Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש לקנות רכב יד שניה 5 דלתות בתקציב של 35-40K

meirk147
שימו לב! השרשור הזה בן 5131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב לכולם.

אני צריך עזרה בבחירת רכב לחברה שלי.

היא מחפשת רכב קטן (5 דלתות) בעיקר לנסיעות בתוך העיר אבל גם לנסיעות של ירושלים - מרכז.

מחפשים רכב אמין עם צריכת דלק נמוכה. שנתון מעל 2003 בתקציב של 35-40 אלף ש"ח.

בינתיים התחלנו לבדוק דגמים של יונדאי גטס ופיג'ו 206.

אשמח לקבל המלצות על רכבים אלה ועל נוספים שיכולים להתאים לנו.

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך על רכב קטן (יונדאי ) שצורך דלק כמו גדול וגם אתה לא מקבל הנאת נסיעה על פיגו צרפתי לא הייתי הולך גם הייתי מציע לך מאזדה לאנטיס גודל סביר הייתי מציע לך גם את הפוקוס שלי שהיא מצוינת בתווך המחירים שלך אבל הרכב גדול ולא קטן צריכת דלק סבירה בכל אופן בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

לא ציינת אם ידני בא בחשבון.

בכל מקרה הרכבים שאתה מחפש יעשו את העבודה, רק תוודא שבגטס אתה מסתכל על דגם הGLS המאובזר יותר והבטיחותי הרבה יותר מדגם הGLF אותו הייתי פוסל על הסף, בנהיגה נורמאלית גם היונדאי האוט' צורכת דלק באופן סביר, ואם היא ידנית אז בכלל עניין הדלק הוא לא רלוונטי בשיקול. מה שבטוח שהרכב הזה מפגין אמינות לא פחות ממצויינת (מניסיון).

בתקציב שלך ובדרישות שלך הייתי מחפש גם פונטו ספייס שמורה. מבין שלושת הרכבים הללו היא תהייה החסכונית והזולה ביותר בחישוב כללי של כל הפרמטרים (דלק, טיפולים שוטפים, וחלקי חילוף).

שוב אם ידני בא בחשבון וה5 דלתות זה הכוונה שלך ל"הצ'בק" ואין לך בעיה גם 3 דלתות, אז גם ה206XS נכנסת לחיפוש, ממנה תרוויח הכי הרבה בכל במה שקשור להנאה מנהיגה, מראה,איבזור וכוח, לעומת שאר הרכבים שהעלנו פה. כמו כן זה גם אחד הרכבים שנותנים הכי הרבה תמורה לכסף בשיקלול כל הנתונים, (זה רק אם 3 דלתות ידני בא בחשבון).

בכל אופן ממש אין לך מה לרדת מה206 לסוגייה.

לדעתי מבין שלושת הרכבים הללו, חפש את הרכב עם הנתונים הטובים ביותר: שנתון, יד, ק"מ, ולפי זה תמיין.

ה"מותג" פחות רלוונטי לדעתי, בסיטואצייה הזו.

ושוב אם אתה רוצה משהו קצת אחר וקצת יותר מהנה וכל מה שכתבתי לפני, אז קודם ה206xs.

ד"א תשקיע קצת בחיפוש בפורום: לאחרונה ניפתחו הרבה מאוד שירשורים כאלו, בטווח המחירים שהעלת.

בהצלחה.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...