Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להתמודד עם שכן בעייתי\קנאי?

RACEPAK
שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק לראות את הפרצוף שניהיה לבן והרעד בגוף של אותו ילד גיבור (בן 18 לא בדיוק ילד) פותח את הדלת כשיש לו בית ריק ביום שבת כשמולו עומדים אני ועוד שני חברים , שיחת הבהרה שחידדה לאותו בחור שפעם הבאה שהוא יעשה טעות הכי קטנה הוא יסתבך .

גיבור גדול!

אם אותו נער, שניה לפני שפתח את הדלת, היה לוחץ על כפתור ההפעלה של מסרטת הוידאו, את ההודעה הזאת היית כותב מתא המאסר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפעמיים לא ברור לי פשוט איך שכנים יכולים להגיע למצב כזה.

וצו להטרדה מאיימת לדעתי הוא לא יקבל מנסיון עם צווים שכאלה, בנסיבות האלו שזה צו שבואו נקרא לו צו הרחקה באישור המדינה זה אקט פוגעני מאוד, גם כי מטבע הדברים זה שכן שצריך להיות קרוב, במיוחד שלא מעורבים איומים ושכל מה שמדובר בעלון מטופש.מקסימום בדיון אפשר להגיע לפשרה בהסכם של איסור פירסום עלונים כאלו וזה רק עם שופט שיתעלם מהצו החמור שבוקש ולא יפיל עלייך הוצאות וזהו.

מה שכן כנגד חלק מהמגיבים פה אפשר כבר היה אפשר לבקש כזה צו.

יותר מזה, אנשים שמגיעים לבית של אחר ומאיימים עליו שם (ולמאויים אין דרך לדעת עם זה באוויר או לא או איום או תקיפה) יכול לפחד לחייו ולהגן על עצמו. שאני חושב שאם מישהו תוקף בן אדם בבית שלו ושל המשפחה שלו עם כוחות תיגבור , מותר למותקף להגן על עצמו ועל המשפחה שלו, עם החברים הקלר אנד קוך. באמריקה זה כלול בזכות להגנה על הקניין, אצלנו זה נובע פחות או יותר מהגנה של הגנה עצמית בתנאים די חמורים, וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אמרתי ואני תמיד אומר מי שיכול להרשות לעצמו לגור בבית פרטי שיעשה את זה בלי לחשוב פעמיים, אתם לא יודעים כמה זה תענוג לגור כשאין לך שכן מלמעלה או מלמטה או בכל חור אפשרי.

צודק, זה הפתרון לכך שמדי פעם יש שכן שמציק, הולכים לקנות בית יקר פי 3-4 וצפונה מכך..

ולעניין של השכן אם הייתה לך תדמית מסוימת וכמה חברים טובים אתה לוקח את אותו שכן לצד ומסביר לו יפה מאוד, שאם עוד פעם הוא מתעסק איתך שלא יגיד שאתה לא הזהרת אותו, ותאמין לי שהוא יותר לא יתעסק או ינסה לחפש אותך מנסיון.

חביבי,

אתה יכול להיות עם אחלה "תדמית" של עבריין עם כמה "חברים טובים שתרצה", רק תוודא שאתה, החברים שלך, והתדמית שלכם ממוגנת ירי ועמידה בדקירות.

אני מת על אנשים כמוך שמשחקים אותה גברים של העולם עם איומים\הפחדות\חברים ופתאום מישהו תוקע להם קנה של אקדח בפנים והם עושים פיפי בתחתונים.

פעמיים הייתי בסיטואציות כאלה, פעם אחת ששכן "עבריין" שלנו הגיע עם עוד 20 מחבריו מצויידים במוטות ברזל,שרשראות מתכת וכו' (כנקמה על כך שחצי שעה לפני כן השכן ועוד 3 חברים שלו קיבלו מכות מאחים שלי כי באו להרים יד על אבא שלי כשהוא בא להעיר להם שהם מפריעים עם האופנועים שלהם).

