Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוקרים לטרנו 2003

T.B_FIREFIGTHER
שימו לב! השרשור הזה בן 5187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ממליץ על WARN הם לוקרים מעולים.

עליות אין לי מושג אבל אתה יכול לשאול מכול מתקין מורשה כמו אספיר PROJEEP עידו אני בטוח שיש להם אותם.

רוסלן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

אני רכשתי לוקרים ידניים של וורן (warn) המיובאים ע"י הנפלד, מצטיינים בחזקם ומגיעים עם אחריות לכל החיים

(לא היה מצוין של מי):evil:

רכשתי והיתקנתי אותם אצל מוסך מוטי פרונט (ממליץ בחום) באזה"ת הישן בנתניה

העלות אם לא השתנתה מאז היא 1850 לזוג לפני מע"מ לפני התקנה

זה מחיר טוב?

בהתיחס למקוריים שעולים 3000- 4000 ליחידה ונטחנים כמו לחמניה טריה, זה מחיר פיצוץ!

מי שעושה טעויות משלם עליהן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקרים של AVM עולים 1200 כולל מע"מ, ברוב המקומות ללא התקנה.

לפי דעתי ולפי כמות הרכבים שראיתי שהלוקרים האלו מורכבים עליהם הרמה לא יורדת מWARN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

אני חדש בפורום הנ"ל אך באחרים די וותיק...

גם לי מחליק לוקר אחד בטארנו ואני צריך לרכוש זוג לוקרים.

לוקרים של "וורן"יעלו + מע"מ מעל 2000 ש"ח,

של avm לא פחות טובים ומשתווים ללוקרים שהיו מייבאים פעם בשם "סופרווי'נץ" למי שהכיר

בכל אופן המחיר הכי טוב שהשגתי הוא - 1300 לפני מע"מ.(אם יש ב - 1200 כולל מע"מ תגידו איפה ?)

אולי אם ניגש כמה רכבים ביחד לרכוש נשיג מחיר טוב יותר ?

אשמח לשמוע לדעתכם...

דרור - 054-3047054

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שלדגם טראנו ללא לוקרים מקוריים, ניתן להרכיב לוקרים ידניים, בגלל שהציריה קצרה יותר מאשר דגם עם לוקרים אוטומטיים מקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שלדגם טראנו ללא לוקרים מקוריים, ניתן להרכיב לוקרים ידניים, בגלל שהציריה קצרה יותר מאשר דגם עם לוקרים אוטומטיים מקוריים.

אפשר להתקין לוקרים ידניים לטראנו ללא כל בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...