Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכבוד השנה החדשה, בזיון משטרת ישראל? לא בטוח [שמרו על לשון נקייה בדיון!]

tu3s
שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא צריך לבקש ממך סליחה?? אחרי שאתה אומר לו שוטר חוצפן?? הוא קילל אותך? העליב אותך?

אם באמת היה דיווח כמו שציינו למעלה אז אולי חיפשו עוד רכבים באזור,ולכן נתפלו אליכם ככה.

אם ככה אתה מדבר לשוטר,מעניין איך אתה מדבר עם אנשים רגילים.

שוטר הוא בן אדם רגיל. זה עבודה שלו זה הכל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוטר הוא בן אדם רגיל. זה עבודה שלו זה הכל!

הכל נכון ...לא יודע אם נתקלת פעם בשוטר בחו"ל .תן יחס הוגן ומנומס ותקבל באמת עזרה ויחס מכל הלב .

אני לא נגד שוטרים .אני נגד שוטרים חוצפנים ונגד שוטרים שעושים " עליהום" על אנשים עם מכוניות ספורטיביות .

שתדעו רק שרוכבי האופניים שמזעיקים את השוטרים רוכבים באשתאול ובעוד כבישים רבים בחוסר אחריות מטורפת

קראתי שיש המלצה להקציב כמה מיליוני שקלים לסלילת דרכים רק לרוכבים אופניים .הלוואי וכך יהיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת? אני מתבייש שהגעתי לדיבור כזה עם שוטר אבל נראה מה כל אחד אחר היה אומר במקומי.

אותי עצר שוטר פעם ושאל אם יש לי סמים באוטו. אני לא צעקתי עליו ולא אמרתי לו שהוא חוצפן, חייכתי ואמרתי לו שאין, ושהוא מוזמן לערוך חיפוש ברכב אם הוא לא מאמין. השוטר החזיר לי את הרשיון ואיחל לי שבת שלום. אם במקום משחקי כבוד עם השוטר היית אומר לו שמעולם לא נעצרת היית חוסך את אי הנעימות שבוודאי קיימת בויכוח עם מישהו שלובש מדים.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי עצר שוטר פעם ושאל אם יש לי סמים באוטו. אני לא צעקתי עליו ולא אמרתי לו שהוא חוצפן, חייכתי ואמרתי לו שאין, ושהוא מוזמן לערוך חיפוש ברכב אם הוא לא מאמין. השוטר החזיר לי את הרשיון ואיחל לי שבת שלום. אם במקום משחקי כבוד עם השוטר היית אומר לו שמעולם לא נעצרת היית חוסך את אי הנעימות שבוודאי קיימת בויכוח עם מישהו שלובש מדים.

יפה לך...אני לא מוכן לקבל התנהלות כזאת .תבינו רבותי ...אם השוטרים נאלצים להתעסק עם חלאות אדם, מסוממים וגנבים

אני יכול להבין את היד הקשה והשפה הגסה .אבל אין להם זכות לדבר בצורה כזאת לאזרח מן השורה שלא עשה דבר ובטח שלא חשוד בכלום. אם שכחתם שפה כזאת היא גם סוג של אלימות ואלימות אסורה מה לעשות ...מה זה "יש לך סמים באוטו ?" זאת נראית לך שאלה הגיונית ? נראה לך שהיו מעיזים לשאול את את אחד מהורייך שאלה כזאת בעת שהיו נוהגים?האם נראה לך הגיוני ???

אם אחד השוטרים היה שואל את אבא שלי שאלה כזאת אני מבטיח לך שהשוטר היה מקבל תלונה במשטרה .

רוב האנשים ואני מאמין שגם אתה אזרחים שומרי חוק ....אז למה ככה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שביב לא היתה כל בעיה בשאלה של השוטר. אם אתה באמת מאמין שהשאלה שלו לא במקום אז אולי יש לך בעיה עם בעלי סמכויות. אני יודע טוב מאוד שיש שוטרים גסים ואלימים אך התגובה שלך לא היתה מתאימה בכלל לסיטואציה כפי שאתה מתאר אותה.

אגב כמו שאלעד כתב - מה היו התוצאות הסופיות של המפגש המצולם?

eliko - מפני שאף אחד ממשתתפי אותו טיול לא משתף, אז אולי אתה תוכל לספר מה היה שם?

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אחד השוטרים היה שואל את אבא שלי שאלה כזאת אני מבטיח לך שהשוטר היה מקבל תלונה במשטרה .

אני מבטיח לך שאתה חי בסרט.

