Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך פתרון לבעיות הגברה בבקשה

Vast_27
שימו לב! השרשור הזה בן 5139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

הרבה זמן לא הייתי בפורום , לאחרונה קצת יצאתי מהדרייב הזה של הטירוף לסאונד ברכב , אבל תמיד זה זמני.. החיידק הזה

תוקף אותך תמיד ולא יעזור כלום..:-)

יש לי מערכת ( בחתימה ) יחסית די מושקעת. לא מהמערכות היוקרתיות אבל בהחלט נחשבת לסבירה וכך גם ציפיתי שהשקעתי

בה קרוב ל 8K שח. מאז שהתקנתי אותה לפני כשנה וחצי אני מרגיש שאני לא מנצל את הקומפוננט ( כנראה ) עד תומו.

הסט הוא של IMAGE DYNAMICS שנחשב לאחד האיכותיים שלהם. אני זוכר שהתלבטתי בינו לבין הרץ היי אנרג'י בזמן הקניה

והסט הזה בזמנו היה נשמע לי יותר בשרני מבחינת המיד. המיד שלו בועט כמו סט אמריקאי טיפוסי. אני חושב שהגבוהים בהרץ

יותר איכותיים ונעימים חייבים להודות.

הסט שלי מוגבר ע"י ALPINE MRP-600 שנותן 100X4 ומחובר בבריד'ג לסאב 10" IDQ. הסאב נשמע בסדר וממלא את חלל

הרכב עם באס מאוד דומיננטי , אך הסט מקדימה לפי דעתי פשוט לא זז , הכוונה שלי שהמגבר לדעתי לא מנצל 50% ממנו.

הטוויטרים נשמעים לפעמים חזק יותר מהמיד עצמו , בחלק גדול מהמוזיקה הם "משתלטים" על הבמה יותר מדי ומכאיבים באוזן.

כשאני פותח את הדלת וחושף את המיד של הרמקול , המיד בקושי רוקד. לא יודע אם זו אינדיקציה אבל אני חושב שמיד שמוגבר

בצורה בריאה צריך לרקוד פנימה והחוצה ולהפיק בס בבמה הקדמית ללא קשר לסאב. אצלי זה לא ממש כך.

לגבי כיוונים , עברו אצלי כבר כמה וכמה מתקינים וגם אנשים עם נסיון רב. כיוונו לי את האלפיין 9855 בצורה אבסולוטית. אין שיפור משמעותי בין כיוון אחד לשני.

תודה לכל הסבלניים שקראו את הסיפור שלי , אשמח לשמוע מה דעתכם ואם אתם יכולים למצוא איזה המלצה ברשת ( ניסיתי ) לגבי הסט קומפ' שלי ואיזה הגברה מומלצת לו.

יכול להיות שבאמת המגבר שלי חלש עליו.

המון תודה לעוזרים , אם יהיה מפגש צפון בקרוב אשמח לבוא שתשמעו את המערכת ותבינו על מה מדובר.

Alpine 9855R / Amp - Alpine Mrp-f600

Comp -Hertz Hi Energy / Sub - Image Dynamics IDQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן מאוד שהקרוס הפסיבי מסרס את הסט

המלצה :

1.תקנה מגבר מונובלוק בניפרד לסאב

2.תעבוד אקטיבי עם המגבר אלפיין,יש לך קרוס 3WAY ב-HU שמתאים למטרה זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה ,

חשבתי על מה שאתם אומרים ובאמת התחלתי קצת לחפש מגבר מונו לסאב. המלצות יתקבלו בברכה עבור IDQ10 שלא יקראו את הכיס. כמובן גם האם צריך לשנות משהו במערכת חשמל כאשר מדובר בשני מגברים ברכב.

לגבי הסט , במידה ואשאר עם מגבר 4ערוצים 100X4 בשביל הסט הקדמי בלבד , זה לא צריך להדאיג ? לא עלול להגרם נזק לסט אם אחבר אותו בגישור ? ולגבי הכיוון של לעבוד אקטיבית במגבר , אין לי מושג ממש על מה מדובר , אבל אבקש מהמתקין

שיעשה את זה , אני מקווה שהוא יודע על מה מדובר.

תודה בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאזות פיזיות ?

אין לי מושג. בכל הקשור לכיוונים אין לי ממש ידע. אני נותן לאחרים להתעסק.

עדכון , נכנסתי עכשיו לפורום של IMAGE DYNAMICS והבנתי שהסט שלי אוהב מאוד הגברה חזקה.

מדברים שם שהוא מתחיל לחיות ב 80W לערוץ , אבל ההמלצה היא ל 150-200W לערוץ. שם הסט במיטבו.

כנראה שהמגבר שלי שמוצהר 100X4 הוא גם אנדרייטד. בפועל הוא מוציא כנראה 60-70 ולא יותר מזה. אולי אני טועה.:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הבעיה לדעתי, שאתה נותן לאחרים להתעסק בכיוונים אין חוקים כיוון אחד וזהו..

אתה צריך לכוון לפי האוזניים והטעם האישי שלך..כל אחד שנכנס לאוטו שלך מכוון לפי אוזניו ואתה לא בהכרח אוהב את זה.

תעזר בחבר טוב או מתקין שאתה מכיר שיישב איתך פיזית באוטו לכיוונים כמו שצריך.

רדיו דיסק: Clarion DXZ786USB

מגברים:DLS RA-40 מונו-SunDown 1000D

קומפוננט: DLS UP6i

סאב: Ascedant Audio Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...