Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שקיעה בחול - איך יוצאים מזה?

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחחחחחחח , הרגת אותי עם סיפור הבוץ , מזכיר לי את החוויה הבאה (מסופר מעדות שמיעה במכשיר הקשר בצבא):

הייתה לנו בזמנו בפלוגה פז'ו 504 דיזל טנדר. חורף 92' , מי שזוכר , היה אולי החורף הכי קשה בחמישים השנה האחרונות. עבדכם הנאמן יושב בקונטיינר קטן מלא מכשירי קשר ומקשיב (באמצע תרגיל , לילה שחור ,גשם סוחף):

מ"פ : "מיקומכם ?"

חיילים : "נק' XXX"

מ"פ : "אנחנו בדרך אליכם לביקור"

שלוש דקות מאוחר יותר .

מ"פ : "אתם עדיין ב-XXX?"

חיילים : "חיובי".

מ"פ : "רות , אני צריך שתבואו עם הגלגלים שלכם (בעברית , נ"נ ) להוציא אותי , אני תקוע בבוץ " (כאן המקום לציין שהמ"פ היה טיפוס שנוא במיוחד והאדמה הייתה שחורה ובוצית במיוחד. מקור לא אכזב לבדיחות ודאחקות :lol: ).

חיילים : " בדרך אליך"

10 דקות מאוחר יותר:

חיילים : "קודוקוד שומע?"

מ"פ : "חיובי"

חיילים : "אנחנו לידך , אבל גם אנחנו תקועים " (בדיעבד הסתבר שהם היו 14 מ' ממנו)

מ"פ : (חצי צעקה) "למה אתם לא נזהרים ? , תארגנו גלגלים גדולים! " (בעברית- משאית ריו).

חיילים : "חיובי"

25 דקות מאוחר יותר:

חיילים בריו : "קודקוד שומע?"

מ"פ : "חיובי"

חיילים בריו : " רות , אנחנו לידך ,אבל גם אנחנו שקענו בבוץ :!::shock: "

כאן התערב המג"ד , טיפוס עצבני בפני עצמו:

מג"ד : "שימו לב , כאן המג"ד , מה זה צריך להיות ? תתחילו להסתכל איך אתם נוסעים ! , ולאן אתם נכנסים , זה לא יכול להיות ככה".

חיילים : "מצטערים קודקוד , זה היה בדרך לחילוץ..."

מג"ד : "לא מעניין אותי, תיזהרו ותסתכלו לאן אתם נוסעים. עכשיו תקראו ל"חץ" (משאית ריו עם מנוף גדול" שיוציא אותכם ! "

קראו ל"חץ".

שעה אח"כ.

חיילים ב"חץ" :"קודקוד שומע ?"

מג"ד :"שומע."

חיילים ב"חץ" : "אההההההההה..... אהההההההההה.... גם אנחנו תקועים לידם ! " :shock::oops:

מג"ד (בצעקות שלא הצריכו מכשיר קשר): "מההההההההההההההה :mad::?: אני אכניס את כולכם לכלא :!: מה זה צריך להיות ? למה אתם לא מסתכלים לאן אתם נוסעים?"

חיילים ב"חץ" : "אבל קודקוד..."

מג"ד : " שום אבל , תקשיבו לי טוב , אני בדרך אליכם , אל תזוזו עד שאני מגיע !!!" :mad:

(וכל זה בצעקות אימה)

אחרי עוד 20 דקות

מג"ד (בקול קטן קטן ונחבא אל הכלים) : "מבצעים שומעים?"

מבצעים : " שומעים"

מג"ד (בלחישה קלה) : "אני חושב שכדאי שתשלחו לי גם חילוץ. אני תקוע..."

:shock::shock::lol::lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted:

לכאב הבטן מהצחוק לקח יומיים לעבור , המערכונים הכי גדולים של הגשש לא התחרו בזה.

החילוץ הגדול נערך יום למחרת , בעזרת טרקטור ענק שהובא מאחד הקיבוצים השכנים.

יותר לא היו צעקות בקשר אצלנו... 8):D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ההפתרון הכי קל והמצליח..

