Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקניית סיאט לאון

A.N
שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לקנות סיאט לאון ספורט 2X4. עכשיו אני רוצה לדעת איך היא מבחינת אמינות, חיסכון בדלק, בטיחות, ביצועי מנוע, וירידת ערך.

כמובן לגביי המחיר אני לא שואל כי אני יודע מה המחירים אז זה לא רלונטי.

ואם יש משהו בסגנון שהוא שווה יותר אז היתי שמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות טובה, אך יש הרבה חלקים שנוטים לאבד את חייהם מוקדם מהצפוי.

צריכת דלק 1-10 בנסיעה משולבת, אפשר להגיע בקלות להרבה פחות (בנסיעה אגרסיבית)

מנוע תענוג אין לי מילה אחרת לתאר אותו :)

ירידת ערך יצחק לוי לא מת על ספורטיביות אבל גם אנחנו בעלי הספורטיביות לא אוהבים אותו, בקשר למחירון אתה כבר יודע את המחירים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביתר סיכם את זה מאוד יפה :-D

הלאון פשוט רכב מדהים, נוח יושב מעולה על הכביש שווה כל שקל ויש אקזמפלרים מושקעים מאוד ששוים מעל והרבה (אפילו 15000 מעל), פרמטר לא חשוב ברכב זה הידיים יש כאלו כבר יד 6 אבל במצב מצויין .

מכנית שאלה של מזל יש כאלו שלא נתקלו בבעיות מטיפול לטיפול בכלל ויש כאלו שנתקלו בתקלות מכניות זניחות שניתן לפטור.

מנוע וגיר 6 הילוכים מאוד חזקים יחד עם זאת אם הלך הקלאטש תתכונן לסיפור של לא פחות מ5000-6000 פלוס מינוס, אבל כדי שזה יקרה צריך לגרום לו סבל רב.

נקודה חשובה מאוד , קשה מאוד למצא אחת שמורה מאוד....... ואלו שיש ביד 2 נמכרות בצער רב אפילו אם הם לא הכי שמורות. אם אתה מכיר או שמעתה על מישהו שלא רוצה למכור אבל זה נראה לך אקזמפלר לך אליו בהצעה כי זה שווה כל שקל.

בהצלחה

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה אני מבין שהקלאצ' יכול להרס רק אם עושים איתו ריסים או משהו בסגנון.

אז אין לי מה לדאוג כי אני לא נהג שודים אני סה"כ אוהב לשמוע את השאגות של הטורבו וכמובן אתה המראה העצבני שלו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אני צריך להסתכל בבדיקת הרכב? אפשר להגיד שהוא כבר לא חדש ורכבים משנת 2003 רובם חרושות ובעלות קלומטרז' גבוה כמובן שאלך גם למכון בדיקה לפני הקניה אבל על מה צריך להיתמקד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בת"א רחוב המסגר, לא תפספס את המוסך מקסימום הינה הטל שלו 03-5373204

בהצלחה

מימה שאני יודע יש אחת ביד 2 שמורה מאוד יד 2 אפור עכבר 2003 מטופלת בחברה.

דבר איתו, תראה מה הוא אומר. היא די אקזמפלר אני רציתי אותה לעצמי אבל חלו שינויים.

לבחור קוראים אלכס תגיד לו שהבחור מאיזורים שרצה את הרכב שלו שלח אותך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...