Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתם מרגישים בטוחים לנהוג בישראל?

Triple-H
שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו שאלה שהרבה בטח שואלים, אם מרגישים בטוחים לנהוג בישראל..

הרי זה ידוע שהנהג הישראלי הוא הנהג עם הכי הרבה אגו שיש וכל נהג כזה חושב שהכביש הוא הכביש הפרטי שלו...

ובמקום שהמשטרה תוריד נהגים מטומטמים כאלה מהכביש הם עוצרים מי שנוסע 2 קמ"ש מעל המותר...

אני אישית בכל פעם שאני אוחז בהגה ולא משנה אם זה ל2 דקות של נסיעה או לנסיעה ארוכה, מרגיש ממש לא בטוח..

מה איתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם מדברים ככה על הנהגים והכבישים בארץ אתם צריכים לבקר באיטליה..

לנהגים שם אין פחד מכלום, והם עצבניים ברמות מטורפות.. והכבישים, הכבישים ברוחב של פרייבט אחד, אין מצב ששתי מכוניות שמגיעות אחת מול השנייה ואחת מהן לא תרד לשוליים..

דר"א תרשו לי להזכיר לכם ששניכם ישראלים וכשאתם מדברים על המנטליות הישראלית בכבישים גם אתם נכללים בה... בכל אופן אתם לא במקום שתוכלו לשפוט את תרבות הנהיגה בארץ לפי דעתי... סתם שרשור מבוזבז :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"ע אני לא כותב הודעות עידוד - אבל הפעם - פשוט אני חייב.

כל מילה זהב! הוצאת לי את המילים מהפה! { הכוונה ל וולוו 740 } .

ורק תוספת קטנה - לא , אני ממש לא פוחד ליסוע בארץ, אפילו רכיבה על אופנוע בקושי מצליחה להפחיד אותי - אתם יודעים למה?

כי אני ישראלי! ולי זה לא יקרה!

שבוע טוב.

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מרגיש ממש בטוח בכבישים..(כן,גם אותי זה קצת מפתיע :lol: )

אולי זה בגלל שאני נוהג כבר די הרבה שנים.

חוץ מזה,אני כמו כל ישראלי טיפוסי אומר "יהיה בסדר"

"לי זה לא יקרה" (למרות שלפני 7 שנים כשרק קיבלתי רשיון זה כן קרה :? )

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו שאלה שהרבה בטח שואלים, אם מרגישים בטוחים לנהוג בישראל..

הרי זה ידוע שהנהג הישראלי הוא הנהג עם הכי הרבה אגו שיש וכל נהג כזה חושב שהכביש הוא הכביש הפרטי שלו...

ובמקום שהמשטרה תוריד נהגים מטומטמים כאלה מהכביש הם עוצרים מי שנוסע 2 קמ"ש מעל המותר...

אני אישית בכל פעם שאני אוחז בהגה ולא משנה אם זה ל2 דקות של נסיעה או לנסיעה ארוכה, מרגיש ממש לא בטוח..

מה איתכם?

אתה מעגל את הפינות של החוק פה החבר שלך מעגל את הפינות של החוק שם וככה נוצרת תרבות נהיגה פסולה של עבירות...

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח.... ממש ל-א

ואני אתן רק מספר מועט של סיבות... למה אין הרבה מקום לכתוב :p

1. נהגים ישראליים לחוצים ועצבניים :?

2. אין דבר כזה "גל ירוק" של רמזורים :?

3. איכות הכבישים ירודה :?

4. אין מספיק כבישים מהירים :?

5. אין אכיפה משטרתית על הדברים הרציניים (מהירות, עבירה על חוקי תנועה בסיסים) :?

6. השקיית כיכרות וכבישים בלילות :?

7. אין מספיק חניות :?

8. מיסים רצחניים על יבוא מכוניות ומחירי מחירון בשחקים :?

אתם מוזמנים להוסיף לרשימה... זה מה שבינתיים עלה לי לראש :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו לי לא נמאס לכם להתלונן על מה שיש בארץ ?

לא נאה לכם לנהוג פה תלכו ברגל ! לא מספיק טוב ? תעברו לארץ אחרת.

אני לא מדבר רק על השרשור הזה יש עוד המון שרשורים דומים לזה בהיסטוריה על זה שלא מספיק טוב בארץ.

ותמיד מישהו יצוץ ויכתוב שבאמריקה הכל יותר טוב.

צאו מזה כבר.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמריקה הכל יותר טוב! :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר רק על השרשור הזה יש עוד המון שרשורים דומים לזה בהיסטוריה על זה שלא מספיק טוב בארץ.