משחקי כבוד לא יביאו אותך לשום מקום, לא עם הציבור הרחב ובטח לא עם שוטרים.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נהיה מצחיק,מה הבעיה בשאלה אם יש לך סמים?או אם היית עצור פעם? הוא שוטר,הוא אמור לשאול שאלות כאלה אם יש איזה חשד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבטיח לך שאתה חי בסרט.

משחקי כבוד לא יביאו אותך לשום מקום, לא עם הציבור הרחב ובטח לא עם שוטרים.

אני באמת שמח שככה אתה חושב, אני כבר הגעתי לאן שרציתי עם הרבה כבוד_ולא עם יחס מזלזל.

שוטרים מהסוג שנתקלתי אתמול לא מביאים שום תועלת אלא רק להתלהמות של האזרחים שממולם.

ובאמת אנחנו טוחנים מים._אני הבאתי צד נוסף מהסאגה של אתמול ולא מהמקום של החברה המצולמים, כי לא נסענו איתם.

שיהיה לכולכם חג שמח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כששוטר יפנה אליך סתם ויבקש ת.ז או ישאל שאלות לגיטימיות זה בסדר .

ששוטר שואל אותי אם הייתי עצור פעם זאת חוצפה וסיבה להתגרות באזרח.

היו לו ביד את תעודת הזהות שלי ויכל לבדוק מה שרצה.

עם כל הכבוד אני לא פושע ואין לשוטר את הזכות לדבר אלי ככה

אני יוצא לסיבוב. להגיד שהוא היה לא רגוע זה לשון המעטה. שוטר עוצר אותי. "תוריד קסדה" "אין בעיה" "הייתי פעם עצור?" "חס וחלילה" "אופנוע יפה רק אל תצא לי מפה בווילי."

ככה. אנשים כאן לקחו לב יותר מדי סרטים של מאפיונרים. הרי כל המטרה של השאלה שלו זה לעורר פרובוקציה וזה עבד עליך כמו טירון. אם אתה משחק משחקים של כבוד אל תתפלא שמשחקים משחקים של כבוד איתך חזרה. ואם אתה אדיב ומשתף פעולה - אל תהיה מופתע אם אדיבים אליך בחזרה. אין לשוטר שום דבר אישי נגדך. תגיד לו מה שהוא רוצה לשמוע וסיים את האירוע.

כל ציפורי הנפש הרגישות כאן בפורום שצועקות שהשוטרים לא בסדר - תצעקו עד מחר. בינתיים - מי שיודע איך להתייחס אליהם ימשיך לפרק גזים כי זו הסיבה שהוא מחזיק כלי ספורטיבי.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם עושים צוק מעצמכם.

איבו, STI ועוד רכבי ספורט שהיו שם, אני בטוח שמיליון אחוז שלא נסעתם כחוק. נכון לאותו מגבניק אסור היה להעיף את הפלאפון והוא לא התנהג כמו שצריך אבל עדיין אתם ממש לא הייתם בסדר. כדאי שתורידו את הסרטון הזה ותפסיקו לעשות צחוק מעצמכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על רוב ההודעות שוב פעם ולא ראיתי את התוצאה הסופית - מה קיבלו האנשים שמצולמים שם? האם זה הסתיים בקנס או בשחרור הביתה בלי כלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשו לי לספר לכם על הצגה נוספת באותו היום .אנחנו לא היינו עם הקבוצה המצולמת וכוון נסיעתנו הייתה בדיוק הפוכה.

נסענו מאשתאול עד לתחנת הדלק בבית גוברין שם עצרנו לשתות קפה .כעשר דקות לאחר העצירה הגיחו שתי ניידות

חסמו את היציאה מהתחנה וניגשו אלינו כאילו ומדובר בפושעים.כל אחד התבקש להציג תעודת זהות ולגשת לרכבו וזאת

על מנת לפתוח את הרכב .המכוניות הוצגו בפני השוטרים בנימוס ולמרות שאף שוטר לא ראה בכלל אותנו במצב נסיעה !!

הוחלט על ידי אחד השוטרים כי שני רכבים מעוכבים לחקירה!!!! שוב ...המכוניות היו בחניה .בנוסף, איימו עלינו כי אם בעל אחד הרכבים לא יגיע תוך שתי דקות ( הבחור היה בשירותים ) יגרר הרכב לתחנת המשטרה בבית שמש .

בחייאת...נראה לכם הגיוני?לא התחצפנו ...לא סירבנו לשום בקשה אבל עדיין קיבלנו יחס עוין רק בגלל העובדה שמדובר במכוניות

ספורט .

כמובן שהמכוניות ובעליהם עוכבו לחקירה ושוחררו כי לא היה שום דבר שיכל להביא למעצרם .