קת אקדח סמית' אנד ווטסון שביצבצה מהבוקסר של אחי הפכה אותם בשנייה לפעילי שלום שהרגע ירדו מהמאבי מרמרה ("בלי אלימות אח'שלי, באנו לעשות סולחה!!").

הפעם השנייה היתה כשאני ראיתי מישהו שהיה נראה מאוד חשוד בחניית הבית בשעת לילה מאוחרת, כשהערתי לו בצורה יפה שהוא לא אמור להסתובב בין המכוניות בבניין,בטח לא בשעות כאלה הוא זרק הרבה איומים והתקרב אליי בפוזה מאיימת עם משהו ביד שלא הצלחתי לזהות בחושך.

M16 מקוצר וזוג אזיקונים חיבר אותו יופי לאדמה למשך רבע שעה של תפילת "בחייאת שחרר אותי אח'שלי" עד שהשוטרים הגיעו (בסוף הסתבר שהוא נרקומן שהגיע לפרוץ לרכבים).

תמשיך לשחק אותה גב גב גבר, רק תזכור שמתישהו אתה תיפול על מישהו יותר חמום מוח ממני (וממך) ועם אצבע הרבה יותר קופצנית על ההדק.

אני אזכיר לך ש"בעלי תדמית עם חברים" רבים וגדולים ממך עברו מזמן למקום שבו מריחים פרחים מהשורשים, סתם כי הם בחרו להתעסק עם מישהו "עם BMW יותר גדולה".

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי,

הפעם השנייה היתה כשאני ראיתי מישהו שהיה נראה מאוד חשוד בחניית הבית בשעת לילה מאוחרת, כשהערתי לו בצורה יפה שהוא לא אמור להסתובב בין המכוניות בבניין,בטח לא בשעות כאלה הוא זרק הרבה איומים והתקרב אליי בפוזה מאיימת עם משהו ביד שלא הצלחתי לזהות בחושך.

M16 מקוצר וזוג אזיקונים חיבר אותו יופי לאדמה למשך רבע שעה של תפילת "בחייאת שחרר אותי אח'שלי" עד שהשוטרים הגיעו (בסוף הסתבר שהוא נרקומן שהגיע לפרוץ לרכבים).

ביננו ולצורך הדוגמא, אם היית משתמש בנשק, יכול להיות שמבחינת הגנה עצמית תהייה בבעיה. הלכת להביא במיוחד את הנשק מהבית, הכנסת נשק לסיטואציה לא מפחד לחיים שלך אלא לרכוש. כלומר היו איומים, ניתקת מגע וחזרת מדעת עם נשק. מה שכן זה דיי דומה לעניין של דרומי מבחינת פורץ במחתרת (מושג של משפט עברי) שבמהות שלו פורץ בסתר יוצר מסוכנות לחיים (שזה רק אם היו מכירים בחניה כשטח שזה חל עליו כמו שאצל דרומי הוכר בנוגע לשטח כולו). זה משהוא שהוכר עוד בהצעת חוק העונשין בדברי הכנסת (שזה ספר עם פרוטוקול הדיון בחוק, כלומר כוונת המחוקק מאחורי החקיקה) על ידי חברי כנסת דתיים (לידעתכם) ולא היה צריך לחכות לחוקק חוק מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הנשק לא הלכתי להביא מהבית, הנשק היה עליי, לא בוצע שום ניתוק מגע, נהפוכו, אותו חשוד זיהה שהגעתי לחניית הבית ועזב את חניית הבית שלי והלך לחנייה של הבניין השכן בהמתנה שאני אעזוב את השטח.

