Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין סיאט איביזה לסקודה פאביה (או שבכלל עדיף לשקול משהו אחר?)

lambomeir
שימו לב! השרשור הזה בן 3912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מוכר את הרכב ומתלבט מה לרכוש

בהתחלה רציתי איביזה (צורה חדשה) אך אמרו לי בהודעה אחרת שרשמתי וגם קראתי בעוד שירשורים בפורום שיש לאיביזה בעיה של רעש מוזר בהחלפת הילוכים וגם שההילוכים לא הכי טובים שיש

ראיתי אח"כ את הסקודה פאביה ודי התלהבתי ממנה באופן כללי וגם עשיתי השוואה באתר icar שהתונים של הפאסיה די מרשימים וגם העיצוב לטעמי לא רע בכלל

השאלה שלי אם זאת יכולה להיות רכישה טובה? אם יש לסקודה "שוק"? מה עלויות האחזקה השוטפות? מה עלויות תיקונים במידה ואני אצטרך?

ובכלל באופן כללי האם אני צודק שאני מתלבט בין אביזיה לפאביה או שבכלל עדיף לי לשקול סופר מיני אחרת לחלוטין?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, הייתי רוצה עוד השוואה בין הפאביה לאיביזה

מה שבמיוחד הייתי רוצה זה מידע על הפאביה ממישהו שיש לו את הדגמים החדשים עם המנועים TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, הייתי רוצה עוד השוואה בין הפאביה לאיביזה

מה שבמיוחד הייתי רוצה זה מידע על הפאביה ממישהו שיש לו את הדגמים החדשים עם המנועים TSI

מה אתה רוצה לדעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הפאביה באופן כללי? נוחות נסיעה, ביצועים, התנהגות, עלות טיפולים שוטפים, עלות תיקונים במידה וצריך והשוואה מול האיביזה אם אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הפאביה באופן כללי? נוחות נסיעה, ביצועים, התנהגות, עלות טיפולים שוטפים, עלות תיקונים במידה וצריך והשוואה מול האיביזה אם אפשר.

אני מאוד מרוצה מהאוטו.

בקשר לנוחות נסיעה,ביצועים והתנהגות אני חושב שאחרי נסיעת מבחן על פאביה, פולו ואיביזה שהיא הנוחה ביותר אבל זה משתנה מבן אדם לאחר והכי טוב שתיגש לעשות נסיעת מבחן על כל הרכבים ותחליט בעצמך.

בקשר לעלות טיפולים שוטפים היא לא צריכה להשתנות מהדגמים שהם לא TSI ואם כן אז בהפרש זעום.

בעניין תיקונים מיוחדים למנועי TSI \ טורבו וכו' רק הזמן יגיד ויעשה את שלו האוטו חדש בארץ וגם המנוע שאין מידע יותר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמדתי בדיוק לפני כמעט אותה השאלה לפני חודש.

איביזה פולו או פאביה. וגם אני רציתי פאביה.

א. פאביה בנויה על שלדה של פולו קודמת כלומר פחות כוכב בטיחות

ב. השירות שקיבלתי מסקודה היה חרא. אין לי מילה אחרת לתאר. אתה יכול לחפש שירשורים שלי ולקרוא על חויית השירות החיובית שלי משם.

ג. איביזה יקרה לקניה יחסית לסקודה

ד. ביטוח יותר זול באיביזה

זה עיקר הדברים לכאן ולכאן.

ד"א בסוף קניתי איביזה השירות היה למופת המחיר שקיבלתי היה טוב וכל חויית הקניה בכלל תיזכר אצלי כמשהו חיובי ביותר.

בוא נגיד שהם הפתיעו אותי לטובה... ובמיוחד אחרי החוויה בסקודה.

Subaru BRZ 2018 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה לדעת איך הפאביה מבחינת ביצועים? לפי האתר icar הגרסה האוטומטית 1.2 בנזין רובוטית כפולת מצמדים עושה מ 0 ל 100 10.2 שניות ומריכת דלק ממוצעת של 18.9 ק"מ לליטר - קישור: http://www.icar.co.il/סקודה/סקודה_פאביה/סקודה_פאביה_חדש/version1480/

לעומת האיביזה שעושה מ 0 ל 100 10.3 עם צריכת דלק ממוצעת של 16.1 ק"מ לליטר - קישור: http://www.icar.co.il/סיאט/סיאט_איביזה/סיאט_איביזה_חדש/version1186/

גם המומנט של הפאביה גבוה יותר שעושים השוואה בין שתי המכוניות.