בנוסף , אני שלא הייתי עם רכב אלא הגעתי כנוסע נאלצתי לספוג את השיחה הבאה בשעת בוקר מוקדמת בתחנת דלק

באזור תל אביב בעת שחיכינו לחברה שיגיעו:

שוטר:שלום

אני: שלום וברכה

שוטר : מה ?מפגש חברים?

אני : כן

שוטר: אפשר לקבל תעודת זהות?

אני: כן ומגיש לו ת.ז

שוטר: תגיד ...היית עצור פעם?

אני: תקשיב יא חתיכת שוטר חוצפן...שלא תעיז לדבריי אלי ככה גם אם יש לך מדים ...

שוטר: תזהר שאני לא יעצור אותך

אני:פעם הבאה שתעיז לשאול אותי אם עצרו אותי פעם אני מבטיח לך תביעה כזאת שלא תדע מאיפה זה בא לך

שוטר: חוזר על השאלה: אתה מתחכם ומעצבן אותי

אני : תקשיב לי טוב...אם אני מואשם במשהו זה הזמן שלך להודיע לי כי אם לא אין לי מה לדבר איתך יותר

שוטר:בודק את הת.ז במסוף מחזיר לי את התעודה ואפילו לא מבקש סליחה .

תאמת? אני מתבייש שהגעתי לדיבור כזה עם שוטר אבל נראה מה כל אחד אחר היה אומר במקומי.

ולסיכום: השוטרים במדינת ישראל מביישים את המדים שלהם .

הבעיה בכביש נס הרים זה שהמפגש בין רוכבי האופניים למכוניות ספורט מעורר את חמתם של הרוכבים

ומפה כל הבעיות .

חמוד, שאלת ''האם עצרו אותך פעם'' או כל דבר בסגנון היא שאלה שגרתית שהמון שוטרים שואלים אותך לפני שעושים בדיקת מסוף ע''מ לראות אם אתה אומר אמת או לא. אין צורך להיות רגשי כאשר שואלים אותך את השאלה הזאת, פשוט תענה שלא ושיבדוק במסוף! אני אחדש לך שבערך לכל אדם שלישי במדינה נפתח תיק על משהו, אם זה סמים ואם זה פדופיליה או כל דבר אחר. הוא לא צריך לבקש סליחה, סה''כ נשאלת אם נעצרת פעם!

איך אתה יודע שאתה לא חשוד בכלום? אולי אזרח התקשר למשטרה ומשהו לא נראה לו טוב בך? בקיצור המלצה חמה: את הרגשי תשאיר בבית!

אזרח מן השורה? ומה נראה לך שלסוחר סמים רשום על המצח אני סוחר? או לפדופיל רשום על המצח פדופיל? או שכל אחד איך שעוצרים אותו לבדיקה מגלה את העבר שלו אוטומטית? סה''כ שאלו אותך משהו!

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני: תקשיב יא חתיכת שוטר חוצפן...שלא תעיז לדבריי אלי ככה גם אם יש לך מדים ...

אתה בטוח שההמשך הוא לא "שוטר: אז עכשיו תהיה, צא מהאוטו." ? :lol:

או שהסיפור הזה מצוץ מהאצבע, או שמי שעמד מולך היה מתנדב שלא ידע שיש לו סמכויות עיכוב בעקבות ההתנהגות שלך.

השאלה ששאל אותך היתה בסדר גמור ומתאימה מאוד לסיטואציה, במקום להעלות אותך במחשב לבדוק אם יש או אין לך הרשעות.

המחשב יודע לספר מה ההרשעות (במידה ויש) ולא את התוכן המדויק שלהן, מהאדם המורשע עצמו זה נשמע אחרת ויכול להיות לא רלוונטי לאירוע. לא יצאת "גבר" במקרה הזה ובטח שלא הרווחת, מתישהו תבין למה ואם הזמן חשוב לך, אל תעשה את זה שוב עם שוטר אחר.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, יש שוטרים אשר המדים שלהם הוא אזרחי, ויש שוטרים שהמדים שלהם הוא המדים הכחולים כההים או תכלת, שוטר הוא שוטר, ואם אזרח מועניין לאמת את הנתון הזה שהאדם שעומד מולו. הוא רשאי לבקש תעודת מנוי.

גם אם יעמוד מולי עכשיו אדם עם מכנס מחוייט שחור וחולצה לבנה, ויראה לי כמו עורך דין, אני עדין אבקש ממנו תעודת עורך דין.

לאזרח יש זכויות כמו שלשוטר יש חובות.

כל מילה אמת, אבל; ברור פה לגמרי שזאת היתה פרובוקציה כי השוטר עוד לא הספיק למצמץ ולהוציא מילה - ישר האזרח הנתקף האומלל והנגזל שרשויות החוק מתעללות בו דרש לראות תעודה.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...