Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חנייה על המדרכה

שימו לב! השרשור הזה בן 4541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום יום שבת 3.9 החלטנו לנסוע לבקר קצת בעכו ,כמבקרים חדשים יצאנו משם בסוף היום בהרגשה שדפקו אותנו ועכשיו אני אפרט למה!!!!

הגענו לעיר העתיקה לאחר חיפוש חנייה כחצי שעה ושני ילדים שנגמרה להם הסובלנות ראינו שכולם מחנים על המדרכה ,כי אין אבל ממש אין מקומות חנייה מסודרים ושוב כי כנראה שעכו בשבת היא עיר מאד תיירותית אז זו הייתה הבררה היחידה

הייתכן שקיבלנו דו"ח של 500 ש"ח ש10 ס"מ לפני הרכב קיבל דו"ח של 250 ש"ח

ולפי מה שזכור לי היה מקום להולכי רגל ואפילו אנחנו העלנו את העגלה של הילד סמוך לאוטו ,אני רוצה גם לציין שזה דו"ח של פקח ולא של המשטרה האם פקחים עובדים בשבת????? ועוד שאלה האם יעזור לנו לשלוח איזה מכתב ערעור לעיריית עכו זה יתבטל או לפחות יעשו צדק ויחצו לנו את הדו"ח לסכום של 250 ש"ח כמו שאמרתי שקיבל הרכב הסמוך אלינו???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכתב לא יכול להזיק ( שיטת מצליח )

תדגיש כי מדובר באכיפה בררנית , אחד מקבל 500 זה שלידו 250.

רק ייתכן שאתה חנית עם ארבעה גלגלים על המדרכה שווה ל 500 ש"ח, שני גלגלים על המדרכה שווה רק 250 ש"ח.

בשבת מותר לעבוד בתנאי שיש היתר, או שהעובד אינו יהודי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק:

במוצ"ש לפני כחודשיים הגעתי למתחם G בראשל"צ. לאחר שנוכחתי שכל מקומות החניה במקום תפוסים, חניתי ברח' שנמצא מאחור (ילדי טהראן) על מדרכה רחבה מאוד. בהמשך אלי חנו עוד שני כלי רכב באותו קו כמוני.

כל כלי הרכב שחנו על המדרכה כולל אותי השאירו מרחב של לפחות ארבעה מטר על המדרכה לטובת הולכי הרגל.

כשסיימתי את ענייני ב-G, שבתי לרכב רק כדי לגלות שמכל אלה שחנו על המדרכה, אני היחיד שזכיתי בדו"ח בסך 500 ש"ח.

שלחתי מכתב לעיריית ראשל"צ, הסברתי את מכלול הנסיבות שהובילו אותי לחנות בצורה כזאת, ציינתי שהחניה לא גרמה שום סיכון או הפרעה למי ממשתמשי הדרך וביקשתי לבדוק אפשרות לבטל את הקנס או לפחות להמתיקו.

קיבלתי תשובה די מהר, לפיה העניין נמצא בבדיקת היועמ"ש של העירייה וכי אקבל עדכון ברגע שתהיה תשובה. עד אז, התשלום מוקפא. גם משהו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי סיפור דומה בחיפה, אבללא על מדרכה אלא מין רחבה שבין המדרכה לחצרות. אשתי קיבלה דו"ח - שתימוכניות אחרות לא.

פניתי לעיריה וציינתי את מספרי שתי המכוניות הנוספות. למותר לציין כי הדו"ח בוטל מיד - העיריה לא רצתה להסתבך עם אכיפה סלקטיבית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכיפה בררנית ( למה לכתוב סלקטיבית כשיש מילה כל כך יפה בעברית ) קשה להוכחה, כי..

עליך להוכיח כי ברגע שהפקח הפיקח בא ונתן לך את הדו"ח, הוא נתן לאלה שלידך דו"ח בסכום נמוך יותר.

אלעד נראה לי שהתשובה שקיבלת לא מרמזת על כלום, אלא תשובה של רשות שמאשרת בעצם קבלת מכתבך והוא בטיפול.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רושמים את מס' הדו"ח של הרכבים הנוספים ושעת הדו"ח.

אם מדובר במספרים עוקבים ושעה קרובה (הפרש של דקות) לדו"ח שלך, אזי קל להוכיח אכיפה בררנית.

כמובן גם צילום של הרכבים לצורך תיעוד.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד נראה לי שהתשובה שקיבלת לא מרמזת על כלום, אלא תשובה של רשות שמאשרת בעצם קבלת מכתבך והוא בטיפול.

האם ציינתי שהתשובה מרמזת על משהו? הלוואי שהיה איזה כיוון שהייתי יכול למשוך אליו...

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית נוכח במקום ורואה את מה שהלך שם, היית מבין שלא נותרה לי ברירה אחרת אלא לחנות על המדרכה. וזה לא שהתעצלתי למצוא מקום אחר - נהפוך הוא. למעשה, כל חניה אחרת היתה קרובה יותר למתחם מאשר המדרכה שחניתי עליה. אם לא הייתי חונה שם, הייתי צריך לסובב את האוטו, לחזור הביתה ולשלוח את הכרטיסים שהזמנתי לקולנוע לקיבינימאט.

בהתחשב בכך שכל החניון היה מלא ובכך שהחניה הזאת לא גרמה שום סכנה או הפרעה למשתמשי הדרך באשר הם, הדו"ח הזה בהחלט נראה קטנוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה גם לציין שזה דו"ח של פקח ולא של המשטרה האם פקחים עובדים בשבת????? ועוד שאלה האם יעזור לנו לשלוח איזה מכתב ערעור לעיריית עכו זה יתבטל או לפחות יעשו צדק ויחצו לנו את הדו"ח לסכום של 250 ש"ח כמו שאמרתי שקיבל הרכב הסמוך אלינו???

פקחים עובדים בשבת, יש רשויות שבהם הפיקוח לא עובד, אך בערים מרכזיות הפקחים יעבדו.

אתה יכל לנסות לשלוח בקשה ולבקש שימירו לך את הדוח לסכום זעום יותר, יכל להיות שיתחשבו בך ואכן הקנס יופחת או יבוטל.

בהצלחה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ לטובת עדכון:

היועמ"ש של עיריית ראשל"צ החליטה לדחות את בקשתי להמיר את הדו"ח בעבירה קלה יותר. הלכו לי 500 ש"ח לכפרות.

בפעם הבאה אני מזמין כרטיסים רק לסינמה סיטי שבגלילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הבאה אני ממליץ לחנות בחניה של הום סנטר הנמצא בסמוך מערבית לסינמה סיטי 3 דקות הליכה ותענוג צרוף לראות את כולם מחפשים חניה במשך חצי שעה כמה שיותר קרוב:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפקודת תעבורה ההגדרה של מושג מדרכה הוא מאוד מעורפל.

אני חניתי ליד מחסן שנמצע בקצה בניין באזור תעשייה. לאחר המחסן יש קיר ואין יותר מדרכה. כלומר אין אפשרות למעבר רציף של הולכי רגל. כמו כן, המקום שבו חניתי הוא בעל סף נמוך וצבוע באדום לבן כדי לאפשר גישה למחסן שדלת שלו הי בחזית הבניין.

השאלה האם העובדה שאין במקום מעבר רציף להולכי רגל וכן שהמקום אינו מיעד לשימושם הבלעדי של הולכי רגל אלא גם של מכוניות יחד עם נסיבתיות של סימון וריצוף של הרחבה שהוא שונה ממדרכות בעיר יכול לת לי קייס מספק לטעון שהמקום איננו מדרכה אלא כביש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...