Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניית נכים , בית משפט

שימו לב! השרשור הזה בן 4783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודעת שעשית טעות שהעמדתי את הרכב אפילו לשנייה בחניית נכים ( למרות שזה היה 1 בבוקר והיו עוד 10 חניות נכים פנויות).

אתם לא הייתם במצב שלי לכן אתם לא מבינים את השיקולים, עובדה שהשופט בבית המשפט התחשב בי מבחינת כספית אחרי מה שהסברתי לו.

השאלה שלי ומי שרוצה להגיב על משהו אחר שלא יעשה את זה כאן :

איזה עבירות תנועה למינהן יכולות לגרום לפסילת הרישיון שלי לחודש ?

תודה

קודם התלוננת שזה עונש חמור, עכשיו את רואה בזה התחשבות. העיקר שאת מרוצה.

לגבי הפעלת התנאי, רק שופט יכול להפעיל את התנאי, כלומר כל עוד לא מדובר בעבירה שמזכה בהזמנה לדין או שלא תבקשי להשפט בגין דו"ח אחר, התנאי לא יכול להיות מופעל. אם כן תקבלי הזמנה לבית המשפט ותורשעי, השופט יוכל להחליט האם להפעיל את התנאי על פי שיקול דעתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא!

ההבדל הוא שבאחד מהם אתה מעלה נוסעים ובשני נעצרת שם כי זה מה שב ז' שלך לעשות ואתה לא רואה את החוק ממטר, בדיוק כמו שעשית כשהחנת בחניית נכים.

לא אני חנית בחנית נכים, אז תרגיע ת'טון.

אסור בתחנת אוטובוס אסור גם להעלות ולהוריד נוסעים.

תקנה 72(א): לא יעצור אדם רכב, לא יעמידנו, לא יחנהו ולא ישאירנו עומד, כולו או חלק ממנו, באחד המקומות המנויים להלן, אלא לשם מניעת תאונה או לשם מילוי אחרי הוראה מהוראות תקנות אלה או אם סומן בתמרור אחרת; ואלה המקומות:....

12) בנתיב שיועד לתחבורה ציבורית ובתחום תחנת אוטובוסים המוגדרת על ידי סימון על פני כביש, ובאין סימון כאמור — בתוך עשרים מטר לפני תמרור "תחנת אוטובוסים" ועשרים מטר אחריו, בשני צדי הדרך; ובלבד שמותר לעצור או להעמיד או להחנות רכב בצד הדרך שממול לסימון על פני הכביש או ממול לתמרור, אם רוחב הכביש באותו מקום הוא שנים עשר מטר או יותר;

סליחה התבלבתי עם טרמפידות ותחנת מוניות

(14) בתוך תחום תחנת מוניות המסומנת בתמרור שהוצב או סומן, פרט לעצירה לשם הורדת נוסעים;

(15) ליד תמרור המסמן תחנת הסעה לחיילים, אלא לשם  העלאת חיילים והורדתם;

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודעת שעשית טעות שהעמדתי את הרכב אפילו לשנייה בחניית נכים ( למרות שזה היה 1 בבוקר והיו עוד 10 חניות נכים פנויות).

השאלה שלי ומי שרוצה להגיב על משהו אחר שלא יעשה את זה כאן :

תודה

זה עדיין תירוץ.

זה פורום, ואת לא יכולה לקבוע לאנשים על מה להגיב, כל אחד נותן את דעתו, זה דיון, דיאלוג בין המשתתפים.

בבקשה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...