אני חניתי והלכתי לקראתו תוך שאני קורא לו להזדהות וקורא לו לשפוך את תכולת התיק שנשא על הארץ, כל הזמן הזה הנשק לא בתמונה, הוא על הכתף בהצלב והחשוד לא מזהה שאני נושא נשק ואז הוא נכנס ל"מוד התקפה" תוך איום עליי וצמצום מרחק לכיווני, זה השלב שקראתי לו לעצור ולעמוד במקומו, כשהוא לא עשה זאת (ועדיין לא יכולתי לזהות מה בידיו) הכנסתי את הנשק לתמונה,גם זה לא עצר אותו, הכנסת מחסנית ו"דריכה רועשת" תוך הפניית הנשק אליו עצרה והורידה אותו לקרקע.

את הנשק הכנסתי לסיטואציה משיקולי סיכון אישי (כאמור הבחור התקרב אליי עם חפץ כלשהו ביד שלא יכולתי לזהות בגלל החושך, מבחינתי זה היה יכול להיות באנג וזה היה יכול להיות סכין).

כאשר השוטרים הגיעו הם נכנסו לחניית הבית ומצאו אותנו באותה סיטואציה שהבחור יושב על הרצפה ואני עומד במרחק 5 מטר ממנו עם מחסנית בהכנס וקנה מכוון אליו (לא לראש,אחרי הכל הוא לא בסיטואציה שמהווה עלי כרגע איום).

השוטר פשוט הגיח מאחורי ושאל מה קורה, תימצתתי לו ב-2 משפטים את הכל והוא המשיך לכיוון הבחור שמרותק לריצפה והתחיל מיד לתחקר אותו תוך שהוא צועק עליו "אם קצין בצה"ל חושד בך ודורש ממך להזדהות אתה תזדהה !".

בהמשך לאחר שהוא שפך את תוכן התיק שלו על האדמה וגילה את השלל (קצת סמים וכלי פריצה) החשוד גם זכה לקבל סטירה לא נעימה מאיש בילוש שהגיע למקום.

אם תשאל אותי ?

תגובת המשטרה היתה מוגזמת מכל מיני בחינות,אבל זה רק נותן לך מושג כללי לגבי ההתייחסות של המשטרה.

כמובן שאם הייתי מבצע ירי דברים כבר היו עלולים להראות אחרת, אבל ככתוב, לא הייתי צריך להגיע לנקודה הזאת (לשמחתי ולשמחת אותו חשוד) ואני מאמין שבתנאים שהיו אם היה מתבצע ירי מצידי לכיוון רגליים זה היה עובר "בשלום" מבחינה משפטית מצידי.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמיים הייתי בסיטואציות כאלה, פעם אחת ששכן "עבריין" שלנו הגיע עם עוד 20 מחבריו מצויידים במוטות ברזל,שרשראות מתכת וכו' (כנקמה על כך שחצי שעה לפני כן השכן ועוד 3 חברים שלו קיבלו מכות מאחים שלי כי באו להרים יד על אבא שלי כשהוא בא להעיר להם שהם מפריעים עם האופנועים שלהם).

קת אקדח סמית' אנד ווטסון שביצבצה מהבוקסר של אחי הפכה אותם בשנייה לפעילי שלום שהרגע ירדו מהמאבי מרמרה ("בלי אלימות אח'שלי, באנו לעשות סולחה!!").

ואם אחד מאותם 20 חבר'ה היה תופס אותך במדרגות הבניין יום אחרי, מה אז? אין לזה סוף לצערי.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והרי תגובתי:

יש לי שכן (בלי שמות, לא חשוב מי זה), מוכר מאוד בשכונה.

למה הוא מוכר? כי הכלב שלו נובח, כל הזמן, 24 שעות ביממה.

אני עצמי מתפלא עד היום, איך הכלב הזה לא מצטרד.

אני עצמי מתפ]לא עד היום, האם הכלב הזה מתאמן לקראת התקבלותו למקהלה לכלבים.

בכל פעם שהבן כלב עובר עם אחד מבני המשפחה, הוא נובח על כל מי שעובר מולו.

