Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתדלק תידלק ב150 במקום 50 |מה עושים בד"כ?

mazda 6
שימו לב! השרשור הזה בן 5656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במכוניות החדישות לרוב אי אפשר לטעות כי הפייה לא נכנסת לרכב, יש הבדלי גדלים בין פייה פייה

לא רק מכוניות חדשות מתדלקות, היה מקרה של בחור בתחנה שתדלק בסולר את ה-DL שלו כי הפיה נכנסת ללא בעיה.

אני זוכר שגם אני טעיתי כי הגברת שביקשה ממני לתדלק הייתה עסוקה מדי בשיחת טלפון, ולמרות שחזרתי ושאלתי את בטוחה שאת רוצה 150 ש"ח היא ענתה בחיוב כמה פעמים, אחרי שתדלקתי אותה היא התווכחה שהיא ביקשה 50 ש"ח התווכחנו והתווכחנו והיא אמרה שהיא תחזור לשלם לא ראיתי אותה מאז הלכו להם 100 ש"ח וזאת רק מילה שלי נגד מילה שלה

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי פעם קרה שאמרתי למתדלק לקופאי בYELLOW (תידלקתי בשירות עצמי) לתדלק ב50, ובטעות תידלקתי ב100 ש"ח.

כנראה הוא לא שם לב לסכום.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהיותי נער מתבגר הייתי עובד בחנות מתנות שאני לא ייצין את שמה בחדרה וקרה לא פעם ולא פעמיים שטעיתי בעודף ללקוח ונשאר פער בקופה, ובשעת הסגירה כאשר המנהל היה "עושה" קופה והוא היה שם לב שחסר הוא בכלל חשב שאני גונב בהתחלה אבל בסוף הבין שאני רק נער תמים שטעה בעודף בגלל לחץ לקוחות לקראת החג והוריד לי מהמשכורת.

נכון הייתי מבואס על הכסף שירד לי מהמשכורת, אבל אני חייב לספר לכם שהיום אני בודק פעמיים לפני שאני מעביר למישהו כסף.

אני מתדלק בדרך כלל 100 ש"ח (בשירות עצמי) בשבוע על הרכב וזה מספיק לי היות ואני לא נוסע המון בכלל, לא תמיד יש לי בכיס מספיק מזומן והריבית באשראי לא נראית לי שווה את זה.

המתדלק אולי ישנא אותי ויכעס עליי אבל בסופו של דבר יבין שהקליינט תמיד צודק ואני בטוח שלהבא יהיה זהיר יותר וימלא דלק בכמות הנכונה, גם אם למתדלק ייקח כמה שניות יותר לעמוד ליד הרכב שלי אני לא בטוח שזה יגרום לנהגים מאחוריי לנסוע לתחנת דלק אחרת בסופו של דבר אין להם כנראה מספיק דלק בשביל להגיע לשם.

בסופו של דבר כל אחד יעשה מה שהוא חושב אחד ישלם לו בעוד השני ידרוש מהמתדלק לשלם, אני לא בעד לפגוע בפרנסתו של אותו מתדלק או כל אדם בכללי אבל הוא טעה ולא בכוונה אבל הוא צריך ללמוד.

מנוול שיודע להסביר את עצמו במילים יפות נשאר מנוול.

ואדם שלא משלם על דלק שנמצא ברכבו הוא גנב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מחזק את זה שמעליי

בתור מתדלק לשעבר, אני יכול להעיד שהעבודה הזאת מאוד קשה ותובענית, ולעיתים אנשים עושים טעויות.

אין זה מתפקידך לחנך את המתדלק.

אומנם אתה לא בעד לפגוע בפרנסתו של אותו מתדלק - אבל זה מה שאתה עושה, בדיוק ההפך.

לא משנה כמה זהיר המתדלק יהיה בסוף היום הוא נשאר רק בן-אדם, דברים כמו עייפות, תשישות, קור ולחץ משפיעים עליו, ובסופו של דבר הוא יעשה טעות כזאת או אחרת.

אני אישית הכרתי חיילים שעבדו איתי בתחנה, שמצבם הכלכלי לא היה כל כך מזהיר (אחד אפילו לוחם לשעבר שמפאת המצב הלך לג'וב כדאי לעזור בבית).

אחרי יום מפרך בצבא הם היו באים לעבוד לילה או צהריים, מדיי פעם הם טעו מה לעשות גם בני אדם, וזה מה שבני אדם עושים טעויות, לא כזה סיפור גדול נכון?

לפעמים היו באים אנשים כמוך ולעיתים היה להם "מזל" והיו באים אנשים יותר מבינים שלא היתה להם בעיה לשלם.

