Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכוונה למתקין מגן חזירים

ETBK
שימו לב! השרשור הזה בן 5191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן כן!

רק ששלי שחורה עם מיגונים מצופי כרום.

Picture 073.jpg

Picture 077.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - להוריד. במחיר של "פגיעה" במקוריות", תרוויח רכב בטוח יותר, תקטין את פוטנציאל הנזקים לרכב שלך, ולטעמי תקבל רכב יפה יותר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לשם השוואה, הנה תמונה של איך שרכשתי את הרכב, מגן החזירים היה אצל הבעלים במחסן.

גם לדעתי הרכב יפה יותר בלי המגן אבל כפייתיות אנאלית בילתי נשלטת, כופה עליי להתקין את המגן ולנסוע ברכב בצורתו המקורית :x

wom.jpg

country3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי המגן היא סוג של זאב בעור כבש, המובן רק ל ל"ו צדיקים.

עם המגן, רק ל"ו צדיקים יבין שמדובר בגולף אחרת, וכל יתר הציבור יחשוב שיש כאן ערס מתוסכל שאין לו כסף ל"ג'יפ"...

השאלה היא מה אתה אוהב. כל היתר לא משנה כלום.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן!

רק ששלי שחורה עם מיגונים מצופי כרום.

באגירה , יש לך גולף קאונטרי ?

אוף כמה קללות אני מעריף עליך עכשיו .....

כמה כאלו יש בארץ? אחת ? שתיים ?

איזה רכב מגניב .... כשתחליט למכור תודיע לי .

לגבי מגן החזירים קשה לקבוע מהתמונות מה נראה טוב יותר לדעתי עם מגן אבל שחור זה היראה בסט, בכל מקרה ברכב שנוסע בעיקר בכביש הייתי מוריד את המגן.

(אלה אם אתה מגדיר אותו כרכב אספנות מבחינתך והוא מיועד לשימור בעיקר)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 2.

אחת שלי, דגם "כרומי" GTI.

השניה היא ירוקה מדגם הבסיס, שייכת לבחור רוסי חמוד מאוד מירושלים שלשמחתי הרבה, מאוהב ברכב ושומר עליו בקנאות.

להגיד לך את האמת, אני לא רואה אותי מוכר אותו בעתיד הנראה לעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...