Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת רכב למשפחה צעירה בתקציב עד 42K

Ren83
שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריכת דלק: חשוב

אמינות , עלות תיקונים וחלפים , ירידת ערך: חשוב

נוחות נסיעה וחוויית נהיגה: חשוב מאוד (אולי רכב מנהלים?)

אני שומע מכל עבר - "רק יפניות", השאלה אם באמת שווה לרדת בשנתון בשביל יפנית שתעמוד בתקציב כאשר אפשר לקנות רכב יותר חדש (ואולי יותר מפואר) באותו מחיר.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ מנסיון על פונטו ספייס או גראנדה פונטו.. מבחינת אחזקה, דלק, טיפולים, עלות ביטוח, מאוד חסכוני, אמינות טובה כשהרכב מטופל..

אני מחזיק ספייס שנת 2006 ומוכר אותה ב38000 שקל, לדעתי אתה יכול אפילו לעלות שנה ל2007 או לקחת אוטומטית כי שלי ידנית ותהנה מאוד..

לתא המטען בקלות נכנסת עגלה, אפשר לשבת בנוחות 2 אנשים מקדימה ועוד אחד + כיסא תינוק מאחורה..

בכל אופן זה קטגורייה של רכבים קטנים, הרכב נוח מאוד, ויציב..

אם אתה רוצה לכוון יותר גבוה לקטגורייה של משפחתיות אני ממליץ על מאזדה 323, קורולה, אולי טויוטה ראניקס..

כמובן שתאלץ לרדת בשנתון אבל תקבל רכב יותר גדול, עם שמירת ערך יותר טובה, במיוחד שמדובר על טויוטה.

בהצלחה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 הרכבים שנסיוני בהם יכול להעיד:

המרווחת והגדולה - יונדאי אלנטרה. המחיר יושב לך יופי בתקציב גם לרכב בשנה המתקדמת ביותר (בארץ 2006) וברמת האבזור הגבוהה ביותר (GLS). למשפחה זה אוטו מעולה מבחינת מרחב ונוחות, תא מטען ענק, נוחות הישיבה מאחור ומקדימה (כל פעם שיושב לצידי חבר הוא אומר לי שהאוטו הזה הוא הכי נוח שהוא יושב בו מבין כל הרכבים שהוא נוסע בהם) ועוד ועוד.

הייתי ממליץ בהחלט ללכת על מנוע גדול מה1600 כיוון שהרכב כבד יחסית ובמנוע 1600 (כמו זה שעליו אני נוהג) האוטו מרגיש קצת עצל.

הנוחה והמהנה - טויוטה קורולה משנתון נמוך יחסית, 2001, בהחלט אוטו שמתאים למשפחה צעירה, אהבתי את נוחות ההגה, את תגובת הדוושות, הרכב זריז וקליל יחסית, מגיב יפה ולא מתעצל, מרווח מלפנים ומאחור, מאובזר טוב (לא צריך יותר מגרסאת הGLI לדעתי), סה"כ יתאים בהחלט.

בנוסף יש את הקורולות שבאו לאחר הדגם שעליו אני מדבר (הקורולה השניה שנסעתי עליה דגם 2002), גם אוטו טוב אם כי הרבה פחות מרווח. מרגיש נורא עדין (די ההפך מהאלנטרה), הגה חשמלי.. זו חוויה מוזרה, גם אוטו זריז ויתכן שבהחלט יתאים לצרכיך.

עריכה: לגבי אמינות - היפניות שדיברת עליהן.

לגבי ירידת ערך - אוטו משנת 2001 שמגיע ל40K במחיר.. לפי דעתי זה ערך גבוה, תקנו אותי אם אני טועה

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזכרה הקורולה 2001 - לי היתה קורולה 1998 שדומה לה במבנה (אבל המנוע היה שונה) - הישיבה מאחור קצת צפופה, אבל זה לא צריך להפריע אם מאחור יושבים ילדים או ילד + מבוגר לא גבוה במיוחד.

לגבי ירידת ערך - לדעתי אם אינך מתכוון לחליף את הרכב תוך שנתיים מדובר בנתון לא משמעותי משתי סיבות:

1. הערך ההתחלתי נמוך כך שאי אפשר להפסיד יותר מדי מירידת הערך. לעומת זאת האמינות קריטית כי אפשר להפסיד הרבה מאוד במוסך.

2. קשה מאוד לחזות כיצד ישתנה השוק, נכון להיום הישראלים מאוהבים ביפניות אבל אי אפשר לדעת מה יהיה המצב בעוד כמה שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המכוניות הנל בעלות מחיר זהה (40K+-)(בהתחשב שמדובר בהונדה עם נתוני קילומטרז נורמאלים ויד שניה בלבד)

האם באמת שווה לחזור אחורה משמעותית במודל בשביל יפנית אמינה וחסכונית כאשר בצד השני

ישנה קוראנית (תאכלס) במודל הרבה יותר גבוה ובאבזור מפנק.

אני מעריך ששתי המכוניות דיי שוות בעניין צריכת הדלק ואומנם אולי השברולט מאבדת ערך טיפה יותר.

בשורה התחתונה ובשקלול נתונים שאולי אני לא יודע עליהם, מה עדיף?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...