מה שאני בא להגיד שאתה לא יודע מה עבר על אותו בן-אדם ואין לך זכות לשפוט או לחנך אותו.

גי גי גי גי גי גי גיטרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוול שמנסה להסביר את עצמו במילים יפות נשאר מנוול.

+1

...

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוול שיודע להסביר את עצמו במילים יפות נשאר מנוול.

צודק, מאה אחוז.

אדם שרכבו תודלק, צריך לשלם בעד הדלק. גם עם ביקש סכום מסויים והרכב תודלק ביותר כסף.

כאשר לא היה לי מספיק כסף עלי ורציתי לתדלק בסכום מסויים, נעמדתי ליד פיית התדלוק כדי להפסיק אותה בזמן (במידה והאוטומט לא הפסיק אותה), ולא זרקתי את כל האחריות על האחרים.

החיים של מתדלקים (ובכלל נותני שירות) גם כך לא נעימים מבלי שאני אנסה למרר את חייהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי נותן למישהו לתדלק?!

אני תמיד אבל תמיד מתדלק באופן עצמי.

"אמור לי מי הם חבריך ואומר לך באיזה מכונית אתה נוהג." -הנרי פורד.

"הרי את מגודשת לי במפתח זה כדת פורשה וישראל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

ולא משנה אם זה דלק או כל מוצר אחר.

גזל, אדם שמנסה להתחמק מתשלום ומתרץ סיבות כאלו ואחרות הוא גזלן.

לא משנה כמה זהיר המתדלק יהיה בסוף היום הוא נשאר רק בן-אדם, דברים כמו עייפות, תשישות, קור ולחץ משפיעים עליו, ובסופו של דבר הוא יעשה טעות כזאת או אחרת.

לפעמים היו באים אנשים כמוך ולעיתים היה להם "מזל" והיו באים אנשים יותר מבינים שלא היתה להם בעיה לשלם.

מה שאני בא להגיד שאתה לא יודע מה עבר על אותו בן-אדם ואין לך זכות לשפוט או לחנך אותו.

הצדק עמך, אין עדיין ולא נוצר האדם המושלם, גם מכונות עושות לעיתים טעויות, ואם אדם שגה ועשה טעות זו עדיין אינה סיבה לא לשלם לו על המוצר שהוא נתן בתמורה.

כשביקרתי בקיץ האחרון באיטליה תידלקנו בתחנות דלק שהמשאבות בהן פתוחות באופן תמידי, לקוח מתדלק, ובסיום נכנס לחנות לשלם עבור הדלק שלו.

מתוך הכרות קרובה עם ענף הדלק בארץ במשך שנים רבות, לצערי אינני רואה רעיון מסוג זה יוצא לפועל (לא רק שלא בזמן הקרוב, אלא לעולם).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק, גם אם המתדלק טעה ותדלק יותר מדי הלקוח צריך לשלם...

הייתי עד פעם למריבה כזו בתחנת דלק, השוטרים באו והכריחו את הלקוח לשלם.

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא חושב שאוטומטית צריך לשלם.

אם יש לך כסף בכיס או כרטיס אשראי - שלם את הכסף, אבל ישנן סיבות שבגללן אני לא אהיה מוכן לשלם יותר כמו:

1. אין לי כסף או כרטיס אשראי. להשאיר תעודת זהות, לנסוע ולחזור משמעותו בין חצי שעה לשעה (תלוי במיקום התחנה) ליידי בראשון אין תחנות דלק קרובות, ככה שבדרך כלל אני מתדלק באשדוד או בתל אביב. לנסוע מאשדוד הבייתה ולחזור כדי לשלם זה שעה ביזבוז ו25-30 שקל דלק.

2. אני משאיר כסף שאני צריך להמשך היום - אם הבחור השאיר 100 ש"ח לשוארמה, או לארוחה, או לתשלום אחר - אין שום טעם בלהוציא את הכסף למתדלק שטעה ולהרוס לעצמך תוכניות בהמשך היום.

3. יש לי כרטיס תידלוק וברכב הקודם היה לי דלקן, אם אני חייב לתדלק ב 50 ש"ח כיוון שאין תחנה קרובה - אני לא מוכן להוציא סכום נוסף של כסף שאותו בכלל לא הייתי אמור להוציא...

בסופו של דבר - טעות של המתדלק היא טעות של המתדלק. אני מאוד חושב שצריכים להתחשב במידת האפשר אבל לא בכל מצב. להשאיר תעודת זהות ולנסוע הלוך חזור? מה פתאום. מקסימום להשאיר מספר טלפון ולחייב כרטיס אשראי טלפונית אחר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עבדתי פעם כמתדלק ובאמת מי שעבד יודע כמה זו עבודה קשה ותובענית, זה להיות בחוץ 8 שעות, גשם שמש לא מעניין את המנהל, זה לנסות למכור כמה שיותר שמנים ותוספים ונוזל שמשות, זה לתדלק גם בשרות העצמי כי לקוחות לא יודעים לקרוא שלטים ובכוונה מגיעים לשלם לקבל את ההנחה ואת השרות, זה להתעסק עם כסף ולפעמים 8 מכוניות בבת אחת שכולם מצפצפים, זה למלא דוחות ולנקות כל הזמן, זאת עבודה גרועה ומעייפת.

