Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת ניסאן ג'וק לאחר כחצי שנה והשירות של קרסו

edan839
שימו לב! השרשור הזה בן 4700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אתמול הצטרפתי לדוד שלי לקבלת הג'וק. הרכב הוזמן במרכז שירות המרכזי בחיפה, הנציג שטיפל בנו היה בחור ממש נחמד.

אבל כמו תמיד אין משהו שהוא מושלם, מקבלים הסבר על המערכות ברכב, והופ הנה זה קרה, התגלו מספר שריטות שכנראה נגרמו ממכונת השטיפה.

בנוסף, התגלה קילוף צבע קטנטן באחת הדלתות.

לאחר שהבהרנו שאנחנו לא מעוניינים לקבל את הרכב, ואנחנו דורשים רכב אחר/ פיצוי כלשהו. הנציג הציע שיצבעו לנו את הדלת (:shock:) ושהרכב יעבור פוליש.

כמובן שלא הסכמנו, הגיע המנהל והראנו לו את הרכב, הוא מצידו הציע 30% הנחה בטיפול הראשון.

בסוף לאחר שהגענו להסכמה שנקבל 50% - 500 ש"ח הנחה בטיפול הראשון, הסכמנו. (ד"א, אני אישית לא הייתי מקבל את הרכב, אבל מפאת ההמתנה הארוכה (חצי שנה...) דודי החליט לוותר).

לאחר יציאתנו מהמרכז, נוסעים ובדרך נשמעים רעשים מכיוון המראה, התברר שהצג של החיישני רוורס נוגע בשימשה. מחנים את הרכב והנה עוד בעיה, הפעם החיישני רוורס עצמם - פשוט לא מפסיקים לצפצף. :roll:

טלפון למרכז שירות של ניסאן, ואמרו שיחזרו אלינו. לאחר כמה שעות אמרו לנו להגיע מחר למתקין שנמצא בעיר שבה אנו מתגוררים, אני מאוד מקווה שמחר לא תיהיה בעיה כלשהי, אני אעדכן.

לא מבין למה החברות שוטפות את המכוניות בידיעה שהם נשרטות? מה לגבי אותם אנשים שלא בודקים היטב את הרכב?

וכמובן, תמונה של הג'וק.

555555555555555555555555555555.jpg

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המכונה עדיפה מבחור עם מטאטא שזה הרכב ה1000 שלו שמתבל במכות עם ראש העץ של המטאטא על הגג.

אין מה לעשות, בצבע שהזמנתם, שריטות זה משהו שתצטרך להתמודד איתו (אלא אם כן תשקיע 500 שקל בשטיפה אצל דיטיילר כל שבוע).

לגבי החיישנים, קורה, זה לא אומר שהשירות גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה החברות שוטפות את המכוניות בידיעה שהם נשרטות?

כי מכוניות מגיעות מהמפעל עם סוג של ציפוי הגנה (מין שעווה), ומין הסתם רצוי להוריד את זה כחלק מהכנה למסירת מכונית לקונה.

ואם כבר ניסאן, אז רצוי גם לבדוק את האוטו עם מונה גייגר (רמז - פוקושימה).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומכם לא הייתי לוקח את הרכב זאת טעות

כל הנחה שלא תקבל בטח מיבואן כמו קרסו לא שווה קילוף בצבע

אני במקומך לוקח את הרכב לבדיקה ובודק שלא בוצע תיקון של צבע בארץ !

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובהנחה שהרכב בעל קרינה, מה תעשה איתו ? תחזיר אותו ליבואן בטענה שהוא פולט קרינה? יקח לך 3 שנים בטירטורי בית משפט עד שאם וכאשר בכלל הם יקחו את הרכב חזרה, למכור אותו ? מי יקנה רכב יד ראשונה שהיה פחות מחודש אצל היד הראשונה ?

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובהנחה שהרכב בעל קרינה, מה תעשה איתו ? תחזיר אותו ליבואן בטענה שהוא פולט קרינה? יקח לך 3 שנים בטירטורי בית משפט עד שאם וכאשר בכלל הם יקחו את הרכב חזרה, למכור אותו ? מי יקנה רכב יד ראשונה שהיה פחות מחודש אצל היד הראשונה ?

יש אנשים ביד2 שמוכנים לשלם יותר מ1000 שקל רק על המספר של התור שמגיע לג'וק :) אז תתפלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

בסוף לאחר שהגענו להסכמה שנקבל 50% - 500 ש"ח הנחה בטיפול הראשון, הסכמנו. (ד"א, אני אישית לא הייתי מקבל את הרכב, אבל מפאת ההמתנה הארוכה (חצי שנה...) דודי החליט לוותר).

:shock: רק אני שמתי לב לזה? 1000 ש"ח עולה טיפול ראשון?

תתחדשו, שיהיה בשעה טובה

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש רשימת המתנה ארוכה וזמן אספקה ארוך יותר ,

לא אומר שצריך לקבל רכב עם שריטות וקילופים אלא בדיוק להפך ,

ובכלל אנו משלמים בארץ כל כך הרבה כסף על רכב שאין שום סיבה בעולם לוותר על מה שרצינו אוטו חדש ,

עם נילונים בלי שריטות בלי מעיכות ובלי דפיקות .

שמעתי על הרבה אנשים כאלו שממש מוותרים וזה הורג אותי ,

אני קיבלתי כבר מספר רכבים חדשים ולפני חתימה או קבלה של רכב הייתי בודק את הרכב שלוש פעמים .

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא היה כותב שכך התייחסו אליו בצ'מפיון כבר היה פה שרשור של שלושה עמודים...

לגופו של עניין - תתחדשו ותהנו.

אני הייתי בודק את הסיבה לקילוף הצבע, וכן גם אני קצת נדהם מכך שעלות טיפול היא 1000 ש"ח, אבל גם אם התכוונת לכך שקיבלת הנחה של 250 מתוך 500, עדיין, בצ'מפיון הרבה פעמים מקבלים טיפול ראשון חינם סתם כך עם קניית הרכב (בוודאי בסוכנות משנה), ללא כל פגם...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...