Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה פרטית

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

רציתי יוץ לגבי הגנת דייר וחניה פרטית שלו.

לחמותי חניה פרטית שלה ואין לה רכב,לכן הוחלט שאני אחנה רכב שלי בחניה שלה.אך יש לה שכן שגם לו יש חנית משלו אך משום מה הוא היחלית לחנות רכב שלו בחניה של חמותי.פניתי עליו וביקשתי לא לחנות רכב שלו כי אני לוקח את החניה והוא ענה בחוצפה שזה לא חניה שלי והוא ימשיך לחנות כאן,עלינו עליו הביתה עם חמותי וגם הוא היזבירה לו לא לחנות,אך השכן לא מבין כנראה הזבר.

שאלה מה ניתן לעשות כנגד זה,יש איזשהו מוסד שניתן ליפנות עליו?ישמח לעזרה.

בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החניה של חמותך בטאבו?

אם כן בפעם הבאה שהוא מחנה שם, צלם את הרכב שלו וקרא לפקח שירשום לו דו"ח עד שהוא ישכיל לא להחנות שם.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החניה של חמותך בטאבו?

אם כן בפעם הבאה שהוא מחנה שם, צלם את הרכב שלו וקרא לפקח שירשום לו דו"ח עד שהוא ישכיל לא להחנות שם.

כן החניה רשומה על דירה-אין לבניין טאבו

תודה על עזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום פקח לא יתן דו"ח לרכב בחניה פרטית

מדובר על סכסוך שכנים שלצערי הוא מסוג הריבים שקשה לפטור ונוטים להדרדר למלחמה של ממש.

אפשר לנסות שוב לדבר עם השכן ולהציג בפניו הוכחות לבעלות החניה.

נסיונות לחבל ברכבו או לחסום אותו עלולים לדרדר את המצב עם תגובה מצידו.

אם לוועד יש "מילה" בבניין אולי הוא יעזור.

מבחינה משפטית הכתובת היא המפקחת על רישום מקרקעין, אבל זה הליך ארוך ולא תמיד מועיל מול שכנים כוחניים.

אפשר לשקול לשים עמוד חסימה אם מבנה המקום מאפשר זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Be roo

לפני לא הרבה זמן איזה בחור צעיר פרסם כאן שהוא קיבל דוח על כך שחנה בחנייה של בניין ברמת גן.

יש מצב טוב שאפשר לתת לו דוח.

כמו כן, לפותח השרשור, אם הוא מחנה לך בחנייה, והחנייה אכן שלך, אתה פשוט יכול להזמין לו גרר.

"לאונו שלי 3 דלתות, 3 דלתות לאונו שלי, לולא היו לה 3 דלתות לא הייתה זו האונו שלי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתקין עמוד/ מחסום עם מנעול בחנייה.

אם השכן לא מחפש צרות, הוא לא ישתמש בה.

לדעתי זה לא חוקי לגרור רכב שאינו שלך מחנייה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתקין עמוד/ מחסום עם מנעול בחנייה.

אם השכן לא מחפש צרות, הוא לא ישתמש בה.

לדעתי זה לא חוקי לגרור רכב שאינו שלך מחנייה פרטית.

אתה בטוח?

בכל כניסה לחנייה יש שלט שרכב שאינו מורשה להחנות ייגרר.

אם החנייה הפרטית היא פרטית שלי מדובר בפלישה לשטח ולכן לדעתי הוא יכול לגרור.

אבל בוא נאמר שזה הפתרון הכי פחות מוצלח ורצוי לדעתי, הרבה יותר טוב לשים עמוד כמו שציינת

"לאונו שלי 3 דלתות, 3 דלתות לאונו שלי, לולא היו לה 3 דלתות לא הייתה זו האונו שלי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פקח בודד שרשם דו"ח, כנראה במקום בעייתי שהשכנים מתלוננים בו. מנסיון, הסיכוי שזה יקרה שוב הוא אפסי. לא עולה לנסות.

לגבי גרירה משטח פרטי, לשים שלט כל אחד יכול. עכשיו תמצא גרירסט שמוכן לגרור רכב ללא אישור בעליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניה שלך מוגדרת בעת הרכישה מהקבלן / מוכר אף אם היא לא רשומה בטאבו עדיין היא שלך .

לכן שימוש בה על ידי השכן הוא הסגת גבול.

תלונה למשטרה ויבוא שוטר וישים סוף לסיפור.

טוב שהוא לא רוצה להיכנס לסלון של חמותך ולארח בו את אורחיו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החנייה הפרטית היא פרטית שלי מדובר בפלישה לשטח ולכן לדעתי הוא יכול לגרור.

כדאי שלא לתת עצות משפטיות אם אתם לא בעלי מקצוע.

דין עצמי מותר בתנאים מאוד מאוד מסויימים למחזיק שלא כדין (פולש). ככל דין עצמי אסור ולכן אתה לא גורר לאף אחד את האוטו.

להגיש תלונה במשטרה על השגת גבול, כדאי ויפה שעה אחת קודם.

מעשה חד צדדי או דין עצמי מאוד לא מומלץ מבלי לקבל הכוונה מקצועית, אחרת תהיו חשופים לתביעה נגדית.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שלא לתת עצות משפטיות אם אתם לא בעלי מקצוע.

דין עצמי מותר בתנאים מאוד מאוד מסויימים למחזיק שלא כדין (פולש). ככל דין עצמי אסור ולכן אתה לא גורר לאף אחד את האוטו.

להגיש תלונה במשטרה על השגת גבול, כדאי ויפה שעה אחת קודם.

מעשה חד צדדי או דין עצמי מאוד לא מומלץ מבלי לקבל הכוונה מקצועית, אחרת תהיו חשופים לתביעה נגדית.

המונח הנכון הוא הסגת גבול

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעברית היא לא שפת אם, זה יכול לקרות

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל הדרך

כל הדברים שכתבת יפים ונכונים.

רק פעם הבאה שים לב לכתוב כשאתה מצטט - איפשהו במשפט השתרבבה לה המילה לדעתי

מילה זו מסמלת שהדברים הינם לדעתי ויש לבחון אותם ולא להסתמך עליהם

אינני מנסה להכשיל או לייעץ לאף אחד ומעולם לא ניסיתי, בייחוד לא בפורום וגם לא בתחום העיסוק שלי.

על המלצות בתחום העיסוק שלי אני לוקח אחריות ותשלום.

באופן אישי, לא הייתי מציע לאף אחד להסתמך על דברים או "עובדות" שניתן למצוא בפורומים\ברחבי האינטרנט ופעמים רבות אינן נכונות כלל.

vbmenu_register("postmenu_2988634", true); vbmenu_register("postmenu_2988634", true);

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...