Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיילים משוחררים - רכישת מוצרים מ-EBAY

Stas'Ka
שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים !

האם חייל משוחרר, עד שנה מיום השחרור פתור ממס' ?

זאת אומרת שכל מוצר ואני לוקח כדוגמא את האתר EBAY , שהחייל ירכוש מהאתר , לא ישלם מס' ?

מש"ק זרזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה שהוא לא ישלם מס?

הוא לא משלם מס על קולה בקיוסק או על כרטיס בקולנוע?

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה סוגים של מיסים , ואף אחד לא פטור מכולם.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייל משוחרר פטור ממס הכנסה בלבד עד תקרה של 7,000 ש"ח 3 שנים מיום השחרור (לא זוכר אם זה 3 או 2).

שום קשר למיסי ייבוא.

בכל מקרה יש הנחה למס יבוא לחיילים, לדעתי מדובר בחצי מהמס, תבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייל משוחרר פטור ממס הכנסה בלבד עד תקרה של 7,000 ש"ח 3 שנים מיום השחרור (לא זוכר אם זה 3 או 2).

שום קשר למיסי ייבוא.

בכל מקרה יש הנחה למס יבוא לחיילים, לדעתי מדובר בחצי מהמס, תבדוק.

בוא נדייק.

ב-3 שנים הראשונות מהשחרור ההטבות הן:

חייל ששירת בין 12-23 חודשים יהיה פטור ממס הכנסה במשכורת חודשית שלא עולה על 6,122 ש"ח או משכורת שנתית שלא עולה על 73,464 ש"ח.

חייל ששירת מעל 23 חודשים יהיה פטור ממס הכנסה במשכורת חודשית שלא עולה על 7,583 ש"ח או משכורת שנתית שלא עולה על 90,996.

חיילת ששירתה בין 12-22 חודשים תהיה פטורה ממס הכנסה במשכורת חודשית שלא עולה על 6,854 ש"ח או משכורת שנתית שלא עולה 88,248 ש"ח.

חיילת ששירתה מעל 22 חודשים תהיה פטורה ממס הכנסה במשכורת חודשית שלא עולה על 8,319 ש"ח או משכורת שנתית שלא עולה על 99,828 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9. שחרור חבילה לחייל בשירות-חובה

חייל בשירות-חובה (לא בשירות קבע או מילואים), רשאי לשחרר אחת לשלושה חודשים בפטור מתשלום המסים, חבילת שי הנשלחת על שמו, בסכום השווה ל - ‎$30 מסה"כ המסים החלים על החבילה.

כדי לשחרר בפטור כאמור, על החייל (או נציג מטעמו) לפנות ליח' מכס-דואר חבילות, ולהציג

תעודת-קצין, או תעודת-חוגר - בשירות סדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שראגמן לפי מה שהבנתי אז ממך

שאני(חייל בסדיר) אוכל להזמין מוצרים שהם מעל ה 50$ וכשצריך לשלם מכס אני לא משלם אותו?

במידה וההזמנה הוזמנה פעם ב 3 חודשים..תקן אותי אם אני טועה..

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייל בשירות חובה זכאי להנחה במכס, בגובה של 30$, אחת לרבעון.

מה שהבאתי זה פשוט מילה במילה מהוראות המכס, ההסבר למעלה כנראה עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת , שחבר שלי חייל סדיר, יכול להזמין משלוח ב-700 $

ולשלם רק חלק מסויים מסה"כ המסים החלים על החבילה ?

מי קובע כמה מס' זה ?

מש"ק זרזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכס בודקים את החבילה ועל פי הקבלה או תעודת משלוח או איך שלא תקרא לזה מעריכים את השווי של המוצר, לפעמים פותחים ולפעמים עושים שיקוף, מה שבעצם נראה להם.

המס הוא לפי http://62.219.95.10/misimmeruk/taxesconc.aspx , פחות או יותר.

יש גם תת סיווגים לכל מיני פרטים כמו מורכב ובחלקים וכו'.

אם שילמת מס בקניה תדאג שזה יופיע בחשבונית כדי שיקזזו לך את זה פה שלא תשלם מס על מס.

נ.ב

בהזמנות מחו"ל אני לא אוהב את העמילות מכס של פדקס, הם קובעים לך בעצמם את המס משום מה הרבה לפני שהחבילה הגיעה לארץ, וברגע שאתה אומר שאתה מעדיף שבמכס יבדקו את החבילה, מתחילות הבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נדייק.

ב-3 שנים הראשונות מהשחרור ההטבות הן:

חייל ששירת בין 12-23 חודשים יהיה פטור ממס הכנסה במשכורת חודשית שלא עולה על 6,122 ש"ח או משכורת שנתית שלא עולה על 73,464 ש"ח.

חייל ששירת מעל 23 חודשים יהיה פטור ממס הכנסה במשכורת חודשית שלא עולה על 7,583 ש"ח או משכורת שנתית שלא עולה על 90,996.

חיילת ששירתה בין 12-22 חודשים תהיה פטורה ממס הכנסה במשכורת חודשית שלא עולה על 6,854 ש"ח או משכורת שנתית שלא עולה 88,248 ש"ח.

חיילת ששירתה מעל 22 חודשים תהיה פטורה ממס הכנסה במשכורת חודשית שלא עולה על 8,319 ש"ח או משכורת שנתית שלא עולה על 99,828 ש"ח.

מתעלק על השרשור.

אני משוחרר פחות משנה, תלושי השכר האחרונים שלי חצו את רף ה7,583 ברוטו ולא חוייבתי במס הכנסה.

וגם כשהשכר נשק ל5 ספרות המס הכנסה שהופיעה לי בתלוש לא חצה את רף ה50 שקלים.

נקודות זיכוי: 4.25

לפי המחשבון הזה הייתי צריך לשלם הרבה יותר.

http://www.unq.co.il/UNQ_MASK/calculators/calc_mas.asp?site=unq

האם אני צפוי למכתב סוף השנה הקלנדרית בדרישה לשלם חובות?

אני יותר משמח שזהו המצב, חוסך לי טרטורים מיותרים בתהליכי החזר מס, ל90K אני לא אגיע לפחות לא בעיסוק שלי כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה תלוי בתקרת ההכנסה השנתית שלך. כל עוד לא תגיע ל90,996 , לא תחויב לשלם.

נכון, אבל החיוב מתבצע פר חודש.

מאיפה מס הכנסה יודעים כמה הרווחתי שנתית במידה והיו לי 3 מעסיקים שונים כאשר באחד החודשים גם 2 מעסיקים בבת אחת.

הרי אין מאגר של תלושי משכורות עבור כל אזרחי המדינה ותשלום המיסים מתבצע בחלקו ע"י המעסיק ובחלקו ע"י העובד בניקוי ישיר מתלוש המשכורת שלו ע"י המעסיק.

לפי זה אני שולל את העובדה שהחיוב מתבצע לפי הכנסה שנתית.

וגם אם כן, עדיין לא שמעתי על עובד שמקבל משכורת 11 חודשים בשנה ובחודש דצמבר לא מקבל משכורת כי מס הכנסה החליטו לגבות סכום חוב המיסים השנתי בבת אחת.

הסבר אחר כלשהו או שפשוט לשתוק ולהתחיל להאמין שפסחו עלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...