Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר לפיגו 607

לאון1984
שימו לב! השרשור הזה בן 4970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש שני מידות למצברי 72AH. יש את המידה הנפוצה שכולם מכירים, ויש גם מצברי 72AH שהם פחות ארוכים אבל יותר גבוהים. תנסה לבדוק עם מצבר כזה.

ודרך אגב, זה שעם המצבר לא ניתן להחליף נורות, זה בסדר, זה רכב צרפתי :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לאון - בדוק שוב בתא המטען אם אין לך מצבר נוסף במקביל למצבר בתא המנוע. מצבר 55 בודאות לא מספיק לרכב כזה

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי עכשיו ואין עוד מצבר בתא המטען.

מילא הנורות,אבל זה שהפלוס כמעט נוגע בבודי בזה אני כבר לא רוצה לקחת סיכון.

אצל זה שקניתי ממנו יש רק במידה אחת (המצבר הארוך) והוא בטח לא יחזיר לי כסף.

אני אקפוץ מחר למישהו שהוא בעלים של רכב כזה (הוא גם במקרה המנהל של מוסך פיג׳ו בראש העין) ונראה מה יש אצלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תבקש ממנו לבדוק מה כתוב במחשב של היצרן על הרכב הזה

אולי גדעון עשה איזה שינוי ברכב, בכל מקרה תבקש ממנו שיצלצל אלי לפלאפון, מענין אותי מה המימצאים

המצבר הקצר יותר שדיברו עליו הוא בעל מבנה "יפני" (אורך 261 ממ) ולא אמור להיות מתאים לרכבך

בהצלחה

רן שביב

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, לא יודע למה אתם מתעקשים לדחוף מצבר יותר גדול מהנדרש, זה סתם כבד יותר, יקר יותר, ולא נכנס למקום.

אתה לא אמור לשים ב 607 יותר מ 60 אמפר שעה

ראה אתר זה: http://batteries-selection.com/batterie-auto/batterie-auto-steco-pour-peugeot-607-22l-16v-essence/55958

יש לך כאן גם את המידות

כמו שכתבתי לך, גם 56 אמפר שעה יעבוד טוב ובלבד שאין לך צרכנים שאוכלים את המצבר בזמן שהרכב עומד כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עכשיו בפיג׳ו ראש העין,דיברתי עם גדעון,מנהל המוסך,הוא בדק במחשב ואמר שיש לי שני מצברים של 60 אמפר (למרות שאני עדיין לא ראיתי את האחורי).

התקשרתי לשנפ (כי זה מה שמחזיק המקום שקניתי ממנו) לשאול אם קיים מצבר 62 אמפר נמוך וקיבלתי תשובה חיובית.

עכשיו אני רק מקווה שהמוכר יביא לי אחד כזה ויחליף לי.לפי מה שהוא אמר הוא יביא אחרי החג.

אז נחכה ונראה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...