גם לי קרתה "תקלה" כזאתי אז קראתי לפני שקרה לי תמקרה הזה במגזין רכב שטח

שהכי פשוט לקחת את את השטיחונים שבתוך הרכב לשים מאחורי הגלגלים ולסוע ולתת טיפה גז..ניסיתי ועזר

אפילו מגיוור היה גאה בך!

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום באיזור תל מונד התלבטתי אם להכנס לשטח מסויים, מחשש לשקיעה, ועוד אחרי הגשם של אתמול.

השאלה שלי היא אם יש דרך לדעת אם הבוץ טובעני, או שיש מצב לשקיעה, לפני שאני עולה עליו עם הרכב?

אני ירדתי והרגשתי עם היד את המרקם של החול, והחלטתי לעלות עליו. לא שהייתי שלם בעצמי שלא אשקע :lol:

הנה תמונה נחמדה מהיום, לאחר ההתלבטות העצומה :lol:

8)

מצטרף לשאלה ...

:roll:

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום באיזור תל מונד התלבטתי אם להכנס לשטח מסויים, מחשש לשקיעה, ועוד אחרי הגשם של אתמול.

השאלה שלי היא אם יש דרך לדעת אם הבוץ טובעני, או שיש מצב לשקיעה, לפני שאני עולה עליו עם הרכב?

אני ירדתי והרגשתי עם היד את המרקם של החול, והחלטתי לעלות עליו. לא שהייתי שלם בעצמי שלא אשקע :lol:

8)

מצטרף לשאלה ...

ללכת בתוכו.

אם לכם קשה ,גם לאוטו יהיה קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

כולם כאן נתקעו בשטח חולי/בוצי, אבל אני היחיד שנתקעתי בשטח בנוי בתוך השכונה שלי.

סיפרתי את הסיפור בשרשור הפאדיחות בתחילת דרכו של הפורום, ואני מפרסם אותו כאן שוב

במלואו לטובת אלו שלא היו איתנו אז או ששכחו. הדבר קרה לפני יותר משנתיים:

רקע כללי - בשכונה שלי לא ניתן לעבור מהחניה של המרכז המסחרי לחניה של הבית כנסת, וזאת משום שבכוונה הכניסה לחניה של הבית כנסת מכיוון המרכז המסחרי ממש ממש צרה - מצד ימין יש את המדרגות של הבית כנסת בזווית של 90 מעלות בצורה כזאת - _| ומצד שמאל יש סוף של חומה בצורה כזאת |====.

כנראה שזה ממש הפריע לי נפשית כי כל פעם הנסיעה מהבית שלי למרכז הייתה פי 5 מרחק ממה שהיא הייתה אמורה להיות אם יכלתי לעבור שם - הרגשתי שהמערכת דופקת אותי :evil: .

הרכב - פיאט פיורינו - רכב שטח אימתני חמוש בצמיגי 165/70/13 (Pirelli P3000 למתעניינים).

הנהג - אנוכי בכבודי ובעצמי וברכב עוד 3 חברים.

התקופה - הייתי ממש משועמם מהחיים (יומיות... :shock: )

החלטתי - לא עוד להיכנע למערכת - הגיע הזמן למרוד!

נעמדתי בדיוק מול הפתח הצר. קיפלתי מראה שמאלית. גלגלים שמאליים צמודים לקצה סוף החומה. מצד ימין ידעתי שהגלגלים הימניים הולכים לטפס על כמה מדרגות, אבל לא ידעתי ש... טוב, נותן בגז, הגלגלים הימנייים עולים מדרגה אחת ללא בעיות. נותן גז, הפיורינו מנסה לעלות מדרגה שנייה, לא מצליחה. סימן שצריך עוד גז. עוד גז - הגלגלים הימניים מטפסים את המדרגה הזאת גם. שיגעון, אבל עדיין אין מקום לפנות שמאלה בלי להיתקע בחומה. צריך לטפס מדרגה שלישית! גז, האוטו לא עולה. עוד גז - גם לא עולה. פול גז! - סוף סוף הגלגלים הימניים מטפסים את המדרגה השלישית. עכשיו התמונה היא כזאת: צמיג ימני קדמי עומד על 3 מדרגות בגובה 40 ס"מ בערך מעל הריצפה, כל שאר הצמיגים על הריצפה, והפיורינו נוטה שמאלה בזווית מטורפת.

