שיעשו.

כל הלייצנים פה שרושמים את הדעות של עצמם, קודם כל תתחילו להתעניין מה זה רכבים ספורטיבים ולא סובארו DL שבדרך כלל אתם רגילים לדון על כאילו נושאים כאן בפורום.

אני בתחום שיפורי הרכבים כבר המון המון שנים והיו ברשותי ועדיין יש רכבים ספורטיבים.

אבל עם כל הכבוד בחיים אני לא ירשה לעצמי לדבר לשוטר בזלזול!!

כנראה שהאנשים שאמרתה שחיים בבועה הם אתם שחושבים שכל העולם צריך להגיד לכם אמן .

הגיע הזמן שתבינו שגם אם אתם מקבלים דו"ח או הורדה זה לא סתם כי השוטר לא זיין בלילה, זה בגלל שיש לך משהו לא חוקי ברכב, ותתחילו לקבל דו"ח או הורדה מהכביש בכבוד ולהיות גברים ולהפסיק לבכות בפורומים כאילו אתם המסכנים!

כל מה שכתבתי למעלה הוא דעתי האישית ומי שנפגע מהנאמר אני מתנצל !! (ניהיה מסוכן לכתוב בפורום. אני צריך להתקשר לעורך דין!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על כול ההודעות בנושא , ראיתי את הסרטון .

ההתנהגות של שני הצדדים הייתה לא מותאמת לסיטואציה .

השוטרים מחפשים גראס בלי עד ורשות הבעלים , בורחים על הרשיונות , לא אומרים מה הסיבה שלשמה עצרו אותם .

באלגן !

האופן שבו הסתכל השטור על המגאן ( שגרם לו להיות "חבר" שלהם ) וזו ממש לא התנהגות הולמת .

ואתם בעלי הרכבים , במקום לנהוג באיפוק שאולי יציל מדו"ח ,תקפתם ישר ! לא עושים כזה דבר .

תוקפים רק אח"כ לדעתי .

כמובן שאני מבין שאם לא עשיתם דבר מה מסוכן אז התחממתם ככה , אבל כמו שאמרו כאן כבר , על ראש הגנב בוער הכובע !:oops:

אותי מעניין לדעת איזה פינוקים חולקו שם . אז אני אוכל לשפוט את המצב קצת יותר טוב .

(ובינינו : מעטות האימפרזות שנשארו כביום היוולדן במפעל סובארו !)

אם אתה רוצה לפחות לצאת בסדר ולהרוויח מהרעש שעשית כאן , שים את כול הקלפים על השולחן .

בנוגע למתנדבים , אין לי כוח לשפוך את כול האג'נדה שלי שוב ...

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ברצוני לחזק את דבריו של גוס ושל אחרים שטענו כמותו. ככה זה היה הולך באמריקה, לנוחיותכם אני רושם זאת בעברית.

שוטר עוצר רכב לבדיקה זאת אגב רק אחרי שבעל הרכב עשה עבירה או שיש מחסום שעוצרים כל מכונית שעוברת.

השוטר עוצר מכונית וניגש אלייה כשיד ימין שלו נמצאת בהכנה לשלוף אקדח.

השוטר לנהג : רשיונות נהיגה, רישיון רכב והוכחה לביטוח בבקשה.

הנהג לשוטר : בבקשה שוטר, אדוני השוטר וכיוצא בזה

השוטר להנג: שים בבקשה את הידיים על ההגה בכדי שאוכל לראות אותן.

ואז השוטר מוריד את היד מהאקדח. ובודק את הרשיונות. הנהג לא מעיז להוריד את הידיים מההגה או חס ושלום לפתוח את תא הכפפות. ואם הרשיונות בתא הכפפות אז צריך להוציא אותם במשנה זהירות. לא בפזיזות. שם אין לצאת מהרכב בטח ובטח שלא מדובר ביותר מנוסע אחד ברכב. שם אין בולשיט, שוטרים נורו ובעקבות כך לא משחקים משחקים. הנה סירטון קצר. כמה שהוא מצחיק זה באמת נכון. אין כמו שוטר אמריקאי. שם החוק הוא חוק ולא משחקים בכבוד של שוטר.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרגע הראשון של הסרטון היה ברור שאתם מנסים להיכנס לסיטואציה מעמדה כוחנית, עמדה שאחרים כינו כאן "התנהגות של ערס". אז מה הפלא שגם השוטרים התנהגו כפי שהתנהגו? מה הפלא שלקחו את הרישיונות שלכם ונסעו כשאתם קופצים להם על הניידת ולא מאפשרים להם לבדוק את הרישיונות שלכם כמו שצריך?

