Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקיון יסודי של הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 5507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו מכיר מקום באיזור נתניה כפר סבא רעננה הרצליה

לניקוי יסודי של הרכב (סלון הרכב, הורדת כתמים מהפלסטיקה,ניקוי אבק יסודי, ניקוי כתמים מריפוד גג הרכב יש סאנרוף,וכו')

או לחילופין אתם מכירים חומרים שיעזרו לי לבצע את העבודה עצמאית וברמה גבוהה?

ובמחירים סבירים.

פשוט אני רוצה להכין את הרכב ליורש העצר שיוולד בזמן הקרוב.

רותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא שתי שורות מעליך, ב"דביקים":

KLEANCAR דיטיילינג ניקוי יסודי לרכב פנימי וחיצוני ברמה הגבוהה ביותר.

זאת בהחלט התחלה לא רעה, תתקשר, תשמע מה יש להם להציע.

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן בשביל עבודה טובה ומקצועית עם כלים מתאימים צריך לשלם.

בכל מקרה אם אתה רוצה להגיע לרמת ניקיון לא רעה בעצמך, ויש לך זמן וכוח להתעסק עם זה, אז יש בפורום המון טיפים הכוללים גם את החומרים הרלוונטיים.

פה יש כמה עצות, ואם תחפש עוד, יש עוד הרבה עצות טובות.

דרך אגב, גם אני צריך לעשות ניקוי בגג של הרכב, גם כן עקב הסאנרוף. מבדיקות שעשיתי, לא מצאתי פתרון מלבד ללכת למקצוען.

עם חומרים ביתיים\עשה זאת בעצמך אני חושש לפגוע בדבק של חיפוי התקרה ולגרום לשקיעתה.

עד כה העברתי שואב אבק ביתי, על התקרה, זה נתן תוצאות חלקיות בלבד.

לגבי שאר הרכב לא ממש קשה לתחזק ניקיון פנימי די מרשים בתוך הרכב, עם חומרים לא יותר מידי יקרים ומתוחכמים. כל התשובות ב"חיפוש"

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...