הייתי רוצה לדעת אם הנתונים האלה נכונים? זה לא שאני מחפש רכב ספורט או משהו אבל כן חשוב לי ביצועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה לדעת איך הפאביה מבחינת ביצועים? לפי האתר icar הגרסה האוטומטית 1.2 בנזין רובוטית כפולת מצמדים עושה מ 0 ל 100 10.2 שניות ומריכת דלק ממוצעת של 18.9 ק"מ לליטר - קישור: http://www.icar.co.il/סקודה/סקודה_פאביה/סקודה_פאביה_חדש/version1480/

לעומת האיביזה שעושה מ 0 ל 100 10.3 עם צריכת דלק ממוצעת של 16.1 ק"מ לליטר - קישור: http://www.icar.co.il/סיאט/סיאט_איביזה/סיאט_איביזה_חדש/version1186/

גם המומנט של הפאביה גבוה יותר שעושים השוואה בין שתי המכוניות.

הייתי רוצה לדעת אם הנתונים האלה נכונים? זה לא שאני מחפש רכב ספורט או משהו אבל כן חשוב לי ביצועים.

בעיר האוטו עושה 1:10

מחוץ לעיר 1:15

משולב 1:12.5

במצב S ב DSG האוטו יכול לעשות גם 9 שניות ואני מאמין שגם ב D עושה מתחת ל 10.

הבעיה שאני נוסע רוב הזמן לבד באוטו בלי מטען זה נתון חשוב.

מנוע 1.6 האטמוספרי הוותיק של VAG עושה 1:10 משולב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיר האוטו עושה 1:10

מחוץ לעיר 1:15

משולב 1:12.5

במצב S ב DSG האוטו יכול לעשות גם 9 שניות ואני מאמין שגם ב D עושה מתחת ל 10.

הבעיה שאני נוסע רוב הזמן לבד באוטו בלי מטען זה נתון חשוב.

מנוע 1.6 האטמוספרי הוותיק של VAG עושה 1:10 משולב

תודה רבה,

מה לגבי השוואה מול האיביזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

מה לגבי השוואה מול האיביזה?

אתה צריך להבין שזה לא השוואה מול איביזה ולא מול סקודה

זה השוואה בין מנוע 1.2TSI של VAG ל 1.6 הוותיק של VAG

הייתרון היחידי שיש ל 1.6 זה שהוא הרבה יותר זמן בשוק ומכירים אותו ואין לו דברים "טכנולוגים" כמו טורבו שיכולים להתקלקל

ומבחינת אמינות כביכול יותר "אמין". (לא נובע מכך ש 1.2 פחות טוב או לא :אמין", פשוט הזמן עושה את שלו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להבין שזה לא השוואה מול איביזה ולא מול סקודה

זה השוואה בין מנוע 1.2TSI של VAG ל 1.6 הוותיק של VAG

הייתרון היחידי שיש ל 1.6 זה שהוא הרבה יותר זמן בשוק ומכירים אותו ואין לו דברים "טכנולוגים" כמו טורבו שיכולים להתקלקל

ומבחינת אמינות כביכול יותר "אמין". (לא נובע מכך ש 1.2 פחות טוב או לא :אמין", פשוט הזמן עושה את שלו)

לא הבנת את השאלה, לא רציתי השוואה בין שני המנועים אלא בהבדל שביןן הביצועים בין שתי המכוניות הנ"ל.

הבאתי שני קישורים מאתר icar שמפרטים האצה מאפס למאה, צריכת דלק ממוצעת ומומנט, סה"כ רציתי לדעת ממישהו שמבין אם יש אמת בנתונים האלה.

בשורה התחתונה מי מהם נותנת ביצועים טובים יותר בלי קשר למנוע וותיק או לא וותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...