קראתי את כל התגובות בשרשור, והציטוט הזה מתאר בדיוק את מה שאני התכוונתי לרשום. מילא אם כל האנשים היו נשארים ברכבים, מדברים יפה (זוכרים את הבחור שצילם עצמו מקבל דוח על שלא עצר בעצור כביכול? זוכרים את האיפוק?) למרות שהם בטוחים בחפותם. עצם העובדה שכולם יצאו מהרכבים, משחקים אותה קשוחים וזורקים עקיצות לאוויר, זה מה שהוציא את כולם כערסים.

אם כל הנוכחים היו נשארים ברכב ומדברים כמו בני אדם, אולי הייתם מצליחים לתפוס את השוטרים על משהו שעשו לא בסדר. ומה יצא בפועל? המון זועם שצועק ועוקץ. מה נראה להם? שהסרטון הזה יתקבל כראיה כלשהי לטובתם בבית המשפט?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסירטון מצחיק,אבל נכון,צריך לקבל את זה שיכולים לעצור לבדיקה רגילה,לא חייב לעשות עברה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מעט אנשים יצפו מהשוטרים לשים כובע להביא כיבוד ומשהו לשתות. כל הגדולה במצבים כאלה להסתדר יפה בצד לתת את הרשיונות להתנהג כמו בני אדם ופשוט לתת להם לעשות את העבודה שלהם, אל תשכחו שלכל שוטר יש את הזכות המלאה לעצור לבדיקה כל נהג אבל מי שמתנהג ככה כשעוצרים אותו כנראה לא תמים כל כך.

שלא תבינו לא נכון אני לא חובב את משטרת התנועה אבל גם אותי עצרו יותר מפעם אחת וכל הבדיקות עברו חלק, אפילו לא נלחצתי או נעלבתי מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיבור המתנשא שלך קצת צורם. בן כמה היית ב 1972 כשלי היה מסראטי מקסיקו בלימודים במילנו ? (אמנם לא שלי והחזרתי אותו אחרי חופשת הקיץ, אבל בחצי שנה עשיתי מספיק בכל אירופה במהירויות שכאן ראו רק בסרטי ג'יימס בונד)? ואני בטוח שיש כאן עוד כמה מבוגרים שהיו בחייהם יותר קרובים ממך למכוניות שאתה רק תחלום עליהן. אז לאט לאט.

תגיד לי אדון מתנדב שהיה בלימודים בשנת 72

שם במילנו מותר לסוע מהר?!:evil:

ולכל החברים שמשווים את ארה"ב לישראל אתם נורמלים?!:shock:

מסלולי מרוצים, חנויות שיפורים ויבוא רכבים?!

אתם רק מסתכלים איך ענה הבחור לשוטר.

מעניין עם הייתם נוסעים בWRX סטנדרטית לחלוטין

ושוטר מוריד אותכם מהכביש כי האגזוז לא נראה לו,

וכל זה קורא ביום שישי שהכל סגור ורק ביום ראשון אפשר לטפל בכל הסיפור

אז מפסידים יום עבודה כי צריך להעריך לעוד 24 שעות את ההורדה

ואז נוסעים למוסך סובארו שיחתום על מסמך שבאמת זה האגזוז שיצא מהם(מפעל סובארו)

ושוב חזרה לתחנת המשטרה לבוחן שלא ממהר להתייחס עליך.

חברי פורום יקרים אתם שוכחים שהם היו מעוכבים כמה שעות

תחשבו עליכם ממתינים כמה דקות בסופר ממוזג שאפשר לנשנש איזה חטיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי את הסרטון בלי לשמוע.

בסופו של יום, כששוטר לבוש מדים, הוא חייב ללבוש כובע. הוא גם חייב להזדהות בתעודת שוטר טרם דיבור בכלל. ובמצב כזה שאין לו תעודה, אני אישית הייתי נוסע מהמקום. ממש ככה. לא כי אני גיבור, כי זה החוק. אחרת מבחינתי הוא מתחזה. והשופט יהיה אתכם (כי זה קרה לי לפני 3 שנים כש"סמוי" עצר אותי בלי תעודה. בתחנת המשטרה שחררו אותי (זה אחרי שהוא הקפיץ ניידת מתנ"ע אחריי).

יש חוק.

לגבי עבירות נוספות, אסור היה לו לחסום נתיב. אסור היה לו לגשת לאוטו מצד הנהג, ואסור היה לו לאפשר לאנשים לעמוד מחוץ לרכב שלהם.

לגבי המגבניק, אם תגישו תלונה, והוא לא סדירניק, אני משוכנע שהוא יפונה מתפקידו. אני במקומכם הייתי מגיש תלונה. המגב"ניקים חשים כוח, ואסור שהוא יפול על אזרח.

לגבי השוטרים עם הסמים, וחיפוש ברכב, על פי חוק, זכותכם לנעול רכבכם, ולא לאפשר לשוטר לפתוח או לגעת בו, עד להגעת שוטרים אשר תפקידם לבדוק סמים ופעילות עויינת ברכב. במידה ואין כזה בסביבה, זכותם לעכב אתכם, אך לרוב ישחררו אתכם לדרכיכם (היה בזמנו סרטון הדרכה כזה במשטרה).

