Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה בין מגברים alpin מול sundown

מיכל2009
שימו לב! השרשור הזה בן 4971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי מיכל

אני לא מבין את ההשוואה או את הצורך בהשוואה כזו

זה כמו להשוות תפוח לאגס

אני יודע שאני מסתכן בלהיות הילד הרע התורן של עדת מעריצי ה סאודאון אבל האלפין משחק בשולחן אחר לגמרי

האלפין משחק בשולחנות של ה VIP ואני לא רואה מקום להשוואה

השאלה היותר מציקה היא למה צריך מגבר של 4X75 או 4X100 כשבסך הכל יש לך קומפוננט התחלתי פשוט של מוראל בתוספת רצון להוסיף סאב שיתמזג איתו ?

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

soundown 110.4 ?:)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא פשוט לענות על השאלה?

לגבי הV12 של אלפיין - אני מניח שמדובר על הסדרות הישנות נכון?

כי הסדרה של הMRV שמרה על השם שלה אבל הV12 זה הסממן הישן והטוב לסדרה הזו.

הסדרה הישנה הזו היא סדרה ישנה ומאוד מוערכת ומבוקשת עד היום בקרב חובבי התחום, המגברים הללו לרוב מוצהרים על הספק נמוך כשבפועל הם מוציאים הספקים גבוהים בהרבה (צ'יטר אמפס, ראה ערך רוקפורד באותן השנים גם כן).

אבל מגברי SUNDOWN היום מייצרים סביבם באז אדיר והם מופיעים ומככבים באופן שיוצר עדר בפורומים בחו"ל - בארץ זה עוד בקטן...

צריך לזכור לגבי המגברים של סאנדאון שכל ההצהרות שלהם לגבי הספק הן עוד ב12.8 וולט... בקיצור - הם נותנים קצת יותר ממה שמצהירים עליהם ולכן חזקים יותר ממה שנדמה.

אפרופו - הצהרות - לא יודע אם מישהו שם לב למגברים של סלסטרה למשל שהם מצהירים על מגבר הRA475 שלהם שהוא 4*75 אבל תשימו לב לנתון הבא - זה נכון ל11.5V !!! כלומר המגבר חזק בה-ר-ב-ה ממה שמצהירים עליו במפעל...

דבר נוסף שצריך לזכור זה שמחיר הרכיבים שמהם מורכב מגבר באותן התקופות היה הרבה יותר יקר ממה שעולה היום - כמה כבר עולה היום DAC של BB??? כמה עולים היום OMAMPS? כמה כבר עולים היום קבלים באיכות טובה?

וכמה הם עלו פעם...

אז - אם מוצאים מגבר בן ימינו שהתכנון שלו הוא טוב, הרכיבים שלו הם טובים - אני לא רואה סיבה ללכת על מגבר ישן וחלש יותר.

באמת שבהשקעה יחסית נמוכה היום אפשר לקבל תוצאות מעולות - הסאן דאון ללא ספק עומד בהצהרה הזו.

הV12 סדרה שהוכחיה את עצמה מעל ומעבר

לכן - אם ההספקים של המגברים הללו טובים מספיק כל אחת משתי הבחירות תהיה נהדרת - בתנאי שהאלפיין במצב טוב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה נהדרת..

עכשיו יש לי שתי ברירות -sundown 100.4 בן שנתיים

או alpine v-12 mrv f345 בן 3 חודשים (ככה המוכר אומר)

שני המוכרים רוצים אותו סכום

נשמע על פניו שמגבר שפעל 3 חודשים עדיף על זה שפעל שנתיים

אולם - יתכן ואני לא מודעת לפרמטרים נוספים בשיקולים

מה אתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הMRV החדשים אז אני לא יכול להשוות.

אני מכיר את הסאנדאונים טוב והם מגברים טובים מאוד בייחוד לעלות שלהם.

מעבר לכך אני באמת לא יכול לאמר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר אמרתי לך בשרשור אחר, אני לא רואה סיבה שלא תקני סאנדאון ולא 110.4 אלא 100.4 או יותר חדשים (סידרה חדשה)100.4D.