הגיע הזמן לסובב את ההגה שמאלה ולהתחיל לרדת את המדרגות (מזכיר לכם - מדובר במדרגות זוותיות 90 מעלות). הפיורינו מתחילה לרדת, ואני כבר מתחיל לחשוב שהמשימה הושלמה! הגלגל הימני יורד למדרגה הראשונה. ואז זה מתחיל לקרות. אני מתחיל לשמוע את השילדה מתחככת במדרגות! טוב, אין מה לעשות, אין מצב לחזור ברוורס, נותן גז וממשיך ישר עד ש....

האוטו נתקע! שני הגלגלים הקדמיים עומדים באוויר ומחליקים, לוחץ גז וכלום - BurnOut - כל השכונה שלי התחילה להריח את הצמיגים. אין קדימה, אין רוורס, אין מה לעשות, גם מהאוטו בקושי יכולנו לצאת כי החומה הפריעה. יצאנו מהאוטו, אנשים עוברים ומסתכלים על האוטו המומים (איך הוא הגיע לזה? מה זה המטומטם הזה?). אנחנו מתפוצצים מצחוק ולא יודעים מה לעשות, לקרוא לגרר, לקרוא לאבא, או להשאיר את הפיורינו בתור פסל סביבתי.

בסוף עלה רעיון במוחי - 2 חברים שיבואו לשבת על המכסה מנוע, כל אחד מעל לכל גלגל, ועוד אחד שידחוף מאחורה לכיוון מעלה ככה שהפרונט ירד. מכניס לראשון, לא הולך, Burnout, הייתי בטוח שאכלתי אותה ואז הבנתי את מקור הבעייה - הבחור השמנמן של החבורה דוחף את האוטו מאחורה במקום לשבת מקדימה על המכסה מנוע! מיד הוא הועבר קדימה והפלא ופלא - האוטו התחיל ליסוע. שמעתי את כל שאר השילדה מתחככת במדרגות, הגלגלים האחוריים טיפסו גם כמה מדרגות,ירדו אותם ו - המשימה הושלמה! מה שבטוח - בגולף אני לא ינסה את זה.

נזקים - 1. שילדה משופשפת חסרת זפת על כל אורך צד ימין של הפיורינו.

2. מדרגת בית כנסת שבורה ועוד כמה מדרגות מלאות בזפת - סליחה ביום כיפור.

3. אגו שהתנפח - ניצחתי את המערכת! ואת העירייה! ואת התאילנדים שבנו את החומה כל כך קרובה למדרגות.

מוסר השכל - להמשיך לעשות שטויות בשביל שיהיה מה לספר לפורום :wink:

******להבא עדיף לתת לינק להודעה הקודמת :idea: זה כדאי ! (ג. יפית) ****

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8)

מצטרף לשאלה ...

ללכת בתוכו.

אם לכם קשה ,גם לאוטו יהיה קשה.

לא על זה אני מדבר ...

ברור שאם לי קשה אז גם לאוטו קשה .

אני מדבר איתך על ההפרש משקלים העצום שיש בין בן-אדם בגילי (60 קילו) לבין רכב (1000 - 1500 קילו) ,

יש דרך לדעת אם אני עולה וזה בסדר אז שגם לרכב זה יהיה בסדר ?

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הנה התמונות מהסרט שלי..

**אל תכניסו אותי לתחרות התגובה המאוחרת :D - פשוט לא מתאפשר לי להכנס לכאן הרבה**

אני מתחרט שהורדתי את הטאסות לפני הצילום - היא נראתה כמו מכונית ראלי אחרי ראלי מונטה קארלו גשום.

