Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת פילטר שמן, מה צריך לדעת לפני?

BarMan
שימו לב! השרשור הזה בן 5129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי טיפול לאוטו שלי החלפתי הכול לבד חוץ מפילטר שמן, יש איזה משהו שאני צריך לדעת לפני שאני מחליף את הפילטר שמן?

ממה שראיתי זה פשוט משחררים את הבורג של האגן שמן, השמן נשפך, סוגרים את הבורג משחררים את הפילטר שמן ומחליפים ואז ממלאים שמן.

יש משהו לא נכון כאן?

ואני יכול להרים רק צד אחד של האוטו עם ג'ק ולבצע את כל זה?8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדר הפעולות שלך נכון,

מספר דברים חשובים: קנה רק מסנן שמן מקורי או תואם מקורי, שמן את הגומייה מסביב לפילטר לפני הרכבה, יעזור לך לשמור על הגומייה שלא תקרע ויעזור להחלפה קלה יותר בפעם הבאה.

לפני הרכבה של הפילטר מלא אותו בשמן כדי למנוע מצב שהמנוע פועל ללא שמן. (עד למילוי הפילטר בפעם הראשונה)

אל תרים את הרכב על צידו כדי שתוכל לרוקן באופן מלא את השמן הישן.

ההברגה של מיכל השמן עדינה, השתמש ברגש כדי לסגור אותה

החלף שייבה של הבורג מיכל שמן.

בהצלחה.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מתכוון שהמנוע יעבוד מספר שניות ללא שמן.

אכן מומלץ למלא את הפילטר בשמן לפני ההרכבה, כך תמיד גם אני עושה.

אסור להיכנס מתחת לרכב כאשר הוא מורם ע"י ג'ק אפילו לא לחצי שניה!!

כדי להיכנס מתחת לרכב חובה לאבטח אותו ע"י בוקים, אם אתה מבצע טיפולים בבית רצוי מאוד שתצטייד בזוג בוקים שמחירם עולה כ200שח +-.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדר הפעולות שלך נכון,

מספר דברים חשובים: קנה רק מסנן שמן מקורי או תואם מקורי, שמן את הגומייה מסביב לפילטר לפני הרכבה, יעזור לך לשמור על הגומייה שלא תקרע ויעזור להחלפה קלה יותר בפעם הבאה.

לפני הרכבה של הפילטר מלא אותו בשמן כדי למנוע מצב שהמנוע פועל ללא שמן. (עד למילוי הפילטר בפעם הראשונה)

אל תרים את הרכב על צידו כדי שתוכל לרוקן באופן מלא את השמן הישן.

ההברגה של מיכל השמן עדינה, השתמש ברגש כדי לסגור אותה

החלף שייבה של הבורג מיכל שמן.

בהצלחה.

קניתי כבר איזה מסנן שמן ב25 שקל

תואם מקורי ותחליפי זה לא אותו דבר?

אני אהיה זהיר אבל אם אני ארסס שמן על הגומיה ונכנס קצת לפילטר זה לא יזיק נכון?

את הפילטר אני סוגר רק עם היד?

אסור להיכנס מתחת לרכב כאשר הוא מורם ע"י ג'ק אפילו לא לחצי שניה!!

כדי להיכנס מתחת לרכב חובה לאבטח אותו ע"י בוקים, אם אתה מבצע טיפולים בבית רצוי מאוד שתצטייד בזוג בוקים שמחירם עולה כ200שח +-.

איפה אני מכניס את הבוקים האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לרסס שום דבר, תמלא את המסנן החדש בשמן מנוע חדש, קח מעט שמן עם האצבע תמרח על הגומיה וזהו, לא צריך לרסס שום ספריי כזה או אחר.

לגבי הבוקים, זה למעשה מתקן שמחליף את הג'ק, אתה מרים את הרכב עם ג'ק ואז ליד הג'ק את שם בוק שמחליף את הג'ק.

ג'ק אינו בטיחותי ולא צפוי, הוא עלול להחליק/לקרוס בקלות, וכשזה קורה שאתה מתחת לרכב האסון כבד...

להבא רכוש מסנן שמן מקורי, איני בעד תחליפיים פשוטים, אם כבר תחליפי אז תרכוש משהו כמו MANN.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תפוס את המסנן עם היד חזק סוגר אותו בכוח שיש לך ביד וזהו.

אם קשה לך ומחליק, אז סגור אותו עם מפתח פילטרים ממש תן לו איזה 2ס"מ הידוק קל וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...