העם אני אמרתי נכון elik0

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לזכור לגבי המגברים של סאנדאון שכל ההצהרות שלהם לגבי הספק הן עוד ב12.8 וולט... בקיצור - הם נותנים קצת יותר ממה שמצהירים עליהם ולכן חזקים יותר ממה שנדמה.

אפרופו - הצהרות - לא יודע אם מישהו שם לב למגברים של סלסטרה למשל שהם מצהירים על מגבר הRA475 שלהם שהוא 4*75 אבל תשימו לב לנתון הבא - זה נכון ל11.5V !!! כלומר המגבר חזק בה-ר-ב-ה ממה שמצהירים עליו במפעל...

.

אני לא מבין מאיפה באה העובדה שהמגברים של סנדאון נמדדים ב12V?

בסלסטרה רושמים את המדידה ב 11.5V במפורש,וסנדאון לא מציינים את הוולטז' בזמן המדידה

לכן סביר להניח שהם נמדדים ב14V

לפותח השירשור: לא רשמת מה אתה רוצה להגביר איתם

יכול להיות שתצטרך לבחור מגבר חזק יותר מבין ה2 שזה סנדאון,ויכול להיות להעוצמה לא משחקת הרבה (בגלל רכיבים נצילים)

אז הייתי מציע לך לקחת את החדש מבינהם

ECLIPSE 7200 MK II

AUDISON VRX 4.300CS @ BRAX MATRIX 6.1PP,BRAX MATRIX 1.1

CELESTRA FA2150X @ IMAGE DINAMICS IDMAX 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן יש לך טעות גדולה - הם כן מציינים ובצורה מפורשת שכל המגברים שלהם נמדדים במתח עבודה של 12.8V והאחוז עיוות בלבד נמדד ב14.5V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

אין לי שום כוונה להתחיל את הוויכוח הזה שוב, אבל כבר היינו בסרט הזה בעבר, כתוב במפורש גם ב-manual וגם באתר של Sundown:

• Tested Voltage & THD: 14.4V & Less than 0.05% THD

שים לב לשימוש ב-& כלומר לא ה-THD נמדד ב-14.4V אלא גם המגבר וגם ה-THD ב-14.4V, אם היה מדובר במדידת THD בלבד היה כתוב: Tested THD Voltage.

ד"א, אפילו תיקנת את עצמך פה:

א. המגבר הספציפי הזה של סאן דאון מתברר דווקא נמדד ב14V - עדיין, מדובר במגבר חזק.

אין לי שום כוונה להתווכח או להתנצח עם מישהו בשרשור הזה ולכן מראש אני אומר שאני לא אגיב יותר בנושא.

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את בטוחה שהMRV הוא בן 3 חודשים בלבד? אאנ"ט הייצור הופסק לפני מספר שנים. שוב יתכן ואני טועה אבל אין מצב שהוא בין 3 חודשים.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהאלפיין מהמלאי הישן,ואריזתו כן נפתחה לפני כמה חודשים

עדיין ראיתי את כמה מגברי אולד סקול למכירה באיבאיי חדשים:shock:

ECLIPSE 7200 MK II

AUDISON VRX 4.300CS @ BRAX MATRIX 6.1PP,BRAX MATRIX 1.1

CELESTRA FA2150X @ IMAGE DINAMICS IDMAX 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני - אם אני לא טועה אחרי זה תיקנתי משהו לגבי המגברים שלהם באותו השרשיר.

אני אכנס מחר לאתר שלהם ואעלה את התוכן הרלוונטי.

אלא אם כן זה באמת היה ספציפית למגבר הזה באמת - וזה היה התיקון - שאר הסדרות שלהם נמדדות בנפרד מהTHD.

בכל מקרה אני אחפש את זה מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהאלפיין מהמלאי הישן,ואריזתו כן נפתחה לפני כמה חודשים

עדיין ראיתי את כמה מגברי אולד סקול למכירה באיבאיי חדשים:shock:

הלוואי והיינו רואים את זה גם בארץ. רוב הסיכויים שהוא מאוד ישן או שהוא זיוף (מאוד ישן 4-6 שנים)

בלי שום קשר, עם באמת מדובר בMRV אותנטי לא הייתי מהסס מלבחור בו.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...