Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לאיסוזו טרופר (שנת 2003)

orishavit
שימו לב! השרשור הזה בן 5454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניתן להעביר ל4X4 במהלך נסיעה, ואם כן עד לאיזו מהירות:?:

תודה.:-)

HU: Pioneer 1450UB / Comp: Rainbow SAX 265.20 / Sub: Kicker CVR12" / Amp: Kicker ZX150.2 / Mono: JBL 3501

מותקן על רנו קליאו 98' :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

כמובן שאתה יכול עד 40 קמ"ש אתה יכול להכניס להילוך 4X4H וכדי לעבור להילוך כוח אתה חייב להיות בעצירה לעבור ל-N ורק אז לשלב ל-4X4L

גולדנפלייס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנשים שלא מכירים את הרכב סתם מבלבלים את המוח.

בטרופר יש כפתור יעודי להעברה ל 4X4 תוך כדי נסיעה, זה נראה כמו כפתור רגיל של אורות מצוקה או משהו בסגנון, לדעתי אפשר לשלב להילוך 4X4 עד מהירות של 80 ומשהו קמ"ש, אני יכול לבדוק לך את זה בספר הרכב ולהחזיר תשובה.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנשים שלא מכירים את הרכב סתם מבלבלים את המוח.....לדעתי אפשר לשלב להילוך 4X4 עד מהירות של.....אני יכול לבדוק לך את זה בספר הרכב ולהחזיר תשובה.

"לדעתי"..."אני יכול לבדוק"...אז כנראה שגם אתה לא כ"כ מכיר את האוטו אם אתה צריך לבדוק, אז למה בכלל להגיב ו"לבלבל את המח"?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון כשמבטלים את ה4X4 צריך לנסוע כ5-10 מטר אחורה? או שזו סתם שמועה?

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי אפשר להעביר בין מצב 2H ל4H תוך כדי נסיעה ישרה עד מהירות מסויימת. אם אפשר רצוי לעשות זאת במהירות נמוכה או עמידה. לאחר שחרור ה 4H כדאי לנסוע 10 ס"מ אחורה כדי לאפשר לנועל התבור להשתחרר באופן ודאי. אם הנועל נשאר "קצת" מחובר וממשיכים בנסיעה רגילה עשוי להיגרם לו נזק וחבל. מערכת ה4X4 היא מערכת יקרה. קצת רגישות ותשומת לב תבטיח אורך חיים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להעביר ל4x4 במהירות איטית בקו ישר, עדיף באמת בעמידה.

רכב עם לוקרים ידניים לא צריך לנסוע רוורס שהוא מוציא מ 4x4, כמו כן גם רכב עם 4x4 קבוע.

היחידים שצריכים לנסוע רוורס זה אותם רכבי 2x4 שעוברים למצב 4x4 באופן אוטמטי ע"י כפתור

תחייה את החיים כי מחר תמות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חידוד נכון

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אפשר לשלב להילוך 4X4 עד מהירות של 80 ומשהו קמ"ש, אני יכול לבדוק לך את זה בספר הרכב ולהחזיר תשובה.

נו באמת....

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שבסוזוקי גימיני עם טרנספר ידני כתוב בספר הרכב שאפשר להעביר במהירות של עד 100 קמ"ש

השאלה היחידה היא למה לעשות את זה?

בהנחה שאתה מטייל, במהירות טיול של 20-30 קמ"ש ורואה מכשול לפניך, זה סביר להעביר תוך כדי נסיעה ל4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...