Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטומוטור 2010

smcboy
שימו לב! השרשור הזה בן 5168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קשה מאוד להבין את כל אותם האנשים שאומרים שלא שווה לשלם את הסכום ולא שווה לבוא בגלל סיבות XYZ.

עם כל הכבוד לאותם אנשים שלא רוצים לבוא,ת'כלס אל תבואו זה לא אמור לעניין אנשים אחרים בסופו של דבר זה עסק שלכם.

השרשור הזה היה אמור להיות לפי דעתי לאנשים שכן יבואו בנוגע להתייעצות מה יש ומה אין שם ולא על אם שווה לשלם או לא.

שכל אחד יעשה את החשבון הכלכלי שלו ויחשוב מה טוב לו,אז לא תבואו אז מה, עדיף לנו שיהיה כמה שפחות אנשים.

מי שמעדיף ללכת ליד אליהו,מסגר,אולמות תצוגה של רכבים בארץ שיהיה לו לבריאות,לכו לשם תהנו כמו שבוודאי תהנו באוטומוטור ותספרו חוויות לכולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני רוצה להמשיך את הדיון של "שווה או לא שווה" אבל אני חייב לומר שאחרי ביקור בז'נבה 2009 אני פשוט לא מבין איך

הלכתי כל השנים לתערוכות האלה בארץ. גם כשמגיעים לתערוכה בז'נבה (שהיא לא הכי גדולה או מרשימה) יודעים פחות או יותר

למה לצפות, אבל בפועל זה לא הכין אותי למה שראיתי שם - תערוכה בסדר גודל של אני מניח פי 10 יותר גודל מאוטומוטור, אין

בשום מקום דוכנים של צעצועים לרכב/שמנים/צמיגים ושטויות מהסוג הזה שרק באוטומוטור מעניקים להם האנגר שלם, כל

האקזוטיקות שעולות על הדעת - בוגאטי ויירון (לא פחות משלושה! שתי גרסאות של היצרן + גרסה נוספת של מנסורי), קוניגסג,

פגאני (שהציגו גם מערכת סטריאו שלהם), אסטון מרטין (כולל הקונספט one 77 המדהימה), פרארי, למבורגיני, מזארטי, וייסמן,

ספייקר, רולס רויס, בנטלי, לוטוס, גמפרט, פורשה, אלפא רומיאו (עם ה 8C החושנית לגמרי), מורגן, סדנאות עיצוב, סדנאות

שיפורים שמשפרות רק את הדגמים הכי מופרעים שיש ליצרנים (בערך כל מה שרשום עליו AMG), אפילו סיטרואן הציגו קונספט

אקזוטית מדהימה, ועוד שמות שאני לא זוכר כרגע...

ובאוטומוטור? כל המדינה מצטופפת בהיסטריה על מנת חס וחלילה לא לפספס מבט באודי R8...

צפיפיות? לא צפיפיות ולא נעליים.

אנשים נדחפים? לא נדחפים ולא נעליים.

אנשים שצועקים לי באוזן "אחי, בואנה אתה חייב לראות"? לא צועקים ולא נעליים.

ילדים מתרוצצים/צועקים/מלכלכים/שורטים רכבים? אתם רציניים?

תצוגה בחוץ מתחת לשמש? אין כזה דבר משהו מחוץ לאיזור ממוזג.

תור עם דחיפות בדוכן אוכל? חחח, תור כזה ישר עוד לא ראיתי בחיי.

ומחיר הכרטיס??? 45 ש"ח (במדינה בה להזכירכם השכר הממוצע - כפול - מישראל).

ולחשוב שבשביל הבושה שקוראים לה אוטומוטור לוקחים 89 ש"ח! לא יאומן המדינה שלנו.

אני זוכר ב 1994 הייתי בפעם הראשונה באוטומוטור והייתי על הרצפה. פרארי F40, למבורגיני דיאבלו (שתיים מהן) בארץ הקודש!

וואו! אבל השנים עברו, המארגנים הפכו לחמדנים, ליבואנים כבר לא איכפת, ואחרי יותר מדי תערוכות שהייתי בהן (והתאכזבתי), אני

עם אוטומטור סיימתי. אם אתם באמת חובבי רכב (כולנו אני מניח) תעשו לעצמכם טובה ותלכו פעם בכמה שנים לתערוכה בנלאומית.

לחובבים כמונו זה שווה את זה.

נ.ב : אני באמת לא מבין מה כל הקטע הזה של לשבת בתוך הרכבים. הרכב דומם/לא נוסע/לא עובד! מה מלהיב פה? 20 שניות

שאמורות לגרום לי להרגיש כמו איזה לקוח פוטנציאל? נו באמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...