Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעה בנושא מגבר

שימו לב! השרשור הזה בן 7367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אני די חדש בפורום אז אבקש דעתכם ..אוקיי יש לי 6"9" cerwin vega מאחורה סט ai cerwin vega מקדימה וסאב jbl gti היה לי עד לפני שבוע עבד כשלוש שנים על כל המערכת הזאת מגבר (חיה) של רוקפורד punch 400.4 הישן והטוב . טוב כמו כל מגבר של רוקפורד הוא היה מתחמם אבל סחב איכות סאונד מעולה.לפני שבוע נשרף המגבר ולא ניתן היה לתקן אותו .לא התפשרתי וקניתי מגבר liginig audio s5700 5 ערוצים.(מכייוון שנודע לי שהרוקפורד נשרף כתוצאה מחיבור כל המערכת אליו.שאלותיי הם:

א)מה דעתכם האם עשיתי טוב שרכשתי את הגבר הנ"ל

ב)מה דעתכם על המגברים של lithing audio בכלל ועל המגבר הספציפי בפרט http://www.lightningaudio.com/latech/library/amplifiers/2001_StrikeS5700_MAN.pdf

ג)איך זה לעבוד עם מגבר 5נ ערוצים האם יותר טוב ממגבר 4 ערוצים או שמא עדיף שני מגברים תודה מראש אנשים מצ"ב מדריך על המגבר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה תמיד עדיף לקחת 2 מגברים כי ככה מגבר אחד לא מקבל את כל העומס אם זה מתפצל לשניים עדיף מגבר כמה שהוא מסוגל להרים 2 זוגות וסאב תמיד עדיף לא לאמץ אותו אבל ממש בכיף תתחדש אח שלי !!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר צריך לעשות את העבודה. בקשר לכך שעדיף שני מגברים על אחד, זה תלוי בתכנון של המגבר שכן יש מגברים אם יותר מספק כח אחד ואז בעצם מדובר בשני מגברים תחת מארז אחד.

כנס לביקורות ב http://www.carsound.com יש שם ביקורת על המגבר 6 ערוצים מאותה הסדרה שקנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני לא יוכל לשבח את קנייה שלך כקנייה הטובה ביותר

שעת סיפור :

חבר לפני כ 3 חודשים הלך קנה את המגבר הנ"ל מחנות ממחיר די מופרז ( כולל התקנה הוא טוען כול הזמן ) במחיר של 3500 שקלים חדשים.

התוצאות בשטח מאוד מאכזבות ואיכות הסאונד למצדיקות את הכסף ששילם.

הקומפוננט מקדימה של MB ( לא זוכר את הדגם :? ) מאוד היו רועשים ולא מדיוקים

HU 840 של פיוניר

ויציאת הסאב של מגבר די חלשה

עם אבל !! עם אתה אוהב את מה שאתה שומע והכוח מספיק לך אז מפשוט תתחדש ושיהיה לך בכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז קניתי אותו ב2500 ש"ח ולאחר כיוון אישי שלי (לאחר הכיןן של המתקין התוצאה לא הייתה משהוא)הכל ממש פצצה הסאב כאילו קניתי חדש והרמקולים סוףף מגבר ממולץ בחום שווה כל אגורה....... תודה אנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...