Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן ג'וק או סיאט לאון 1.8 TSI אוטו'?

אורקי
שימו לב! השרשור הזה בן 4897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אני חייבת להגיד לכם שאני ממש נהנית פה. נראה שיש כאן אנשים שמבינים עניין ואכפת להם. אז שוב תודה.

נתחיל מהסוף- בעלי לא קונה לי אוטו. הכסף הוא של שנינו ולצערי הוא לא מספיק לרכב יקר יותר או לקניות בכיכר המדינה..

את עבודת המחקר אני עושה, כמו כל פרוייקט שאני לוקחת לידיים יש פה עבודה מעמיקה...:wink:

מה אני רוצה? מודה שהכל... גובה, כח, סחירות- ערך,פרקטיות, יופי ופינוקים נלווים. זה מה שמעניין אותי.

אני רוצה להתרגש מהרכב שלי וההתרגשות תגיע לא רק מהמראה שלו. עיצוב זה הדבר שהכי מדבר אלי כי אני באה מהתחום (אדריכלית פנים), גם פרקטיות. ופה אני חייבת לעדכן: לג'וק יש תא מטען כפול, מתחת למשטח מתחבאת קופסא די עמוקה להניח כלים ותיקים בשכיבה שלא יתרוצצו בתא. כשמוציאים את הקופסא הזו ומניחים חזרה את המשטח על הגלגל הרזרבי הנפח כמעט מכפיל את עצמו. העגלה של הבת שלי נכנסה גם בלי להוציא. לפולו למשל היא לא נכנסה בכלל! לגולף גם בקושי רב וחסמה את כל התא.

אגב, לא צריך מקום לשקיות מהסופר. בעלי עושה את הקניות :-D.

אז יופי ופרקטיות יש לשתיהן.

הלאה- מנוע, המנוע של הג'וק הוא סבבה, רגיל. מספיק מהיר לנסיעות השגרתיות שלי, גם מחוץ לעיר. כשמסתכלים על כוח סוס -117 מול המשקל שלה- 1213 היא בערך באותן פרופורציות כמו הקורולה החדשה- 124 כ"ס 1330 משקל מינ'.

מלהיב אותי הגובה של הג'וק.מאוד. תמיד היו לי מכוניות נמוכות וספורטיביות, בא לי לשנות.

נראה כאילו אני עונה לעצמי אה? כאילו כבר ננעלתי על הג'וק. אתמול אם היו שואלים אותי הייתי אומרת לאון.

קשת החלטה. אישה נו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איזה עגלה בקושי נכנסת בגולף? לנו יש בוגבו ואין שום בעיה.

אם יש לך מוצי, למשל, אז ברור למה את רוצה "ג'יפון", זה type casting מושלם :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העיצוב זה הבר החשוב לך אז הג'וק היא המיוחדת

אך מבחינת כח,נוחות,יציבות,הלאון עדיפה :lol:

גם התוספות הנלוות אליה הרבה יותר מפנקות.

הדגם המומלץ ביותר הוא הידני שלפני שנה עלה 145,000 ועכשיו במבצע מדהים של 119,800

בהצלחה,

נירו:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם את נעולה על הגוק (שהוא רכב מעולה בפני עצמו) כדי לך ללכת ולסגור כי בניגוד למה שרשמו אין כמעט במלאי.

אני מתייחס רק לאמירה שהוא רכב מעולה בפני עצמו: לא ביצעתי עליו נסיעת מבחן, משום שהוא לא מעניין אותי כרכב (אולי את אשתי הוא היה מעניין, לא שאלתי אותה), כך שאינני יכול להעיד אישית. אבל אני יודע לקרוא:

למשל אתר parkers, שמציין לחיוב את העיצוב ואת מנועי הדיזל והטורבו (לא רלבנטי אלייך), כותב:

• Firm ride, too much body lean in corners, cheap interior plastics, small boot space, CVT compromises driving experience אתר fifth gear, מציין דברים דומים.

ולכן, אם העיצוב חשוב - הוא באמת מיוחד (לחיוב או לשלילה). בשמירת הערך הוא גם יהיה (כנראה, הרי אנחנו מדברים על רכב יפני בארץ הקודש) יציב יותר.

