Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות בקשר לTime Correction

שימו לב! השרשור הזה בן 5127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

יש ברשותי HU דיוידי של JVC שנותן אפשרות לטיים קורקשן-

הכל טוב ויפה, רק שהוא נותן אפשרות לשחק עם הדיליי בצורת מרחק (מ0 עד 5 מטר בקפיצות של 15 סנטימטר).

רציתי לדעת - איך מתבצעת ההמרה הזו בין דיליי למרחק? האם יש איזה קונבנציה? (כל 15 סנטימטר=?? מילישניות דיליי?)

האם אין תלות בתדר אליו אני מתייחס?

ולגבי אופן הפעולה - ההיגיון שלי אומר שככל שאני מגדיל את המרחק המשוער עבור רמקול מסויים,

ככה אני בעצם מקטין את הדיליי, או בעצם מוסיף דיליי לכל שאר הרמקולים - האם הHU עובד לפי אותו היגיון?

לתשובתכם המלומדת אודה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את המנואל של האלפיין 9853/9855 יש שם טבלה שמראה את השווי של השהייה במילישניות לעומת סנטימטרים ואינטשים.

בעקרון - ברוב המערכות שראיתי עד היום - מספיק שתסיט את רמקולי צד שמאל בין 2 עד 2.3 מילישניות ואתה כבר תקבל הרגשה של פוקוס.

ההפרש בין צד ימין מהראש שלך לבין צד שמאל מהראש שלך הוא בעקרון המרחק שאתה צריך להכניס בהסטה.

למשל - אתה מודד מרחק מטוויטר ימין לראש ויוצא 1.50 ס"מ

אתה מודד מרחק מטוויטר שמאל לראש ויוצא 1.20 ס"מ (זו דוגמא חיה מהרכב שלי אבל אל תשכח שהרמקולים אצלי בקיק פאנל)

ההפרש בין שני הצדדים הוא 30 ס"מ - תנסה להשהות את צד שמאל ב30 ס"מ...

אני מקווה שזה עוזר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עוזר מאוד, תודה!

הטבלה הזו היא בול מה שחיפשתי. (בהנחה כמובן שJVC עובדים לפי אותו יחס)

תודה גם על הטיפ של ה2-2.3 מילישניות, עכשיו אני כבר מת להגיע לאוטו לבדוק את זה :-)

רק דבר אחד לא מסתדר לי - ככל שאני מגדיר את הרמקול יותר רחוק, ככה אני בעצם מוסיף או מוריד לו דיליי?

עריכה: בעצם הטבלה גם כן מתייחסת רק להפרש, חשבתי שהיא מתייחסת למרחק הכללי. הפרש אפשר למדוד לשני הכיוונים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יחידות מטמטיות - לא שיטה מיוחדת שפותחה ע"י אלפיין :-D

ליטר מים זה ליטר מים, קילו נוצות זה עדיין קילוגרם...

כשאתה מרחיק רמקול אתה מוסיף לו דיליי - אתה מגדיל את ההשהייה על הבאפר שיושב על ערוץ ההגברה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...