צאו מזה כבר.

רגע של פטריוטיות? :roll:

לא אומר שבאמריקה יותר טוב, אבל בכל הנוגע לרכב וכיו"ב אנחנו צריכים ללמוד מהאמריקאים.

הקטע הוא שבארה"ב בונים עם חשיבה לעתיד. ובארץ בונים ע"פ הצורך הקיים לשלוש הדקות הקרובות.

בארה"ב אתה יכול לבנות רכב משל עצמך. סביר להניח שאם יש לך את הרישיונות שלו ולוחית רישוי אתה יכול לנסוע איתו בלי שאף שוטר תנועה בהופעה מרושלת עם ה"שטיח" במלא תפארתו יוצא לו מן הצווארון וכרס שנשפכת לך על השמשה הקדמית ומאיימת להכנס לתא הנוסעים יעצור אותך ויסחוב אותך לסחבת בירוקרטית כדי שתוכל להחזיק ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצבים בהם אני ממש יושב מול ההגה ומפחד,

קרה לי כבר פעמיים שאני עומד באדום ומישהו לידי פשוט טס ועובר לו באדום :shock:

כרגע אני כבר שבועיים בלי אוטו (עד שבוע הבא), אבל כשהיה לי אוטו נהגתי נסעתי כל יום וכל יום היה מצב נורא מפחיד ומפגר שאנשים עושים והכל בעיר שלי (לא עוצרים בעצור, לא מביאים זכות קדימה וכו', לא היה יום אחד שלא נתקלתי בזה).

:shock::shock::shock:

אני שונא צרפתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צאו מזה כבר.

לא אומר שבאמריקה יותר טוב, אבל בכל הנוגע לרכב וכיו"ב אנחנו צריכים ללמוד מהאמריקאים.

הקטע הוא שבארה"ב בונים עם חשיבה לעתיד. ובארץ בונים ע"פ הצורך הקיים לשלוש הדקות הקרובות.

בארה"ב אתה יכול לבנות רכב משל עצמך. סביר להניח שאם יש לך את הרישיונות שלו ולוחית רישוי אתה יכול לנסוע איתו בלי שאף שוטר תנועה בהופעה מרושלת עם ה"שטיח" במלא תפארתו יוצא לו מן הצווארון וכרס שנשפכת לך על השמשה הקדמית ומאיימת להכנס לתא הנוסעים יעצור אותך ויסחוב אותך לסחבת בירוקרטית כדי שתוכל להחזיק ברכב.

בארה"ב ניתן לרכוש גם נשק ללא רישיון, אז מה ? תראה מה רמת הפשע שלהם.

וזה לא אומר שזה בסדר (התייחסתי לכיתוב האדום).

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צאו מזה כבר.

שמוליק

מה הקשר לנשק ? חחח אתה אשכרה שיכור הא ?

לכל מדינה יתרונות וחסרונות.. אני לא אומר שהכל בישראל חרא (למרות שהרבה כן לצערי)

ואני לא אומר שהכל בארהב מושלם, בהחלט יש שם רמת פשיעה גבוהה ועלות רכישת ההשכלה

הרבה יותר גבוהה מבישראל, אבל בנושא המוטוריקה.. יש לנו ה-ר-ב-ה מה ללמוד מהם.

פשוט כך.. זה לא שאני אנטי ישראל ופרו אמריקה (למרות שאני כן :wink: ) אבל אתה חייב להודות

שלנהוג בארץ ולרכוש רכב בארץ ובכלל כל נושא המוטוריקה בארץ דרוש החייאה רצינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צאו מזה כבר.

שמוליק

והרמת פשיעה בישראל ממש טובה, אה?

אתה מסוגל להסתובב פה בשכונות מסוימות בשעות הקטנות של הלילה ולהרגיש ממש בטוח.. נכון?

ואם כבר רמת פשיעה.. הרמת פשיעה על הכביש בארץ משתווה לכל הרמות פשיעה שיש בארה"ב ובעוד מקומות...

כמו שהוזכר פה קודם על אנשים שעוברים באדום בלי לשים על ימין ועל שמאל..

אתמול עמדתי בצומת, אחרי כנה שניות הופיע רמזור ירוק, מיד העברתי ולראשון, הסתכלתי ימינה ושמלאה התחלתי לנסוע ופתאום [10 שניות אחרי שלי היה ירוק!] בא מישהו מימין [שלו כמובן היה אדום] ונסע על מהירות שלא תרד מ160 קמ"ש !!!

כמובן שזו רק דוגמא אחת קטנה לדברים שהנהג הישראלי מסוגל לעשות בזמן שהוא נוהג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...