בכל היתר - כנראה הלאון עדיפה. ואם כבר לאון, ניסית את המגאן החדשה? אמנם לא זריזה, אבל נוחה ומרווחת, וגם יש לה שיק מסויים בתצורת ה- 5 דלתות.

• מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

בר- יש לי סטוקי. היא נכנסת לגולף אבל על הקשקש.. זה לא משנה כי אני לא מתלהבת מהגולף. מראה שמרני מדי לטעמי.

נירו- אני לא נעולה אבל אין לי יותר מדי זמן לשבת על הגדר. הרכב שלי כבר מוצע למכירה חוצמזה שומרים לי לאון.

שחורה. עם מערכת מולטימדיה. מחר אלך להעיף מבט נוסף בג'וקית וביום ראשון נסיעת מבחן שניה על הלאון.

אני אתחקר בשני המקומות לגבי השמועות על המחסור במלאי של הג'וק והדגם החדש ללאון כן/ לא.

מבטיחה לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

בר- יש לי סטוקי. היא נכנסת לגולף אבל על הקשקש.. זה לא משנה כי אני לא מתלהבת מהגולף. מראה שמרני מדי לטעמי.

נירו- אני לא נעולה אבל אין לי יותר מדי זמן לשבת על הגדר. הרכב שלי כבר מוצע למכירה חוצמזה שומרים לי לאון.

שחורה. עם מערכת מולטימדיה. מחר אלך להעיף מבט נוסף בג'וקית וביום ראשון נסיעת מבחן שניה על הלאון.

אני אתחקר בשני המקומות לגבי השמועות על המחסור במלאי של הג'וק והדגם החדש ללאון כן/ לא.

מבטיחה לעדכן.

סטוקי זה סוג של מוצי ;-)

ראית בכלל את המגאן? הסוכנות מאוד קרובה לשל ניסאן, אני חושב.

זו גרסה קצת קרבית שלה, אבל העיקרון דומה.

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

בר- סטוקי מול מוצי?? שמיים וארץ. אבל לא נפתח את זה פה, זה מתאים לפורומים אחרים:wink:

מגאן? לא עוד. הרכב הקודם שלי לפני הרנאקס היה מגאן 5 דלתות מדהימה, מעולה, עם תוספות מפנקות וכשמכרתי אותה פשטו לי את העור..המחירון צנח והייתי צריכה להוריד עוד ועוד.. בקיצר הפסד. לא רוצה יותר ליפול עם מכוניות בלי שוק. בגלל זה אני קצת חוששת עם הסיאט.

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

אני מתייחס רק לאמירה שהוא רכב מעולה בפני עצמו: לא ביצעתי עליו נסיעת מבחן, משום שהוא לא מעניין אותי כרכב (אולי את אשתי הוא היה מעניין, לא שאלתי אותה), כך שאינני יכול להעיד אישית. אבל אני יודע לקרוא:

למשל אתר parkers, שמציין לחיוב את העיצוב ואת מנועי הדיזל והטורבו (לא רלבנטי אלייך), כותב:

• Firm ride, too much body lean in corners, cheap interior plastics, small boot space, CVT compromises driving experience אתר fifth gear, מציין דברים דומים.

.

•  

זו דוגמא קלאסית לחלקם של הגולשים "מומחים על פי השמועה".

עזוב אותך מה כתב מישהו בחו"ל. הבחורה הנחמדה מתלבטת בפועל ולא בתיאוריה. משום כך, נדמה לי שזה מאוד לא מקצועי להמליץ לה על בסיס משהו שמישהו כתב (גם אם מדובר בירחון רכב כזה או אחר) אי שם בעולם.

דעתו של מי שלא למד על הרכב, ראה אותו בעצמו, נהג בו והתרשם באורח בלתי אמצעי - שווה לקליפת השום.

אם כך היו פני הדברים, להמליץ על בסיס מחקר אינטרנטי - הייתי ממליץ לה, על הנייר, לרכוש פונטו חדשה. ממה שקראתי הרכב מדהים. :oops:

---

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

אורקי - אם כך, הרכב שאת מחפשת כמעט ולא יכול להיות אירופאי, משום שברובם הם מאבדים ערך די מהר בישראל. אולי למעט רכבי VW (למשל הפולו החדשה). אבל אם השיקול הזה, של קלות המכירה במחיר סביר, חשוב לך, אזי הלאון לא בשבילך. מצד שני, עד שתמכרי אותה, תהני ;-) שיקול שלך.

