Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתם מרגישים בטוחים לנהוג בישראל?

Triple-H
שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מנסה להיות שוביניסט או משהו אבל שחכתם את הנשים...

כבר הספקתי לספור עם לא הייתי ערני ורואה את הדבר כמה מטרים לפני לכמה תאונות הייתי נכנס...

למשל יום שישי אני נוסע בכביש מהיר פתאום בחורה עם פאסאט עוברת לנתיב שלי ככה בלי כלום בלי לאותת בלי להסתכל אם אני שם בכלל כאילו אני לא קיים ואם לא הייתי נוגע בברקס היא הייתה נכנסת בי...

עוד מקרה על אתמול יום שבת אני נוסע בכביש ישר והאלה שבאים מצד ימין יש להם זכות קדימה אני נוסע כרגיל פתאום בחורה עם ב.מ.וו בכלל לא עוצרת לוקחת את הפניה ונכנסת לכביש בכיף (עוד פעם אני עם הברקס והמהירות הייתה חוקית למדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת רוב הנשים לא יודעות לנהוג.

ואני לא זורק ככה סתם באוויר, אני למדתי נהיגה קצת יותר מחצי שנה ונסעתי עם לא מעט נשים וגברים ובנים ובנות צעירים כמוני והרמת נהיגה של הבנות הרבה יותר זהירה אבל גם הרבה הרבה יותר רשלנית והנשים נוהגות גם עם הרבה יותר פחד בנהיגה לעומת הגברים שלעומתם נהגו עם הרבה יותר בטחון בכביש , כנראה בגלל זה גם אנחנו עושים הרבה יותר תאונות דרכים.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש! מספיק להיות שובניסטים...

זה סטיגמות דביקות לאללה..

ביינתים כל הבני זונות שחותכים, מתחילים לצפצף אם אני עומד יותר משניה וחצי בצומת, חושבים שהכביש של אבא שלהם וכו וכו... הם גברים

כל המטומטמים האלא שחושבים שמותר להם לעשות הכל ובגלל זה גורמים לתאונות בלי סוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש! מספיק להיות שובניסטים...

זה סטיגמות דביקות לאללה..

ביינתים כל הבני זונות שחותכים, מתחילים לצפצף אם אני עומד יותר משניה וחצי בצומת, חושבים שהכביש של אבא שלהם וכו וכו... הם גברים

כל המטומטמים האלא שחושבים שמותר להם לעשות הכל ובגלל זה גורמים לתאונות בלי סוף.

תבדילו בדבר מסויים (וזה לפחות דעתי) - ואני לא שובניסט ולא פמניסט.

הרי זה ידוע וברור לעין שלנשים (ואני בכלל לא מכליל את כל הנשים, תמיד יש יוצאות מהכלל...) יש קורדינציה ויכולת תמרון נמוכה משל גברים. אולי זה נובע מחוסר בטחון אולי מההשפלה של הגברים, אבל עובדה זה קיים! נשים טובות בדברים אחרים, לדוגמא יש להן כוח סבל רב יותר מגברים! וזה מוכח! וגם מתבטא על הכביש...

לעומת זאת...... גברים....... כן!!! אנחנו גברים חסונים וגדולים, אנחנו יכולים להתמודד עם כל דבר ולעשות הכל על הצד הטוב ביותר... ולכן תמיד נגיד שאנחנו הכי טובים, וכל השאר לא!! וזה מתבטא גם בכבישים בצורת "הכביש של אבא שלי" ו"אז מה אם אני לא מאותת, אתה אמור לחזות את זה..."

כמובן שאני לא מצדיק חס וחסה !!!!!

אבל אלה עובדות קיימות על הכביש, ע"פ מקרים שהתנסיתי בהם על הכביש שהובילו אותי למסקנות האילו. אולי מישהו יטען אחרת...

לעומת זאת ובניגוד לנשים אחרות, אצלי במשפחה, אימא שלי נהגת ממש ממש טובה, ואני באמת מתכוון לזה! יש לה אינסטינקטים מעולים, היא חוזה מקרים על הכביש מראש, קורדינציה מעולה (לימדתי אותה לעשות גז ביניים :D ), ובקיצור היא נהגת מעולה! לעומת זאת, אבי נהג פחות טוב, נהג ממוצע שכזה...

זוהי לא תיאוריה קבועה מין הסתם.. אך עובדות על הכביש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כמובבן שכמו כולם כאן אני מרגיש ממש לא בטוח על כבישי הארץ.

בנוסף על כך המשטרה מחפשת את אלה שקל למצוא בכבישים שנוסעים עם פנסי ערפל או בלי אורות בחורף, איך בכלל לא שמים על אלו שמדברים בפלאפון ומחפשים משהו מאחור בזמן נסיעה .

אתמול ראיתי גברת שדיברה בפלאפון וחיפשה משהו בכסא ליד בזמן נסיעה במהירות של 90 קמ"ש ומה אתם חושבים...?? כמובן היא סיימה את היום בתאונה לא משהו רציני היא הספיקה כמעט לעצור איך הרכב יצתרך מתיחת פנים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת זה גם תלוי איפה אתה נוסע...למשל שמתי לב שבאזורים כמו בת-ים חולון או ברמלה לוד נוסעים כמו חיות,אני לא רוצה להכליל אבל בבממוצע אני רואה שם יותר עבירות תנועה,למשל עוברים באדום חופשי או נוסעים כמו משוגעים בתוך העיר.

ויש איזורים יותר רגועים.

אבל אם להשוות לחו"ל אז תדעו שאנחנו במצב סביר...בתורכיה או סין או הודו נוסעים כמו קמיקזות...האנשים האלה פשוט נמאס להם מהחיים ומחפשים איך להתאבד!

אפילו במערב אירופה כמו הולנד שמתי לב שנוסעים כמו חיות...לא ראיתי שם בכלל מצלמות ברמזורים והאנשים שם עוברים באדום חופשי...גם נוסעים נורא מהר,אבל כשיש אזור עם מצלמות פתאום כולם נוסעים כמו ילדים טובים,למה?כי החמורים ההולנדים מצלמים כל אוטו שנוסע 5 קמ"ש מעל המהירות המותרת.למשל קיבלנו שם דו"ח על זה שנסענו 77 קמ"ש באזור של 70....לפחות זה היה רק 60 יורו ולא קרוב לאלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...