בקיצור, אולי הייתה התנהגות ברברית מצדכם (אני לא שמעתי כי הרמקולים כבויים וזה לא עניין אותי) אבל זה עניין של המשטרה באם להגיש תלונה לאחר מכן. אני הייתי מתלונן כנגד רוב השוטרים שם, גם המתנדב עם המדים הישנים וגם אנשי הסיור (שלא קשורים לתנועה).

לגבי הבחור על האופניים, הוא גם כן לא צריך לעניין, ובמצב של דוח, גשו למשפט, הוא חייב להיות נוכח מול שופט ואני משוכנע שהוא לא יעשה זאת. לכן הדוח יבוטל.

לא כל מי שנוסע ברכב ספורט הוא עבריין. אחרת לא היו מוכרים אותם. ואין להניח מצורת הדיבור שהנהגים ביצעו עבירה כלשהי. אני במצב דומה הייתי פשוט נוסע ונותן להם לדלוק אחריי עד שיוכיחו שהם שוטרים אמיתיים. גם אם הדבר היה מגיע למשפט.

ההפסד שלכם במצב הזה היה זמן, של השוטר היה הגו'ב שלו במשטרה. זה היה פוגע באישתו שהייתה עוזבת אותו ובילדים שלו שהיו צריכים לוותר על הטיול השנתי כי לא היה כסף. בסוף הוא היה משלם יותר.

בקשר לסירטון בלבד:

ידוע שהשוטרים תמיד עוקצים באמירות מעצבנות, אז הפעם החבורה שנעצרה הקדימה אותם ב"עקיצות" זה לא הופך אף אחד ל"ערס" (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%A8%D7%A1).

מהתגובות כאן עולה שלא הרבה מכירים את חובותיו של השוטר (כמו שרשם srack) אז למה להיות חבורה של יפי נפש צבועים?, השוטר מחוייב בהופעה תקנית הכוללת תג שם כובע וגם תעודת שוטר (שהוא מחוייב להציג), תמיד אתם עושים חצי השוואה עם ארה"ב, בארה"ב השוטר היה מדבר ומתנהג ככה? לא משנה כמה האזרח נודניק מעצבן, הוא היה נזרק מהמשטרה בשניה.

שלא לדבר על המגבניק שלא ברור איך הוא קשור לעניין, מתקיף (כן כן) את הצלם כי לא נראה לו שמצלמים...

בקשר לרוכב אופניים, הכביש זה לא משחק ולא מתאים לאופניים שירכב במקום אחר ולא בכביש מהיר.

מה שכן הם היו צריכים להיות מאופקים ומתונים למרות שהסיטואציה מאוד מעצבנת.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שראה את הסרטון ועבר על התגובות ,

תודה לחברה שבמקום להעביר את הכל בצורה יותר חלקה ורצינית מאיך שחלק המשוטרים התנהגו אז ירדתם מתחת לרמה הזו וזה רק יגרום לאנטי לחברה שכן עושים טיולי נהיגה אך עדיין מתנהגים כ" אשכנזים" טובים .

תודה על כך שכל שוטר שהיה באותה בסיטואציה יטריד כל רכב ספורטיבי.

חג שמח וסעו בזהירות .

נ.ב

לכל אלה שטוענים כי השוטרים התנהגו בצורה לא נהותה,האם בסיטואציה כמו זו גם אתם הייתם נשארים רגועים???

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הפרסומת ב 1:09 ...

אולי כדאי שאור ירוק יפנו משאבים לקניה של זמן בפריים טיים לשידור כאלו פרסומות ולא אוננות של המנכ"ל על כמה שהוא לא מקבל כסף .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הצדדים לא בסדר.

השוטרים, לטעמי - עוד יותר לא בסדר, וזאת בגלל שהם אמורים לייצג משהו - ולא להגרר לפרובוקציות.

חיטוט בתא האכסון בדלת של אוטו, וזריקת החפצים על הכביש - זה בסדר...?

ציטוט: "אתה יודע איזה כיף לגרוס אוטו כזה?".

מישהו הזכיר שאחד מהחבר'ה בסרטון "נתקע" לשוטר בפרצוף, בצורה אגרסיבית. זה נראה יותר כאילו שהשוטר אשם, הבחור פשוט עומד שם.

השוטר רואה שהמג"בניק מעיף לאחד מהחבר'ה את הטלפון - זה לא חוקי איך שלא מסתכלים על זה.

שוטר לא אמור לבחור איזה חוקים עליו לאכוף ומאיזה חוקים להתעלם, וזה בדיוק מה שהם עשו כאן.

אני גם מניח שהם סתם עצרו אותם לצורך הצקה, ולא היה להם שום דבר ספציפי להציג כהוכחה (אחרת לא היו מזמינים בוחן). זה די מסריח, וזאת גישה די גועלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...