Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בהתקנת קומפוננט

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 7393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנתי קומפוננטים של BOSS מדגם RT-6CK ברכב מקדימה. בגלל גודל המגנט נאלצתי להתקין אותו על זוג מגבהים, כי החלון לא ירד עד הסוף. זה יצר מצב, שבו אין שום קיר שמפריד בין הצד הפנימי לצד החיצוני של הרמקול. נראה לי שאני מאבד את רוב הבסים כשהרמקול מותקן ככה.

מתקין ייעץ לי לקנות מן ספריי, שיוצא בצורת קצף ומתקשה. השיפוצניקים משתמשים בו לסתימת סדקים גדולים. הוא ייעץ למלא את החלל סביס הרמקול, כדי ליצור הפרדה בין הצד הפנימי לבין הצד החיצוני של הרמקול.

מה אתם אומרים, כדאי לנסות? :?

יש לכם אולי גם רעיונות, חוץ מקיק פנלים?

boss.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקול לא נכנס כולו לתוך הפתח המיועד, הוא בולט ממנו ולכן אין הפרדה בין החלק הקדמי לחלק האחורי של הרמקול?

מישהו ניסה את הספריי?? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ספריי!!! זה סילקון! זה יוצר בידוד! וואלה אני חושב שאולי זה יעזור....

אולי אבל....

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשים שם חומר יכול מאוד להיות שזה יגע בממבנה ומה שיקרה זה שגם הממברנה לא תזוז כלומר הסאונד יפגע וגם הרמקול עצמו יפגע!

השטח ללא כיסוי שם מאוד גדול והורס את כל הסאונד!

הייתי ממליץ לך ללכת למתקין מקצועי שיסדר לך את הבעיה!

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם החומר אני אעבוד בזהירות, אני אדביק משהו סביב הרמקול ורק אז אשים את החומר.

אצל מתקין זה יעלה הרבה (בסביבות 200 ש"ח), כי הדבר קצת כרוך בניסור הברזל בתוך בדלת. רק התקנת הרמקולים עם ניסור של הברזל, בלי להתעסק בכלל עם החומר עולה בסביבות 70 שקלים.

*אני כבר שעתיים מנסה להיזכר בשם של החומר הזה. זה תרסיס ספריי, שיוצא בצורת קצף (כמו מוס לשיער), מתנפח וגודל ואז מתקשה ונהיה כמו קלקר. בצבא היו אוטמים איתו סדקים בין המזגן לקיר. תעזרו להיזכר, כי אני כבר מתחיל להיתחרפן :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חומר למזגנים אחי אני אוטם איתי את הכניסות של המזגן לפתחים של האוורור

בכול מקרה הכי טוב זה או לבנות קיק פנאל שזה קצת עבודה או ללכת למתקים או לבנות מעץ ( MDF ) מן תיבה שתספיק לקח שהמגנט לא יגיע בחלון ...

איזה אוטו זה ?

ומה העומק של הדלת מהפתח של הרמקול עד ל חלון ?

תעשה חישוב ותראה כמה חסר לך בערך ותבנה לפי זה ...

יובל ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא אופל אסטרה 92' חמש דלתות. מקדימה כמעט ואין מקום לשים רמקולים ובמיוחד לא 6.5 אינץ', אבל מה לעשות זה הגודל שיש.

על טבעות MDF חשבתי, אבל אני לא בטוח שיהיה מקום.

בכל מקרה, מחר אני אסתכל שוב ואשקול את האפשרויות.

תודה רבה :ok:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...