Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיתרון אפשרי לבעיית התקנת חלונות כהים מבחינה חוקתית...

gmb
שימו לב! השרשור הזה בן 7272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש כמה אפשרויות במפגש עם שוטר:

1. לצאת בלי דו"ח.

2. להוריד במקום את המדבקה.

3. לקבל דו"ח (אם אני זוכר נכון 500 ש"ח)

4. אם השוטר עצבני או שמעצבנים אותו, הזמנה של סייר בוחן ולקבל הורדה מהכביש שאומרת 1000 ש"ח קנס +משלוחה לטסט חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא רכבים שיש בתוכם ציוד שלא רוצים שייראה , אבל אולי מישהו יכול להסביר לי את הכמיהה לחלונות שחורים (כלומר את הכמיהה להיות ערס )?

בשביל מה זה טוב?

זה טוב כדי להקטין קרינה שנכנסת לרכב.

לא לחינם יש רכבים חדשים שיוצאים מהמיפעל עם ציפוי על החלונות.

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא רכבים שיש בתוכם ציוד שלא רוצים שייראה , אבל אולי מישהו יכול להסביר לי את הכמיהה לחלונות שחורים (כלומר את הכמיהה להיות ערס )?

בשביל מה זה טוב?

הבהרה קטנה:

הזגוגיות המקוריות מוכהות באופן יצורן, זוהי זכוכית מושחמת ביצור, ולא ציפוי על החלון.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה זה טוב?

הבהרה קטנה:

הזגוגיות המקוריות מוכהות באופן יצורן, זוהי זכוכית מושחמת ביצור, ולא ציפוי על החלון.

עמית

זו הייתה כוונתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה זה טוב?

גם אבא שלי שם חלונות מושחרים רק מאחורה, ומקדימה מושחרים אבל ממש קצת (הוא לא ערס (אנחנו רוסים) :lol: , והוא בוחן רכב :lol: ), ולא בשביל הפוזה (איזה פוזה כולה פיאט עונו) אלא בשביל שיהיה פחות חם באוטו, ותאמין לי שבאמת פחות חם עם חלונות מושחרים.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי פעם איזה משהו שמותר להשחיר חלונות צד אחוריים,אבל רק עד כ30 אחוז...

מישהו יכול לאמת או שזה סתם שטויות?

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי פעם איזה משהו שמותר להשחיר חלונות צד אחוריים,אבל רק עד כ30 אחוז...

מישהו יכול לאמת או שזה סתם שטויות?

תקרא טוב את התקנה בהודעתי הראשונה, מצויין שם במפורש - כולן או מקצתן.

קפיש.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה זה טוב?

באומגה שהייתה לנו היו חלונות שבולעים קרינה ב-95%. החלונות היו טיפל'ה ירוקים מחלון רגיל ורק אם הייתה יושב בתוך האוטו ומסתכל על השמש אז היית שם לב לצבע הירוק (מבחוץ זה היה נראה כמו שמשה רגילה).

ככה שכל מי שאומר שזה מגן קרינה ובלה בלה בלה אז זה שטויות, אפשר לבלוע קרינה גם עם חלונות שקופים ולא חייבים להשחיר אותם בשביל זה ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה זה טוב?

באומגה שהייתה לנו היו חלונות שבולעים קרינה ב-95%. החלונות היו טיפל'ה ירוקים מחלון רגיל ורק אם הייתה יושב בתוך האוטו ומסתכל על השמש אז היית שם לב לצבע הירוק (מבחוץ זה היה נראה כמו שמשה רגילה).

ככה שכל מי שאומר שזה מגן קרינה ובלה בלה בלה אז זה שטויות, אפשר לבלוע קרינה גם עם חלונות שקופים ולא חייבים להשחיר אותם בשביל זה ...

יפה. הצבע של החלון כלל אינו משפיע על רמת הקרינה החודרת דרכו.

סביר להניח שמשקפי שמש שיקנו בשוק הכרמל לא יסננו כלל את קרני ה-UV ומצד שני, משקפי קריאה שקופים לחלוטין שנקנו בחנות מוכרת המכבדת את עצמה יחסמו את רוב קרני ה-UV.

כנ"ל בחלונות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה זה טוב?

:mm_yeah:

צודק.

אצלי ברכב החלונות מעט כהים לעומת חלון רגיל בתור סטנדרט.

בנוגע לכל אלה שמחפשים תירוצים למה זה לא ערסי - אשריכם....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה זה טוב?

יפה. הצבע של החלון כלל אינו משפיע על רמת הקרינה החודרת דרכו.

סביר להניח שמשקפי שמש שיקנו בשוק הכרמל לא יסננו כלל את קרני ה-UV ומצד שני, משקפי קריאה שקופים לחלוטין שנקנו בחנות מוכרת המכבדת את עצמה יחסמו את רוב קרני ה-UV.

כנ"ל בחלונות הרכב.

בואו נעשה קצת סדר.

לא דיברתי באופן ספציפי על קרינת UV (זו הקרינה שנבלעת ב95% כפי שציינת), אלא על קרינה באופן כללי.

נכון שזכוכית רגילה מסננת קרינת UV ברמה מסויימת, אבל קרינה או אור, שהם הינו הך, מתפרסת על ספקטרום רחב מאוד, שאת רובו אנחנו אפילו לא רואים (UVA וUVB וגם IR ורחוק יותר). החלונות הכהים יותר, בנוסף לסינון "הטבעי" של הזכוכית מספקת תוספת סינון של הקרינה. לא לחינם משקפי שמש הם כהים. נכון יש גם כאלה שהם שקופים אבל הם יעילים פחות בסינון הקרינה באורך הגל הנראה, וחלק מהאנשים (כולל אני) היו מסתנוורים ביום שמש עם משקפיים כאלו, והרי אחד התפקידים העיקריים של משקפי שמש זה למנוע סינוור מהשמש.

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...