ואני רושם את זה כי יש טעויות, זה קורה, לפעמים גם המשאבה טועה ואתה מגביל ל 100 והיא ממשיכה בזמן שאתה ברכב השני.

אז קורה וצריך לשלם כי הדלק אצלך במיכל ואי אפשר לשאוב אותו במקרה כזה (רק עם טעו בסוג הדלק).

ולמי שנהרסו התוכניות כי הוא רוצה לאכול שווארמה אז מסכים איתך, אבל מחר תדלק ב 100 האלה, אז תמשוך כסף ותאכל לבריאות, טעויות קורות.

ואין שום חוק במדינה לדבר כזה למי שתהה, יש מוסר והבנה בין אדם.

אם לא תשלמו אז הכסף ירד לאותו עובד, ונגיד קורה ואתה מתדלק בעיר אחרת ואין לך באמת שום אשראי או מזומן אחר ולא תחזור מחיפה לאשדוד בשביל 100 שקלים, אז אתה פונה למנהל התחנה ומקבל אישור לשלוח את זה ביום אחר בדואר רשום, ואז זה לא יורד לעובד.

אסור לקחת תעודת זהות או רישיון כערבון, כי זה לא חוקי להסתובב בלעדיהם, אפשר לקחת פנל של רדיו או משהו אחר עד שתחזיר את ההפרש במידה והמתדלק טעה.

אז אין מה להתעצבן, זה קורה, ואם זה קורה באותה תחנה אז לא לחזור, באמת.

וזה יכול לקרות גם בשרות העצמי למי שתהה...

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, שמתם לב כמה מתדלקים לשעבר יש פה ? :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

senda,

אם אין עליך את הכסף באותו הזמן, אתה יכול לגשת לכספומט ולהוציא את הכסף.

אתה יכול למצוא 100 סיבות למה לא לשלם, אבל הסיבה העיקרית שבגללה אתה כן צריך לשלם,

זה פשוט אם תעמיד את עצמך באותו מצב, ואיך היית מעדיף שיתנהגו אליך.

נכון שהמתדלק טעה בסכום, אבל זה לא שהוא מקבל עמלה על תדלוק יתר.

בדיוק כמו שבכל מקום אחר אתה יכול לטעות (כמו שציינו פה עובדי קופה לדוגמא).

סכום שכזה שיורד מעובד כלשהו יכול לגרום לזה שהוא עובד יום שלם רק בשביל לשלם על הדלק שכן נכנס למיכל שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב רק להבהיר משהו, אני תמיד מתדלק בשירות עצמי רק אמרתי מה אני הייתי עושה במידה וזה היה קורה לי.

מצטער על השפה אבל אני יישמע קצת מאנייק, תפקידו של המתדלק לתת לי שירות ואני רוצה את השירות הזה בצורה הטובה ביותר, זה לא ענייני מה עובר בחייו של המתדלק או כמה קשה לו בצבא, מה אתם חושבים שהחיים שלי דבש? מה אני לא עובד אם אנשים? מה רק לו יש בעיות?

לכל בנאדם יש בעיות ואף אחד לא מושלם, לא אני ולא המתדלק, אבל לא דרשתי ממנו לעשות משהו קשה, אמרתי לו לתדלק ב50 ש"ח אז שים ליב ותדלק ב50, אם הייתי רוצה דלק ב150 הייתי אומר לך, יש סיבה שאמרתי 50, ומצידי הוא יכול לשאוב את הדלק חזרה אני מעדיף כבר להתקשר לחבר שיביא לי דלק בבקבוק מתחנה אחרת זה לא כזה ירתיע אותי.

ואם המתדלק כל כך עייף מהעבודה וראשו טרוד בצרות שלו בחיים תחשבו מה יקרה במידה ובסיום המשמרת יצטרך לנהוג ברכבו חזרה הביתה, אני לא הייתי רוצה להיות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שאני עבדתי כמתדלק, ואני ראיתי אישית איזו עבודה קשה ומציקה זאת, תמיד אני נותן נחמד שיעלה לפחות לכמה דקות את החיוך על פני המתדלק.

אלי אולי צריך אתה צריך להעביר יום כמתדלק כדי להבין את ההרגשה

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...