פעם אחת הוא עבר לידי ונבח עליי, הרמתי את שתי ידיי ועשיתי לו: האו האו.

מרוב שהכלב נבהל, הוא זינק לאחור, ונכנס לדשא שהממטרות בו פעלו.

באורך פלא הוא התחליל לנבוח על הממטרות.

למה אני בכלל מספר את זה?

כי היום, הכלב הזה לא שווה איזכור, הוא אוויר מבחינתי, ומיצידי? (נא לא לכעוס ולרגוז עליי בבקשה בבקשה) שיעבור לעולם הבא ע"י מכבש, ולא יעניין אותי.

השתמשת בחשמל של הבניין? מה אכפת לך בכלל מה השכן אומר? שיגיד, אין בעייה.

החשמל הוא משותף, ונכון, לא תוכל לעשות בו תמיד (הכוונה באופן קבוע) ככל העולה על רוחך, ובמיוחד לא לצרכים הפרטיים שלך אבל, פה במקרה הספציפי הזה, השכן שלך, הוא כמו השכן שלי, כלום לא מעניין אותו, הוא יגיש אלף תלונות, רק כדי לעצבן אותך, רק כדי להתסיס לך את הלב. השכן שלי אותו הדבר, עד שמישהו (חס וחלילה וחס לא אני) לא ירעיל לו את הכלב, הוא לא ישלח אותו לטיפול ואילוף.

+

מה אתה רוצה מהכלב? תרעיל את הבעלים מצידי, מה הכלב אשם?

ולכל מי שמשתמש בשיטת האיומים לא לשכוח דבר אחד חשוב, אם אתם לא מוכנים "ללכת עד הסוף" או משהו בסגנון אז לא ממליץ על זה, יכול להיות לכם בעיה רצינית אם נפלתם על הבנאדם הלא נכון.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכן הזה, דפוק או לא, יכול לגרום הרבה נזק אם יפנה לאי אילו גורמי אכיפה, ותמצא את עצמך במצב שאתה צריך להוכיח שאין לך אחות.

אבן שזרק טיפש לבאר, גם עשרה חכמים לא יצליחו להוציא.

הייתי ממליץ על פתרון של דרכי פיוס.

סוף סוף מישהו עם שכל...

משה, אתה לא במצב של להשתין מהמקפצה, וגם להשתין בשיחים זה רעיון די רע -

אני חושב באותו כיוון כמו רז, לך לשכן הזה, ברר מה מפריע לו בדיוק [אנשים נוטים להיות הרבה יותר סבירים בשיחה רגועה, שקטה, אצלם בבית או אצלך בבית, כשאתה בא לבד, לבוש יפה ומסודר] ותגיע איתו להסכמה.

הסלמה של הסכסוך לא תביא לפתרון שלו.

בהצלחה

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי,

אתה יכול להיות עם אחלה "תדמית" של עבריין עם כמה "חברים טובים שתרצה", רק תוודא שאתה, החברים שלך, והתדמית שלכם ממוגנת ירי ועמידה בדקירות.

אני מת על אנשים כמוך שמשחקים אותה גברים של העולם עם איומים\הפחדות\חברים ופתאום מישהו תוקע להם קנה של אקדח בפנים והם עושים פיפי בתחתונים.

תמשיך לשחק אותה גב גב גבר, רק תזכור שמתישהו אתה תיפול על מישהו יותר חמום מוח ממני (וממך) ועם אצבע הרבה יותר קופצנית על ההדק.

אני אזכיר לך ש"בעלי תדמית עם חברים" רבים וגדולים ממך עברו מזמן למקום שבו מריחים פרחים מהשורשים, סתם כי הם בחרו להתעסק עם מישהו "עם BMW יותר גדולה".

