Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Pimp My Ride... או קצת קוסמטיקה

שימו לב! השרשור הזה בן 5451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי עבודה קשה.. והיא להפוך את הרכב שבתמונה לרכב שכיף ומגניב לנסוע בו.

אני חייב להודות, שכרגע, אני מרגיש די מסכן לעובדה שאני עומד לנהוג ברכב הזה. הרכב מרגיש כמו גרוטאה מבפנים ומבחוץ, לא קרוב לעשות רושם.

התמונה היא לא המכונית הספציפית שלי, אבל אותו דגם ואותו מודל. המכונית שלי נראית בדיוק אותו דבר.

Opel_Astra_1997.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל ניתן לשינוי, השאלה מה התקציב שלך, מה הטעם שלך והאם אתה רוצה שהתוצאה תהיה חוקית או לא.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה רושם? תמכור את הרכב במקום, ותקנה רכב מרשים (בהתאם לתקציב כמובן).

אני חושב שחבל על הכסף שאתה עומד להוציא בלעשות את הרכב הזה "מרשים".

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספויילר, מגנזיום, חצאיות, בקיצור קיט וצבעים. השאלה שלך היא יותר דעה אישית..

אם היה לי באמת מוזה הייתי מוסיף - מגנזיום וצובע את המראות צד בצבע כסף ואולי מגן רוח.

יש מצב גם לכיסויים בצבע לבן למושבים.

אך הרכב הזה ניראה טוב גם בלי תוספות (לפי דעתי)..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו ניראה בסדר גמור לפי טעמי. אם האוטו שלך ניראה כ"כ יפה ושמור כמו הרכב שבתמונה, אז אין צורך להוסיף כלום.

מקסימום, אם אין לך חישוקי סגסוגת כמו בתמונה, שים כאלה, תעשה לאוטו וקס וזהו. זה תענוג ליראות רכב ישן במצב שמור מאוד.

ספויילרים, חצאיות, ג'נטים 20" וכד' לא יוסיפו למראה (לטעמי בכל אופן). מעבר לזה חלקים רציניים עולים יותר מרכב שלך.

במקום להשקיע בארסיזצייה, במקומך הייתי משקיע על יישור קו, צמיגים, טיפול עם חומרים איכותיים, לתקן מה שלא עובד כמו שצריך וכד'.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו ניראה בסדר גמור לפי טעמי. אם האוטו שלך ניראה כ"כ יפה ושמור כמו הרכב שבתמונה, אז אין צורך להוסיף כלום.

מקסימום, אם אין לך חישוקי סגסוגת כמו בתמונה, שים כאלה, תעשה לאוטו וקס וזהו. זה תענוג ליראות רכב ישן במצב שמור מאוד.

ספויילרים, חצאיות, ג'נטים 20" וכד' לא יוסיפו למראה (לטעמי בכל אופן). מעבר לזה חלקים רציניים עולים יותר מרכב שלך.

במקום להשקיע בארסיזצייה, במקומך הייתי משקיע על יישור קו, צמיגים, טיפול עם חומרים איכותיים, לתקן מה שלא עובד כמו שצריך וכד'.

קיבלתי.

לצערי באמת יש בעיות רציניות במכונית בקטעים הפלסטיים, דלתות, חלונות, מראות וכד'.

הרכב עצמו והמנוע שבו - עשו רק 100,000 ק"מ ולא נתקעו פעם אחד! בעיה עם הגיר, לא הייתה פעם אחת.

לצערי, המכונית היא מודל 97 שלא פופולריות היום בארץ בכלל. על כן, כשהלכתי למוסך מאושר של UMI ברעננה, חלק מהדברים הם פשוט לא יכלו לתקן - חסר רכיבים.

אתה צודק, שאת כול זמני אני צריך להקדיש פחות למגני רוח ושטויות ויותר לדברים האלו. קיבלתי וצודק לגמרי.

עכשיו, מה זה ספויילארים, מה זה חצאיות, מזה ג'נטים ומה זה גריז? חח.

אבא שלי אמר שהוא מוכן לעזור לי כספית בכול העניין של קוסמטיקה לרכב, אבל כמובן שיש איזשהו גבול. המטרה שלי היא לא להפוך את הרכב למראה של רכב מירוץ, אלא פשוט להוציא אותו ממראה הגרוטאה היום. חח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה שלי - בהנחה והרכב שלך בעייתי כרגע מבחינת קוסמטיקה (בפנים) :

תתחיל להסתובב בתוך האוטו ולחפש את הפגמים. כל פלסטיק ופלסטיק, כל ריפוד קרוע, כל חלק שלא ניתן לתקן.

תעשה רשימה מ-ל-א-ה של הכל, וסע לסיבוב פירוקיות באיזור מגוריך.

אני מאמין שאם תשקיע באמת באיזה יום שישי אחד ותעבור 10-12 פירוקיות בסיבוב ענקי, כולל כפרים ערביים וכולל אזורי תעשייה, אתה תצליח להשלים את הרשימה שלך באופן מלא.

את כל מלאי החלקים האלה תיקח, תנקה יפה יפה ותשים ברכב.

אח"כ תנקה את כל יתר הרכב מבפנים, תקנה ריפודים יפים של הדר רוזן, תשים וקס של ARMORALL והנה קיבלת רכב שמאוד נעים לנסוע בו ונראה "כמו חדש".

רוצה אקסטרא? תיכנס לEBAY ותביא כל מיני כיסויים נחמדים עם הלוגו של אופל, בסגנון הזה:

http://cgi.ebay.com.hk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280355714905&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item414680b759&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12%7C66%3A2%7C39%3A1%7C72%3A1520%7C240%3A1318%7C301%3A0%7C293%3A1%7C294%3A50

וגם אפשר את זה:

http://cgi.ebay.com.hk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280356646934&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item41468ef016&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12%7C66%3A2%7C39%3A1%7C72%3A1520%7C240%3A1318%7C301%3A0%7C293%3A2%7C294%3A50

את שניהם יש לי בסיטרואן שלי, כמובן עם הלוגו המתאים.

רוצה עוד?! סע למתקין מקצועי של חלונות מושחרים. 400 ש"ח לכל האוטו ויש לך מכונית מדהימה.

לא הספיק לך!??!?!

תקנה באחת הפירוקיות סט ג'אנטים ממגנזיום בעלות של 500 ש"ח לרביעייה. גם אצלי עשיתי את זה ומאז אני מבסוט.

מקווה שעזרתי.

נ.ב:

לגבי קוסמטיקה חיצונית - תנסה טרטל וקס. אם הלך לך הצבע, תנסה פחחות כללית וצביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...