סילבר - אמרתי שלא נהגתי (למרות שאת הקשקאי, על גירו (המעצבן), נוחותו (הבעייתית לאחר 20ד נסיעה), ואופן פעולתו (הלא מהנה במיוחד) אני מכיר היטב, לא השוויתי בכלל, אם כי אם הם דומים במשהו אז דעתי לא תהיה חיובית במיוחד כפי שאתה מבין). היות שלא נראה לי שפותחת השרשור מכירה את המגזינים הבריטיים האלה, הפניתי אותה לראות מה הם כותבים. ואני מזכיר לך, שאחת הכותבות שם היא תיכף אמא. נדמה לי, שיותר מכל אתה מגן על הרכישה שלכם מאשר כותב בהיגיון. אם כולם כותבים שהרכב XX (כלומר יש בו דברים טובים ויש בו דברים רעים, כמעט כמו בכל רכב), ואני מפנה אותה לשם ומסביר שלא נהגתי אישית אבל הביקורות די עקביות לגבי ה- XX, איפה הבעיה? לקחת את זה קצת רחוק חביבי. כתבת גם שדעתו של מי שלא נהג על הרכב שווה לקליפת השום. מזה אני מבין שאתה טוען ש- fifth gear, למשל, לא נהגו עלה רכב? בסופו של דבר, מדובר ברכב של שופוני, כך הוא עוצב וכך הוא נתפס גם בחו"ל (look at me wagon). מתאים לך? תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

זו דוגמא קלאסית לחלקם של הגולשים "מומחים על פי השמועה".

עזוב אותך מה כתב מישהו בחו"ל. הבחורה הנחמדה מתלבטת בפועל ולא בתיאוריה. משום כך, נדמה לי שזה מאוד לא מקצועי להמליץ לה על בסיס משהו שמישהו כתב (גם אם מדובר בירחון רכב כזה או אחר) אי שם בעולם.

דעתו של מי שלא למד על הרכב, ראה אותו בעצמו, נהג בו והתרשם באורח בלתי אמצעי - שווה לקליפת השום.

אם כך היו פני הדברים, להמליץ על בסיס מחקר אינטרנטי - הייתי ממליץ לה, על הנייר, לרכוש פונטו חדשה. ממה שקראתי הרכב מדהים. :oops:

אני לא מצליח להבין אותך. אתה טוען שמגזיני רכב אירופאיים הם "מומחים על פי השמועה"? שהם "סתם מישהו בחו"ל שכתב משהו"? שההמלצות שלהם שוות רק בתיאוריה ולא בפועל? שאי אפשר להתייחס לדברים שהם כתבו כבעלי קורלציה טובה למציאות? ולמי אתה מתכוון ש"לא למד על הרכב, ראה אותו בעצמו, נהג בו והתרשם באורח בלתי אמצעי"? כי את כל הדברים הללו המגזינים האירופאיים בהחלט כן עשו, רוב הסיכויים.

באשר לג'וק עצמו ביחס ללאון - באמת שאין לי מושג, לא נהגתי על הג'וק. קולגה שלי נהג על הגרסה המוגדשת והתרשם לטובה יחסית, אבל אין הדבר משליך על הגרסה הרגילה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

אם נודה על האמת, בקריאה חוזרת נדמה כי באמת הפרזתי.

כנראה שאסור להגיב בשרשורים שנקראים לאחר 3 שעות שינה...

בוודאי שאין פסול בקבלת מסקנות של מגזין רכב כזה או אחר. אני איתרתי בהודעה העדפה מלאכותית לליאון על פני הניסאן.

יכול בהחלט שטעיתי.

כך או אך, אני חוזר בי. :lol:

שבת שלום...

---

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום, ראיתי היום שוב את הג'וק (פעם ראשונה שאני מתלהבת מג'וקים..) אין מה לומר, מדהימה. ניסינו את העגלה ,נכנסת בלי בעיה.

ביום א' נסיעת מבחן שניה על הלאון, אני מחכה לזה.

עכשיו נראה על מי תקפוץ לי ראשונה לראש בבוקר..

לילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
    הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...