Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט קיט מתנול - איביזה טורבו.

שימו לב! השרשור הזה בן 5229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צ'יפ פתוח לבוסט קונטרול, אינלט, פילטר, דאון-פייפ, קיט קולר חזית של קופרה, והמתאנול :wink:

הא, ולא שמתי מדבקה של RIEGER TUNING, כי הסבירו לי שזה לא מוסיף 5 כ"ס כפי שחשבתי :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיט MUST לכל הגודשות בארץ.

הייתי אצל רון ביום שני והוא החליף לי פלאגים כי הייתה שגיאה במסוף כאשר הוא התחבר.

אז הסתכלנו על הפלאגים והם היו כולם גמורים מדטונציות, וזה למרות ה 98 שמלאתי.

עכשיו אין שום דטונציות, המערכת הזאת ממש שומרת על הבוכנות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יריב זה אמין לחלוטין? לא יוצר עוד בלאי ?

זה השיפור הכי מומלץ בתקציב הזה לאיביזה סטנדרטית עם ציפ,אינלט,פורק,פילטר,צנרת,K03?

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה של שרון.הרי לאחר מתאנול האוקטן עולה בכמה מספרים וזה נותן אפשרות לקדם הצתה ולא רק להשאיר אותה על אפס עגול.שאלה האם מישהו עשה את זה או שרק מסתפקים בידיעה שאין יותר תיקונים.אחרי הכל זה רק חלק ממימוש הפוטנציאל של מערכת כזו.קידום הצתה =יותר כח.תקנו אותי אם אני טועה

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יהיו יותר שאלות, ולחסוך זמן של אביחי לרשום את כל זה עוד פעם אצטט את ההודעה הפרטית שלו אליי עם הסבר של כל זה:

נכון! למרות שאתה מתדלק עם 95 אוקטן ובפעם האחרונה שנסענו ביחד גדשת 1.5 באר ב2700סל"ד ו1.05באר ב6000סל"ד וקידמנו את ההצתה ב0.75 מעלות לא היו תיקוני הצתה

אם לא היית מחליף לפלגים מקוריים אלה לפלגים בדרגת קור נמוכה יותר היינו יכולים לקדם את ההצתה עוד קצת

ברמה העקרונית תיקוני הצתה זה ההגנה של המחשב על המנוע כשהוא מזהה צילצולים/דטונציות הוא מאחר את ההצתה

ככל שהגדישה גבוה יותר או שההצתה מקודמת יותר יש צורך בשימוש באוקטן גבוה יותר

אוקטן גבוה יותר פרושו דלק פחות פציץ

אנחנו רוצים שהבעירה במנוע תיתבצע עלידי הניצוץ של

הפלג ולא על ידי לחץ הדחיסה או החום בתא השריפה

דלק באוקטן 95 יתפוצץ בלחץ נמוך יותר מאשר דלק 98 אוקטן ולכן יהיו דטונציות והמחשב יאחר את ההצתה

הפיתרון הוא הורדת גדישה שינוי מפת ההצתה בתוכנה

או מה שעשינו הזרקת המתנול. שלמרות השימוש באוקטן 95 וגדישה גבוה יותר בסל"ד הגבוה.מעלה את האוקטן מורידה את הטמפרטורה ביניקה בתא השריפה ואת טמפרטןרת הפליטה EGT

ועדיין קידמנו בקצת את ההצתה

לדוגמא

אם לפני המתנול נסעתעם דלק 98 אוקטן והיו לך תיקוני{איחורי} הצתה של 1.5-2 מעלות אז עכשיו ההצתה מקודמת ה1.5-2 מעלות +0.75 כלומר כ2.75 מעלות יותר ממה שהיא הייתה כשתידלקת 98 אוקטן

קידום כזה אמור להוסיף כ5-7 כ"ס!

שיהיה לכולם יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יריב זה אמין לחלוטין? לא יוצר עוד בלאי ?

זה השיפור הכי מומלץ בתקציב הזה לאיביזה סטנדרטית עם ציפ,אינלט,פורק,פילטר,צנרת,K03?

אין אמינות ל 100% במיוחד בשיפורים.

אני במקומך דווקא מתקין אינטרקולר חזית,ואז יום אחד גם מתאנול,אבל הכול תלוי בשימוש שלך ברכב,עם אתה אוהב ללחוץ ועוד אוטו 5-2 קדימה חשוב לך אז לך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם המתנול זמין למילוי בכל הארץ.

מה קורה שהמיכל נגמר ולא ממלאים? האם נוסעים רגיל? האם זה דופק את המערכת או כל דבר אחר?

אני עצלן...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכל במותקן בבגאג' מכיל 3 או 4 ליטר.

יש נורית מאם היא מהמהבת זה סימן שהמיכל עומד להגמר (בערך על שליש), ואם היא דולקת כל הזמן אז המיכל ריק.

אז או שיהיה לך בקבוק של 1.5 ליטר ספייר בבגאג' אם נתקעת בנסיעה ארוכה, אם לא אז המצב הוא שאתה נוסע עם דלק 95, אז תצטרך לא ללחוץ עד הסוף כי הרכב פשוט יצלצל, זה הכל

את המתאנול קונים במיכל 15 ליטר (לאחר ערבוב עם מים זה יוצא 30 ליטר תערובת),

E&A נתנו לי בית עסק בחולון שהם קונים ממנו את המתאנול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבו שזה תערובת 50\50 מים ומתנול. אני שואל אם זה מי ברז או מים מזוקקים?

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...