לא לדאוג.. ישר אחרי הצילומים נסעתי למפעל "פריגת" בגבעת חיים כדי לנקות אותה יסודי עם גרניק מפלצתי במים חמים, אבל, בגחון נשארו שאריות שהתייבשו עם הזמן.. הייתם צריכים לראות את הפרצוף של ישראל מהמוסך בחדרה כשהעלה אותה על ליפט :lol:

"לפחות עשית מיגון לצמות שמתחת לרכב.."

17-מרס 1999פיג'ו 306 במצוקה.JPG

16- מרס 1999פיג'ו 306 במצוקה.JPG

15- מרס 1999פיג'ו 306 במצוקה.JPG

19- מרס 1999פיג'ו 306 במצוקה.JPG

18- מרס 1999פיג'ו 306 במצוקה.JPG

La Bellezza Non Basta

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את הסוויפט שנסעה בכל מקום בלי לעצור (להרבה זמן)....

לרדת לים עם האוטו זה כיף מוזיקה שמש וחול....

ירדתי עד למים הרבה פעמים והתחפרתי המון אבל עם סוויפט זה שטויות, מתנדנדים בתוך האוטו מצד לצד + קצת משחקים עם ההגה והכל בסדר...

זה גם רכב קל מאוד אז לא בעיה להרים אותו קצת הצידה (מזכיר לי את אילת, נריה מרים את האוטו קצת שמאלה וסרגיי מחזירו ימינה)...

אבל פעם נתקעתי בבוץ חזק כשניסיתי לקצר מאבן יהודה לבית ליד דרך הפרדסים... זה היה בחורף והיה המון המון בוץ (עד הדלתות) חבר שלי יצא מהרכב וליכלך את הבגדים כשהוא הלך לחפש קרש ובינתיים המשכתי לשחק עם ההגה + קדימה,אחורה. עד שהואחזר כבר יצאתי מכלל סכנה והוא ממש התעצבן...

היה כיף ו וולבו 244 נוסעת בשטח חבל"ז .....

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הלנטיס שלי היא לא ליסינג לצערי - ולמזלי לא התיישבתי על הגחון - ולמזלי הסיפור נגמר תוך 5 דקות.

ואגב, הבחורה היא זו שישר עלתה על הרעיון של לחפור מתחת לגלגלים, והיא ישר ניגשה למלאכה, עוד לפני שאני הצלחתי להבין מה בכלל קורה מסביב ! :D:lol:8)

עכשיו שמתי לב לתגובה הזו. יש לי רק דבר אחד להגיד לך:

:lol:תציע לה נישואים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אם בחורה לא יודעת מה זה טורבו, באיזה עיר מייצרים את פיאט, ומי נמצא בקונצרן GM, אני אפילו לא מסתכל עליה.... :lol::D:twisted:

טוב סתם, את כל קונצרן GM אפילו אני לא יכול למנות בלי לשכוח מישהו.... :D

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד ויש מקום שאני מעוניין לעבור בו... מקום חולי (חול קשה, אין אפשרות לפנותו)

אני מעוניין לעבור שם... הבעיה היא שיש מעין גבעת חול קטנה... (שוב פעם, חול קשה... אין אפשרות להשטיח שם את האזור).... הבעיה היא מרווח גחון, בכל פעם שאני מנסה לעבור הגחון נשכב על הגבעה ואזי קדמיים/אחוריים באויר (בדר"כ באלכסון) ואז אני תקוע...

הרכב שלי הוא בעל הנעה קדמית שכאשר יש זיהוי של איבוד אחיזה בקדמיים יש העברה לאחוריים... אין נעילות דיפרנציאלים בכלל... ככה שההעברה אחורה במרבית הזמן לא ממש תורמת הרבה...

איך אני יכול לעבור שם? יש למישהו רעיון? בכל פעם אני מנסה פתרונות כמו בניית גבעות קטנות לגלגלים ע"י שימוש בבלטות וכל מיני חפצים קשיחים שאני משיג באזור... אבל נמאס לי לשחק בלגו בכל פעם שאני עובר שם.. ולצערי אני צריך לעבור שם...

יש למישהו רעיון אחר שאני עדיין לא חשבתי עליו?

רמי

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...