קצת נסחפת הייתי אומר אתה יודע למי אני מקושר? אתה חושב שאין לי גב מאחורי? אתה יודע מה אני מחזיק באוטו או בבית או עלי? התשובה היא לא. אז לפני שאתה יוצא בהצהרות כאלה או אחרות שאני כמו אלה שמאיימים עליך, ומשחקים אותה על אנשים אז אני לא!!! אני בחיים לא יבוא לבן אדם לפני שאני אדע שיש לי גב מאוד חזק מאחורי, ולא לאותם גורמים שכונתיים אלא לאותם גורמים שידועים ומוכרים וחזקים שאליהם אני קשור בקיצור אין לי, ואני לא צריך יותר מידי לפרט לך פשוט הסר ספק מלבך שאני יודע ברוך ה' להסתדר.

תאמין לי שלא צריך להשקיע יותר מידי כדי להגיע היום לבית פרטי, אבל השאלה איפה אתה רוכש את הבית זאת אומרת איזה עיר, שכונה, אוכלוסייה כמו כן אתה תרצה יותר מבחינת הפרמטרים שציינתי לך, אז המחירים יטפסו הרבה למעלה זה מובן מאליו.

Casper רוצה לנסות? ואחר כך תגיד לי, אם זה עובד או לא?

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

וסבא-רבה-רבה שלי היה מנהיג מרד האיכרים בחלק הצרפתי של שוויץ.

שלא תדע אילו קשרים היו לו! ועוד עם קילשון!:shock:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת נסחפת הייתי אומר אתה יודע למי אני מקושר? אתה חושב שאין לי גב מאחורי? אתה יודע מה אני מחזיק באוטו או בבית או עלי? התשובה היא לא. אז לפני שאתה יוצא בהצהרות כאלה או אחרות שאני כמו אלה שמאיימים עליך, ומשחקים אותה על אנשים אז אני לא!!! אני בחיים לא יבוא לבן אדם לפני שאני אדע שיש לי גב מאוד חזק מאחורי, ולא לאותם גורמים שכונתיים אלא לאותם גורמים שידועים ומוכרים וחזקים שאליהם אני קשור בקיצור אין לי, ואני לא צריך יותר מידי לפרט לך פשוט הסר ספק מלבך שאני יודע ברוך ה' להסתדר.

%7BF878836F-63D4-4048-A902-B77A47DE835F%7D.jpg

ברוך בואך לפורום!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, אתה תמשיך להסתדר ולחיות את חייך שאתה רגיל לחיות, ואני אמשיך להסתדר ולחיות את החיים שלי. לפחות אל תתפלאו שנפתחים הרבה שרשורים שאנשים "בוכים", שהשכנים שלהם נטפלים אליהם.

ואני סיימתי את דברי בשרשור הזה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Casper רוצה לנסות? ואחר כך תגיד לי, אם זה עובד או לא?

ניסיתי כבר בכמה הזדמנויות בחיים שלי, לפעמים זה עבד ולפעמים ממש לא.

בדברים כאלו אתה עלול להבין דקה אחת מאוחר מדי שהימרת על החיים שלך מבלי שבכלל התכוונת.

מאחר וגם באטלנטיק סיטי לא נהנתי לזרוק הרבה כסף על סלוט משינס...גם על החיים שלי אני משתדל לא להמר.

שיהיה לך בהצלחה בגישה הזאת, רק תזכור שתמיד יהיה מישהו חזק\אלים\מקושר\שרוט יותר ממך.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Casper הפנמתי את דבריך.

שלא תבין אותי לא נכון או שאני מצטייר בפורום כאדם אלים או כל דבר... אני בנאדם שלא מחפש אש, ולפעמים נוצרים מצבים בחיים שכן אתה צריך להפעיל דברים כאלה או אחרים בוא נגיד את זה כוח, ולהשתמש בזה אבל רק שצריך.

מי שכבר דיבר איתי בה"פ יודע מה עיסוקי, ויודע במה אני מתעסק ככה שהם יודעים על מה אני מדבר והשאר לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...